Sari la conținut

cine face squirt in cluj ?


Postări Recomandate

  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

in cluj am gasit o singura fata ,lucra la salonul Senzual lady's ,vara trecuta pe cand era in floresti, dar din cate stiu nu mai este acolo. Mica de statura miniona si blonda drăguţa, nu mai stiu cum ochiama adina andreea ceva cu A oricum, de pe langa cluj aricum era.

Am intrat de cateva ori numai cu eaa cate 2 ore, am descoperit ca faacea squirt de la un oral pe care i l am facut, pisilica epilata corect labiile potrivite lindic maricel si super erectil, placuta la gust. Cel mai mult ii placea in schimb sa ii bagi 2 3 degete in pisilica si sa freci in in interior, se umezeala abundent iar finalizarea cu un squirt super abundent, am crezit ca a facut pipi a fost prima experienta. Super placuta la gust.

Poate colegii si o amintesc si iti dau informatii unde lucreaza daca au mai intalnit o.ro

spor!

Link spre comentariu

multumesc de informatii , am sa incerc sa o gasesc dupa indiciile date de tine , poate sunt ceva colegi care ne ajuta cu ceva informatii mai clare daca mai presteaza sau nu prin cluj si ceva date de contact .

Repet : squirt cluj , indicii clare si la obiect .

Multumesc anticipat colegilor care pun " osul " la aceasta cautare .

Poate intr-o zi o sa ne saturam de sex simplu , acelasi meniu , si o sa trecem la ceva mai elaborat , io zic ca pe banii nostri putem avea pretentii mai mari decat ceea ce se ofera acum pe piata , prefer sa il citez pe un prieten ,, Sa le fut si sa le dau si bani ?? :)))

PS . Toate femeile sunt curve, in afara de mama si de sora mea, dar sa nu uitam ca si ele sunt femei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...