Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Așa știam și eu , masaj și OP.

Fără alte servicii , normal etc.

160 Lei ora parca....nu am ajuns la ea dar toți care au vizitat-o spun că are servicii bune.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce inseamna asta frate?? Am vorbit cu ea astazi si nu mai face nici masaj, practic vrea 100lei sa sugă un balon... sa imi bag pula in morți ei!!! Mai bine mi o eau la laba...

Daca e asa atunci eu unul ii urez sanatate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred că nu mai face masaj, doar e punctul ei forte, cum să renunțe la el? Detaliază discuția cu ea:)

Nu am discutat eu cu ea dar se pare ca new_cont_users a discutat sau cel putin asa pretinde.

 

Ce inseamna asta frate?? Am vorbit cu ea astazi si nu mai face nici masaj, practic vrea 100lei sa sugă un balon... sa imi bag pula in morți ei!!! Mai bine mi o eau la laba...

 

Eu unul sunt pe lista ei neagra cred, pentru ca nu imi raspunde raspunde la mesaje.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred că nu mai face masaj, doar e punctul ei forte, cum să renunțe la el? Detaliază discuția cu ea:)

Colegule te asigur ca am vorbit cu ea, chiar te rog sa suni sonda te convingi si tu, nu imi place sa vorbesc bălării..

 

 

Nu am discutat eu cu ea dar se pare ca new_cont_users a discutat sau cel putin asa pretinde.

 

 

Eu unul sunt pe lista ei neagra cred, pentru ca nu imi raspunde raspunde la mesaje.

Dupa parerea mea cred ca a inceput sa faca atac de panica la pula... cand aude de oral neprotejat sau de normal incepe sa te repeadă ... a luat-o rasna femeia

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am mai fost la ea de prin februarie-martie, pana sa înceapă nebunia cu Coronavirusul. Face cel mai bun masaj de relaxare, atentie nu este masaj erotic. Finalizare sau finalizari doar oral protejat si este printre cele mai bune.

Ca nu mai face ce facea o data este alegerea ei si eu unul o respect, am beneficiat si eu de tot ce face înainte si mi-as mai dori

Posibil sa fie mai greu de gasit pentru ca merge mai mult pe cunoscuti, personal nu am avut probleme cu programarile.

Atat mai adaug, nota 10 pentru cea ce ofera, o adevarata doamna.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi amintesc prin 2015 ce faceam cu doamna,ma duceam la ceas de seara pe la ea zona Doamna Ghica la curte,paseam in mica garsoniera curata si eleganta ... ma intampina gatita frumos ... rochie , pantofi cu toc,aranjata , machiata ne sarutam instant dfk,mult timp...dupa stateam de vorba,faceam dus insistent,vroia sa luceasca peleul , dupa oral nepr marca A ( cunoscatorii stiu despre ce vorbesc) oral ce difera de ce fac restul fetelor...avea alta tehnica ... finalizam mereu expoziv in gurita ei , continua si inghitea TOT!!!

Dupa ne futeam frumos... si sportiv si dragoste si de toate !! Masaj nu vroiam ca nu-mi place.

Vremuri de mult apuse !

Ale poate citesti pe ascuns ! 😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...