Sari la conținut

VANESSA 0746858354


Postări Recomandate

  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Buna Vanessa

Lucrezi intre sarbatori?

Ce program ai?

Mersi 😘

buna, nu am mai intrat de ceva timp aici si abia acum am vazut toate mesajele. Nu am lucrat de sarbatori , mai exact de pe 07/12 si stau pana pe 12/01/2018. Pe 13/01 o sa deschid telefonul. Ms si te pupic
Link spre comentariu

Revenit la Vane cu placere ca de fiecare data ,primire calda si foarte sexi discutii generale apoi actiunea de care imi era dor .Note ca si pana acum maxime .Locatie ok fara repros ,servicii de top .Merita revenire .Ma bucur ca sa intors in Arad .

Link spre comentariu

Salutare concetățeni! Va rog nu va supărați pe mine dar daca acest personaj e de top nu stiu cate femei ati mai avut!!! Din partea mea 5 cu indulgență!!! Nu a avut nimic cu care să mă atragă:

-caracter 3

-corp 4

-servicii 4

-Locatie 9

 

Celor care o susțin ca fiind de top le doresc succes! Eu unul cu siguranta nu mai revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Se crede ceva frumusețe și crede că nu mai trebuie să facă nimic nu știu cum dracu a ajuns la Top

duci lipsa de bagare in seama. Lasa topicul pentru recenzii ca asta vor sa citeasca cei care intra aici , eu stiu ca traim era in care toti prosti isi dau cu parerea dar ai face bine sa te abtii.
Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Normal ar trebui să îmi respect părerea dar se pare că e adevărat și asta te doare Aradul nu are nevoie de așa ceva fete ca tine

daca tot insisti, hai sa te iau altfel: bai tarane, daca aveai un pic de educatie ai stii ca nu se vorbeste urat unei femei fie ea si prostituata, asta este un topic unde oameni spun parerea lor si dau niste note fetei(eu) bune si rele , nu consider ca au ceva personal cu mine pentru ca d asta exista topicul asta dar in momentul in care apare unu ca tine care nu are absolut nici o legatura cu recenzia sau cu mine atunci o iau personal , ai inceput sa vorbesti in numele unui oras intreg, cred ca ai o problema serioasa si numai faci diferenta intre realitate si fictiune. Inchei aici cu tine consider ca nu esti destul de apt mintal ca sa avem o discutie.
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Se ia dupa nr. de recenzii pozitive. Asa a ajuns in top. Multi o considera de top. Clar nu poate multumii pe toata lumea. Cine nu o considera sa nu o mai viziteze

in caz ca nu futi moca la ea, gigi, ai vreun procent,nr de multumiti si nemultumiti de spui asta? eu as fi curios .......hai, bafta sa ai !

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vizitat Vanessa pe vremea cand avea locatia la Ared Kaufland.Programare telefonica ok,respectata,urcat la locatie,intampinat de Vane,o fata draguta,inalta si buna in sensul ca nu este grasa dar nici slim.Stabilit o ora doua finalizari,on,np,cim,mers la dus igienizat si revenit la  Vane,ea era pregatita dinainte.Inceput cu mangaieri,sarutari corporale,urmate de  oralul ei,bun,dar in mare viteza,nu am mai intalnit asa ritm,am trecut la np misionar si urmat de doggy unde ai o priveliste foarte sexi aici am si finalizat nemaiajungand la cim.Pauza de igienizare amandoi,putine discutii si incet am trecut la al doilea nr facut sex foarte ok in mai multe pozitii pe urma incercand cim-ul,dar eu a doua oara trebuie insistat si ea a obosit datorita ritmului ei.NU am mai insistat nici eu cu toate ca ar fi fost super daca ar fii reusit sa ma rezolve.Note:Vane bruneta,par lung,corp f sexi,draguta 9,on-8,np-9,gfe-8,M-am simtit bine si era  foarte bine daca reusea si cim-ul,poate a fost prima data cand ne-am vazut si am fost mai timizi amandoi,apropo tot asa ritm la oral?Scorul nu mai sunt sigur,parca 200 ora pe atunci,te pup Vane

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Buna seara, incepand cu 19/02 o sa lucrez doar cu cei care ma cunosc si ii cunosc si programare cu cel putin 12ore inainte. Va rog sa ma sunati numai de pe numerele de tel personale, nu raspund la nr pe care nu l am in agenda. O sa va distribui si un nou nr de tel , in momentul cand scot anunturile de pe p24 nu o sa mai folosesc acest nr de tel. Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Buna seara, incepand cu 19/02 o sa lucrez doar cu cei care ma cunosc si ii cunosc si programare cu cel putin 12ore inainte. Va rog sa ma sunati numai de pe numerele de tel personale, nu raspund la nr pe care nu l am in agenda. O sa va distribui si un nou nr de tel , in momentul cand scot anunturile de pe p24 nu o sa mai folosesc acest nr de tel. Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Gradiste
  • Oras:Gradiste

Faci de rusine topul Aradean. Te folosesti de pozitia de aici doar sa-ti faci reclama in alte orase...

hai sa ti raspund ca nu o sa mai intru aici de maine si sa nu te las sa vorbesti singur. Pozitia de aici o am ca asa au considerat cei de la site si atata timp cat o am si pana acum 1 luna am si platit contul de ce sa nu spun despre asta. Tu nu contezi, parerea ta nu conteaza vin membri de aici si rad de voi astia care stati toata ziua faceti comentarii si sunteti satui de laba , nu eu am ziso. Pot sa zic ca nu ai nici o putere si nu poti schimba nimic cu toate comentariile asta inseamna ca esti nul. Ca sa intelegi tu peste 20 membri de aici vin la mine saptamanal si de luni o sa selectez din ei pe cine vreau. Iti repet tu sau alti nu influentezi cu nimic si genul asta de comentari sunt ceausiste si numai sunt multi cu mentalitatea asta si care sa tina cont de tot ce spun unii care nu prezinta nici un fel de garantie pentru cuvintele lor. Cu asta inchei si te las cu "baieti" sa va faceti de cap pe forum. Bafta
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...