Sari la conținut

VANESSA 0746858354


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

in curînd va fi acolo unde ii e locul. " de evitat"

Administratorii acestui forum decid in fond de chestile astea.... Ei au ridicat-o in top desi avea recenzii negative de la inceput. Continutul si aspectul acestui forum depinde in foarte mare masura de vointa lor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

hai sa ti raspund ca nu o sa mai intru aici de maine si sa nu te las sa vorbesti singur. Pozitia de aici o am ca asa au considerat cei de la site si atata timp cat o am si pana acum 1 luna am si platit contul de ce sa nu spun despre asta. Tu nu contezi, parerea ta nu conteaza vin membri de aici si rad de voi astia care stati toata ziua faceti comentarii si sunteti satui de laba , nu eu am ziso. Pot sa zic ca nu ai nici o putere si nu poti schimba nimic cu toate comentariile asta inseamna ca esti nul. Ca sa intelegi tu peste 20 membri de aici vin la mine saptamanal si de luni o sa selectez din ei pe cine vreau. Iti repet tu sau alti nu influentezi cu nimic si genul asta de comentari sunt ceausiste si numai sunt multi cu mentalitatea asta si care sa tina cont de tot ce spun unii care nu prezinta nici un fel de garantie pentru cuvintele lor. Cu asta inchei si te las cu "baieti" sa va faceti de cap pe forum. Bafta

Ai revenit?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ca o părere pur personala, domnisoara într.adedevar nu e de top, cel puțin nu e comparabila cu celelalte doua din acest topic, menționez ca le.am vizitat o singura data pe fiecare în parte de.a lungul timpului. Pe Vanesa am vizitat.o ultima oara undeva prin ianuarie parca a acestui an. Am făcut.o motivat și de faptul ca e la secțiunea top. Finalizarea 150 lei, nu accepta sărut pe gura, deși e ascultătoare e relativ rece cu tine, nu îți reproșează mai nimic, nu te grăbește, dar nici nu da semne ca ii place câtuși de puțin ce i se întâmplă apartament mare curat, interfon la întrare, patul avea ceva probleme, era ceva rupt la el. Acum fiecare cu experienta lui, pentru mine a fost o experienta cu nimic ieșită din comun, spre deosebire de experienta cu celelalte doua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Acuma sincer,eu am fost la Vanessa anul trecut ,si mia plăcut.Altfel nu revenea-am si 2 si a 3 oara in decurs de 3 saptamâni.Dar de atunci a trecut 10 luni sa zic aproximativ,au inceput sa apară recz. negative.Voii incerca sa imi fac timp si o programare la ea sa vad ce da schimbat😕😕Voi reveni cu o recenzie in curând sper.Oricum sunt dornic sa o revad😊

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Frati de ciocane, cum puteti sa aveti o astfel de fata la top? Stiu ca gusturile nu se discuta...dar da-le draq de kilograme si prestatie.

 

Aspect 6, cu indulgenta. La inaltimea ei de vreo 1.65 are peste 70 kg. Daca toti care ati promovat-o la top sunteti obsedati de BBW, atunci e de 10+. Nu stiu cine ar intoarce capul pe strada dupa ea...

GFE 6...nu FK, nu discutii....dezbracat si direct la treaba cu pula-n gura

ON 9 aici stie, si credeam ca va deveni totul mai placut dupa impresia proasta lasata de fizicul ei. O ia, o suge, se uita la tine si este atenta la zonele adiacente

NP 7. Fara prea multe detalii cu pozitii si alte-cele, fata asta e larga rau de tot. Nici contractie, nimic...dai ca-n galeata.

AP 0, cica e prea mare pentru "gaurica" ei. Pun pariu ca si-au facut cuib acolo cativa vulturi, dar o randunica nu mai are loc 😂😂😂

Igiena....nu stiu ce sa zic. Nu mirosea cand a venit si nici in prima faza a actului, dar la un moment dat a venit ceva miros dubios

 

Concluzie - never ever ever! Daca voi astia ce ati pus-o la top o vreti in continuare acolo, 'apoi imi schimb radical ideea despre site-ul asta

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...