Sari la conținut

0746818672, Natalia, 38 ani, Mioveni


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Prietene eu am fost anul trecut,dar sincer....nu se merita.Locatia,dezastru total,ea ca persoana este sociabila,ii place ce face,dar sa vezi o femeie cu par pe maini si cu branza la fofo...nu cred ca ai vrea sa mai faci ceva cu ea...dar stii cum este,gusturile nu se discuta..spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: anita_camelia2001
  • Oras:Ramnicu valcea
  • Telefon: anita_camelia2001
  • Oras:Ramnicu valcea

Cyupyx oare ne am inteles la pret??sau la nimic din moment ce incerci sa imi faci reclama proasta ori esti peste ori te razbuni pe ceva .stai linistit cine ma cunoaste stie ca igiena e la ea acasa .si apropo locatia nu era si nu este de lux dar clientii stiu sa ai o zi frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

am ajuns si eu pe la doamna dupa ce am citit recenzia colegului de pe forum, am sunat am stabilit intalnirea locatie pe langa penny o garsoniera. Ajuns la locatie tipa a facut dus inainte, e plinuta, sani mari, trecut la actiune o+n totul protejat, la oral nu se foloseste de maini incerca sa o bage pe toata, atentie la oo si limbi in cur, si trecut la normal si dupa am continuat cu oral si finalizat. Halatul 100 ron, locatie lasa de dorit o garsoniera veche si neingrijita. Sa aveti spor :pepsi

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ionutradoi48
Reputație: 0

Locatia: undeva prin Mioveni intr o garsoniera veche si insalubra in care nu sunt conditii decente sa te poti spala.

Preturile: 100 lei numarul oral si normal sau 200 lei ora doua numere; am contactat o cu numarul din anunt in mai multe zile pentru ca nu raspunde mai nicioadata.

Aspectul: o femeie pe la aproape 40 de ani neingrijita si grasa, chiar daca la fata este urata are o atitudine buna.

Prestatia: oral p/np, incercari de facefuck, deepthroat incearca dar nu prea ii reuseste, rimming, cof, cob, cim; de normal nu stiu ca nu prea aveai cu cine sa incerci...

Link spre comentariu
  • Telefon: anita_camelia2001
  • Oras:Ramnicu valcea
  • Telefon: anita_camelia2001
  • Oras:Ramnicu valcea

Ionut ...nu te crede nimeni stai linistit fiindca prestez servicii aici in oras de 3ani si deja ma stiu clientii care au bun simt.cei care nu au auzit de asa ceva degeaba suna .intaietate au deja clientii existenti si cu siguranta la 40 ani sunt o femeie frumoasa si cu experienta .o seara frumoasa

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Parca e o balenă eșuată. Cum poti sa futi așa ceva? Mi se face greață. Sa nu vomit pe suncile ei .PARCA AM MAI VAZUT TEXTUL ASTA PE UNDEVA DACA NU MA INESL ERA FOLOSITA IMPOTRIVA VANESSEI . ASTA.CHIAR NU INTELEG CE CASTIGATI DACA  DENIGRATI BIATA FEMEIE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...