Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Astea toate-s cu "doar barbati peste 30 de ani" , da noi astia sub ce facem? macar da-ne o sanse sa-ti cantam o serenada sau sa-ti recitam un poem poate te impresionam.

E greu cu serenada, are locatie la etajul 9, dar poate reusesti cu liftul :) succes, si nu cred ca conteaza virsta, ci omenia, e simpla, dar merita vizitata, macar odata 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Ma lingailor!! De ce nu o ia nimeni de fata buna sa o duceti acasa o prezentati parintilor organizati o cina cu dameza!! Pula mea de lingatori haide la sibiu la buc la arad ma voi nu aveti ce fute pe acolo de totno ridicati in sclave cum o zis altu2 de data asta tin partea lui!! Maine daca ar pleca de la Cj unele persoane care candesc si o cunosc pe dameza ar fi happy dupa ce si-a bagat pula in clujeni asta fie forba mai.sunt si prostii care intradevar nu sunt de parerea mea si a altor care gandesc asa ca bai fratilor ducetio repede de.aicea pe diva cu covor rosu sa o asteptati !!Doamne ajuta!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Ma lingailor!! De ce nu o ia nimeni de fata buna sa o duceti acasa o prezentati parintilor organizati o cina cu dameza!! Pula mea de lingatori haide la sibiu la buc la arad ma voi nu aveti ce fute pe acolo de totno ridicati in sclave cum o zis altu2 de data asta tin partea lui!! Maine daca ar pleca de la Cj unele persoane care candesc si o cunosc pe dameza ar fi happy dupa ce si-a bagat pula in clujeni asta fie forba mai.sunt si prostii care intradevar nu sunt de parerea mea si a altor care gandesc asa ca bai fratilor ducetio repede de.aicea pe diva cu covor rosu sa o asteptati !!Doamne ajuta!!!

 

Vezi că e la reducere https://www.librarie.net/p/14162/dictionar-explicativ-ilustrat-al-limbii-romane-clasele-i-iv

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Ma lingailor!! De ce nu o ia nimeni de fata buna sa o duceti acasa o prezentati parintilor organizati o cina cu dameza!! Pula mea de lingatori haide la sibiu la buc la arad ma voi nu aveti ce fute pe acolo de totno ridicati in sclave cum o zis altu2 de data asta tin partea lui!! Maine daca ar pleca de la Cj unele persoane care candesc si o cunosc pe dameza ar fi happy dupa ce si-a bagat pula in clujeni asta fie forba mai.sunt si prostii care intradevar nu sunt de parerea mea si a altor care gandesc asa ca bai fratilor ducetio repede de.aicea pe diva cu covor rosu sa o asteptati !!Doamne ajuta!!!

Salut,

Faptul ca sunt domn si vorbesc frumos la adresa ei nu ma face lingau.

Da, Rebeca ca orice om are nervi si ii exprima pe forum daca se simte atacata cum ai facut de exemplu tu acum.

Ai fost la ea si nu ai fost multumit de comportamentul ei sau de servicii ? Eu am fost, mi-a placut si asta m-a facut ca sa revin de mai multe ori la ea. Datorita faptului ca am intalnit-o vorbesc frumos cu ea, despre ea si sa o apreciez.

 

Sanatate.

 

Ps.

Nu incepeti ca sa urâți gratuit ca o sa va urâți la suflet iar pentru acesta nu este machiaj :(

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Florine, eu zic că-ți pierzi timpul încercând să explici niște lucruri unor indivizi care nu știu să lege două cuvinte deolaltă, darămite să scrie o propoziție care să aibă sens.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mai darkpink pizda de birou vezi ca am degetele mari lucrez pe santier sugator de pule poate vrei sa ti le bag in gat ai ceva de comentat haide sa ne vedem nu ma face fara scoala boschetule nu sunt pizda de birou fut pe mata asa ca la ardeal muistile vinitura

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Mai darkpink pizda de birou vezi ca am degetele mari lucrez pe santier sugator de pule poate vrei sa ti le bag in gat ai ceva de comentat haide sa ne vedem nu ma face fara scoala boschetule nu sunt pizda de birou fut pe mata asa ca la ardeal muistile vinitura

Eşti idiot.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Mai darkpink pizda de birou vezi ca am degetele mari lucrez pe santier sugator de pule poate vrei sa ti le bag in gat ai ceva de comentat haide sa ne vedem nu ma face fara scoala boschetule nu sunt pizda de birou fut pe mata asa ca la ardeal muistile vinitura

Apoi... cred ca ai vrut sa zici asa ca-n bucuresti, mie cel putin imi pare a fi limbaj de bucurestean cu ceva etnic in bazinul genetic.

Daca ai vrut sa zici ca-n ardeal spuneai "o fut pe ma-ta", iar "muistile vinitura" nici nu-s sigur ce ai vrea tu sa comunici cu asta.

Pentru final o sa te rog sa nu-i mai denigrezi pe muncitorii de pe santiere asociindu-ti inaptitudinile tale intelectuale cu meseria lor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Buna Rebeca!de ce imi suna de fiecare data ocupat cand vreau sa te apelez?incerc sa te sun de mai bn de 1luna pe numărul de mai sus.

Cine stie poate ai gresit cu ceva!

:)

Link spre comentariu
Reputație: 17767
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Zeița plăcerilor

Da pentru mine este o zeiță a plăcerilor si de câte ori sunt aproape de Cluj și bineînțeles sigur o să o vizitez,imi place fata asta și felul ei de a fi și sper ca data viitoare să reușesc să o vizitez in alte conditii fizice din partea mea și nu după nopții nedormite stropite cu alcool din belșug

La fiecare vizită am mers la ea pus pe fapte mari hotărât să o fut și de fiecare dată am plecat futut,ieri imi cam tremurau rău picioarele pe accelerație dar a meritat

Odată și odată tot o să mă revanșez că mai am multe fantezii pe care vreau să le pun în practică cu ea dar ce să faci dacă soldatul te trădează și nu rezistă asaltului felinei

Detalii nu mai scriu dar fata asta pentru mine este garanția succesului și știu încă din momentul programării că va fi o întâlnire reușită

Mulțumesc "Zeița"

  • Like 9
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...