Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Băieti din arad si din timisoara ma cunosc din nainte celor din cj si stiu ce persoana sunt va pup si ne vedem zilele urmatoare :*

Presupun ca si majoritatea din Cluj, sunt bucurosi de experienta avuta cu tine, dar ca in orice padure mai sunt si uscaturi, daca ne uitam dupa recenzii numai este nimic de comentat. Parerea mea despre tine ii foarte buna, ca profesionista si ca persoana. O pierdere pentru Cluj si un castig pentru Arad si Timisoara sper sa am drumuri prin aceste localitati sa te mai revad din cand in cand.  :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!

Opservi nu exista in dex-ul limbii romane....Oare am avut avut ceva de pierdut ca nu te-am vizitat?Sincer ..... cred am ales de multe ori,ceva mai ok ca și tine!! Du-te unde dorești căci Clujul,(din privința mea)nu o sa îți simtă lipsa.Scuze.....dar asta simt și nu ma pot abține.Succes in tot ce vei face in viitorðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*

Imi pare rau ca ti-ai facut o asa parere despre mine, iti respect sinceritatea de care dai dovada fara sa fii provocata, parerea mea despre tine o cunosti. Nu pot sa zic decat drum bun si sa ai parte de o zi frumoasa si numa bine

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*

Toate cele bune!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Buna băieti este momentul sa ne luam ramas definitiv astazi.Mia parut bine de cunostinta si chiar ma bucur ca am cunoscut adevarati bărbati ai clujului, cei 10 bărbati care pot sa spun ca am respect ptr ei va pup si sper sa ne mai revedem candva :*

 

Ma bucur ca te-am cunoscut. Iti doresc tot binele din lume. Sa ai grija de tine. Te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Vazand ca Rebe ne paraseste probabil definitiv am decis sa mai fac o vizita la domiciliul acesteia, pe lumina de data asta, pentru a revedea cei 2 neastamparati: Charlie si vaginul Rebecai(?! :) ). Ma voi limita azi, la a spune doar ca am parcurs cateva pozitii acrobatice, interesante, placute.

Note: nu mai are rost, is 10 pe linie, era de top in Cluj, sa speram ca va ajunge din nou in Cluj ca sa fie la top(asta daca are vreo importanta)

 

Rebeca& colegi de placeri carnale, numai bine si pe zile mai insorite!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Salutare,

 

Am trecut și eu pe la Rebe și pot sa zic că a fost epic, ceva greu de descris și de povestit( sau mai bine zis vb aceea depovestit nepoților)

Programarea am făcut-o telefonic. M-am așteptat intr-o ținută sexy cu un decolteu super. De cum am intrat a început cu FK la greu, care a continuat pe tot parcursul întâlnirii. A continuat cu un orfelinat vis. La ce bine îl făcea am lăsat-o un timp mai mult, prea plăcut. Clar cel mai bun oral primit până acum 10 cu felicitări. Apoi am continuat cu LOT unde se mișcă perfect. Nu am rezistat foarte mult, prea m-a smotocit la oral și am finalizat in balon. Clar de top THE BEST!!!

O recomand cu drag! Cea mai buna!

Și că sa fie meniul complet, atașez o poza din locație

 

Mulțumesc Rebeca și o sa ne mai revedem!

post-31647-0-66128300-1518815835_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...