Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

Eram si eu cu ideea colegului de mai sus, eu am ceva timp pana ajung la 30, dar in ritmul asta pana ajung eu la varsta pe care o accepta ea, nu cred ca mai are ea aspectul sa o accept eu. Cred ca ma prezint la usa ei asa fara 32 de ani poate, avand in vedere ca avem cam acelasi timp petrecut in domeniul asta, ma primeste oricum.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Rebe, si daca ai costumatii latex nu i le arata pentru ca in afara de isi a face un "selfie" cu mana lui nu se va intampla nimic...acelasi lucru l-a cerut si lui Madalina dupa care nimic. Eu zic ca lasa o mica recenzie daca mergea. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Salut, am fost zilele trecute din nou pe la Rebeca, aceasi persoana draguta si dornica de sex. M-am dus cu gandul sa stau 2 ore dar dupe ce m-a futut ea o ora si m-am ridicat din pat am ametit :)))) si am zis ca ii de ajuns o ora. Se vede clar ca isi merita locul in top. Preturile is super ok in comparatie cu ce gasesti pe piata in ziua de astazi.

 

Cei care vreti un hardcore fuck (+CIM+FK+FINGERING+ multe altele) , o recomand pe Rebeca !

 

Te pup Rebeca :* 

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...