Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Buna baieti o sa fac o mica reactualizare la tarife si servicii .Tarifele si serviciile sunt urmatoarele :300 ora cu o finalizare sau 550 doua finalizari la doua ore .Serviciile sunt urmatoarele :FK,STRAP -ON,OP-ON,NP obligatoriu ,CIM cu SWALLOW daca sunteti ok cu igiena ,COB si COF. Programa de la 11:00 pana la 21-22:00 seara .La limita de varsta pot sa fac si cate o exceptie ptr cei sub 32 ani daca sunteti ok pupici :*

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78
  • Oras:Lat. 46.57 Long. 23.78

Salutare tuturor!

 

Ieri am avut programare pentru o ora la Rebeca, insa, ajuns undeva inainte cu 5 minute de ora stabilita mi-am dat seama ca datorita lucrarilor din zona respectiva, GPS-ul nu ma putea indruma la locatia exacta. Astfel am contactat-o telefonic pentru a cere cateva repere cum sa ajung la locatie, insa nu am reusit timp de 20 de minute sa o gasesc, chiar daca am intrebat si oameni de pe strada. Dupa cele 20 de minute Rebeca s-a suparat pe mine ca nu gasesc locatia si mi-a inchis (probabil asta era si reactia mea dupa atata timp). Eu am ramas in zona, iar pana la urma dupa vreo inca 5 minute am gasit un domn care mi-a aratat exact unde este zona, si astfel am gasit locatia. Ajuns acolo am reincercat sa sun, dar din pacate numarul meu a fost blocat.

 

Imi cer public scuze fata de Rebeca ca nu am gasit locatia in timp util si ii transmit ca vreau sa ii platesc banii datorati pentru timpul pierdut. Vreau doar sa imi ofere sansa sa o fac. E singura metoda prin care ii mai pot scrie, de aceea am apelat la forum.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...