Sari la conținut

Rebeca, zeita placerilor 0757712230


Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 2 ore, BlackGoku a spus:

“Mă țin mai mult sa mă fac bine că am mâini robotice” ultimul mesaj de la ea, ești atât de prost încât sa crezi ca cineva are ambiții de peste cu fata asta in momentul asta? 
ba ești…..negru de prost.

Dacă tu crezi ca sunt povesti, te Invit mâine la 11 sa mergem la ea.

sunteti cretini marea majoritate? Sau e de la vreme? Femeia suna la DIICOT urla ca are bani de luat de la unu Razvan și de la motan, urla ca au profitat nush cati și etc, și voi suferiți pe aici ca sunt texte de peste? 
Îmi e mila de voi.

sa posteze motanu poze cu Andreea/Rebeca de acum, ca are 100% eu am, dar nu sunt ok cu punerea lor pe online de către mine.

Fata mâine o sa fie ok, un “nebun” in nebunia lui spune un adevăr.

hai, ciocane tari

:) tu clar nu ai creier sa pricepi . ba prostane, ca ea zice ca e site-ul ei sau ca unu Razvan are sa-i dea bani , sau ca motanu are sa-i de abani, unui om normal ii arata ca fata are probleme. dar de aici pana la povestile ca a fost traficata si alte puli prin gura ta e cale lunga. tu intelegi ba muiane ca esti prost? sau ti-a desenat cineva vreodata cat esti de prost? o tot dai in aberatii de copil cu retard sever. ti-a explicat un alt user ba pizda proasta ca ALTELE SUNT PROBLEMELE. Ca familia e langa ea. Ce plm mai vrei? ba pizda tu stii ce e DIICOT? cum plm sa suni la DIICOT ca ai de luat bani de la Razvan? :)))))))) doar un cretin ca tine poate sustine asemenea cacaturi. da-te-n plm de muian si vinde basme d'astea cui te va crede. eu cred ca lumea s-a prins ca esti doar o petarda . un muist cu infantilitati ca asta cu sunat la DIICOT ca are de luat bani de la Razvan:)))))))))).  prostu pulii atat ai inteles tu / creier de bibilica: "ca ca cineva are ambiții de peste cu fata asta in momentul asta?"

nu ti-a desenat nimeni ba retardatule? prostu pulii am zis ca astia ca tine, petarde, vin cu povesti de prosti in plm ca sa puna ALTE fete botu. ca vezi doamne exista 'salvatori' carora le pasa.:)))))))). ma pic pe tine si pe 'grija' asta a ta. tot ce zici tu e minciuna ba pizda. esti o petarda!

 

Link spre comentariu
Acum 15 minute, Maximusm89 a spus:

:) tu clar nu ai creier sa pricepi . ba prostane, ca ea zice ca e site-ul ei sau ca unu Razvan are sa-i dea bani , sau ca motanu are sa-i de abani, unui om normal ii arata ca fata are probleme. dar de aici pana la povestile ca a fost traficata si alte puli prin gura ta e cale lunga. tu intelegi ba muiane ca esti prost? sau ti-a desenat cineva vreodata cat esti de prost? o tot dai in aberatii de copil cu retard sever. ti-a explicat un alt user ba pizda proasta ca ALTELE SUNT PROBLEMELE. Ca familia e langa ea. Ce plm mai vrei? ba pizda tu stii ce e DIICOT? cum plm sa suni la DIICOT ca ai de luat bani de la Razvan? :)))))))) doar un cretin ca tine poate sustine asemenea cacaturi. da-te-n plm de muian si vinde basme d'astea cui te va crede. eu cred ca lumea s-a prins ca esti doar o petarda . un muist cu infantilitati ca asta cu sunat la DIICOT ca are de luat bani de la Razvan:)))))))))).  prostu pulii atat ai inteles tu / creier de bibilica: "ca ca cineva are ambiții de peste cu fata asta in momentul asta?"

nu ti-a desenat nimeni ba retardatule? prostu pulii am zis ca astia ca tine, petarde, vin cu povesti de prosti in plm ca sa puna ALTE fete botu. ca vezi doamne exista 'salvatori' carora le pasa.:)))))))). ma pic pe tine si pe 'grija' asta a ta. tot ce zici tu e minciuna ba pizda. esti o petarda!

 

Zice cineva ca familia e cu ea dar unora la telefon le zice ca nici macar sosete nu are...mie mi a zis ca si la banci a sunat sa intrebe daca i au intrat banii de la Pisicuts si de la inca nu stiu cine si ca o sa sune si la DIICOT, aparent a si facut o cand e in plina criza...

Link spre comentariu

Am inteles ca fata e intr-o situatie grea. Asta e clar. Ce nu inteleg,ca e plin de povesti cu zmei si feti frumosi pe aici....e:

 

1. asa cu subiect si predicat ce a patit exact fata

2. Cu liniuta si cu nume/user, cu X si cu Y, fara aluzii, cine is considerati vinovati de aici de pe forum si pentru ce fapte. Aia si ailata. Nu aluzii si povesti. Frumos, scurt si la subiect.

 

Restul, e can can

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Maximusm89 a spus:

:) tu clar nu ai creier sa pricepi . ba prostane, ca ea zice ca e site-ul ei sau ca unu Razvan are sa-i dea bani , sau ca motanu are sa-i de abani, unui om normal ii arata ca fata are probleme. dar de aici pana la povestile ca a fost traficata si alte puli prin gura ta e cale lunga. tu intelegi ba muiane ca esti prost? sau ti-a desenat cineva vreodata cat esti de prost? o tot dai in aberatii de copil cu retard sever. ti-a explicat un alt user ba pizda proasta ca ALTELE SUNT PROBLEMELE. Ca familia e langa ea. Ce plm mai vrei? ba pizda tu stii ce e DIICOT? cum plm sa suni la DIICOT ca ai de luat bani de la Razvan? :)))))))) doar un cretin ca tine poate sustine asemenea cacaturi. da-te-n plm de muian si vinde basme d'astea cui te va crede. eu cred ca lumea s-a prins ca esti doar o petarda . un muist cu infantilitati ca asta cu sunat la DIICOT ca are de luat bani de la Razvan:)))))))))).  prostu pulii atat ai inteles tu / creier de bibilica: "ca ca cineva are ambiții de peste cu fata asta in momentul asta?"

nu ti-a desenat nimeni ba retardatule? prostu pulii am zis ca astia ca tine, petarde, vin cu povesti de prosti in plm ca sa puna ALTE fete botu. ca vezi doamne exista 'salvatori' carora le pasa.:)))))))). ma pic pe tine si pe 'grija' asta a ta. tot ce zici tu e minciuna ba pizda. esti o petarda!

 

LACHE, ești unul din aia ce sunt fanii mei in viața reala, probabil pute tricoul fake pe tine, suna in morții tai pe cineva de la UPU de oriunde vrea Pl ta, sa se intereseze sa vezi ce povesti scoate, eu am transmis doar ce am auzit de la surse.

sa moara ma’ta, mâine seara dacă nu postezi pe forum cum ca m-ai bătut ești un lache cum sunteți majoritatea, după 10.45 ma găsești la chios ca trebuie sa iau rezervarea, te aștept sa ma impresionezi live.

Îți scriu de la Hiro Bay, nici nu ai habar cum se aude numele asta, hai marș keyboard warrior

 

Link spre comentariu
Acum 10 ore, BlackGoku a spus:

LACHE, ești unul din aia ce sunt fanii mei in viața reala, probabil pute tricoul fake pe tine, suna in morții tai pe cineva de la UPU de oriunde vrea Pl ta, sa se intereseze sa vezi ce povesti scoate, eu am transmis doar ce am auzit de la surse.

sa moara ma’ta, mâine seara dacă nu postezi pe forum cum ca m-ai bătut ești un lache cum sunteți majoritatea, după 10.45 ma găsești la chios ca trebuie sa iau rezervarea, te aștept sa ma impresionezi live.

Îți scriu de la Hiro Bay, nici nu ai habar cum se aude numele asta, hai marș keyboard warrior

 

Ati reusit sa ajungeti la Andreea? Cum mai este?...

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 2 ore, raul1312 a spus:

daca aveti sa ii trimiteti ceva fetei ii puteti da lui Maximus, in curand merge si el acolo, se vede clar ca nu mai are mult si-l interneaza si pe el

:))) intervine prostu satului. putea el sa nu se aboneze la o muie? putea el sa nu se arunce cu gura-n pula? :)))))))) nu te mai baga nimeni in seama ba raule? cum stai cu bugetu? tot o data pe saptamana? :)))))) . stii aia cu prostii care mor de girja altora? :))) la tine se refera. pana una alta eu iti trimit o pula-n gura! :)))))))) ratatule!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, BlackGoku a spus:

LACHE, ești unul din aia ce sunt fanii mei in viața reala, probabil pute tricoul fake pe tine, suna in morții tai pe cineva de la UPU de oriunde vrea Pl ta, sa se intereseze sa vezi ce povesti scoate, eu am transmis doar ce am auzit de la surse.

sa moara ma’ta, mâine seara dacă nu postezi pe forum cum ca m-ai bătut ești un lache cum sunteți majoritatea, după 10.45 ma găsești la chios ca trebuie sa iau rezervarea, te aștept sa ma impresionezi live.

Îți scriu de la Hiro Bay, nici nu ai habar cum se aude numele asta, hai marș keyboard warrior

 

Ai ajuns la.Chios? Se vede frumos lacu? Mai vi la.Cluj? 

Link spre comentariu
9 hours ago, Maximusm89 said:

:))) intervine prostu satului. putea el sa nu se aboneze la o muie? putea el sa nu se arunce cu gura-n pula? :)))))))) nu te mai baga nimeni in seama ba raule? cum stai cu bugetu? tot o data pe saptamana? :)))))) . stii aia cu prostii care mor de girja altora? :))) la tine se refera. pana una alta eu iti trimit o pula-n gura! :)))))))) ratatule!

Ma maximus mortu puli inca no murit mata sa venim la mormantare si sa ne pisam pe ea si pa mormantu ei in timp ce iti dam unii din noi (de pa situ asta) muie si tie si lu tatato si lu toata familia ta de leprosi?

Link spre comentariu
La 26.08.2021 la 23:57, BlackGoku a spus:

LACHE, ești unul din aia ce sunt fanii mei in viața reala, probabil pute tricoul fake pe tine, suna in morții tai pe cineva de la UPU de oriunde vrea Pl ta, sa se intereseze sa vezi ce povesti scoate, eu am transmis doar ce am auzit de la surse.

sa moara ma’ta, mâine seara dacă nu postezi pe forum cum ca m-ai bătut ești un lache cum sunteți majoritatea, după 10.45 ma găsești la chios ca trebuie sa iau rezervarea, te aștept sa ma impresionezi live.

Îți scriu de la Hiro Bay, nici nu ai habar cum se aude numele asta, hai marș keyboard warrior

 

Cum mai e Andreea?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

BlackGoku il spala la cur pe Maximusum89 la Clujana in cladire la Crima Organizata Diicot....Si toti astea de la Diicot stateau cu pulele maciuca in asteptarea de al penetra anal pe Maximusum89 si finalizarea ....BlackGoku ....sugemiati pula de sclugi!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
  • Oras:Pizdeia! Tara fara prosti.
Acum 2 ore, muresanandrei a spus:

BlackGoku il spala la cur pe Maximusum89 la Clujana in cladire la Crima Organizata Diicot....Si toti astea de la Diicot stateau cu pulele maciuca in asteptarea de al penetra anal pe Maximusum89 si finalizarea ....BlackGoku ....sugemiati pula de sclugi!!

:)) ba pula , roaga pe cineva sa traduca ce ai vrut sa zici. da-te-n plm de analfabet si anagramat. 

Link spre comentariu
Acum 16 ore, muresanandrei a spus:

BlackGoku il spala la cur pe Maximusum89 la Clujana in cladire la Crima Organizata Diicot....Si toti astea de la Diicot stateau cu pulele maciuca in asteptarea de al penetra anal pe Maximusum89 si finalizarea ....BlackGoku ....sugemiati pula de sclugi!!

Lache iar latrii?

Da te N sange de zmeu de ești, alfa Internetului fi mi ar scârbă de tine, lache.

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...