Sari la conținut

GEANINA 0726066981 0725791534


skyclear

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

100 Lei
http://www.anuntul.ro/images/c94a176.png?v12selecteaza anunt

masaj terapeutic, relaxare, intretinere corporala, cervical, lombar, facut pe masa de masaj timp de o ora. Program 14-21

 

 

 

A beneficiat cineva de srviciile oferite de Geanina ? Astept informatiile voastre. Multumesc anticipat.

 

Vezi anuntul  http://femeimature.i...-doamna-matura/        Eu doresc numqi masaj ,Stie cineva daca nu cumva este o "maseuza acoperita" ?D oresc referinte inainte de a merge dansa.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu doresc numqi masaj ,Stie cineva daca nu cumva este o "maseuza acoperita" ?D oresc referinte inainte de a merge dansa.

 

Pai si de ce nu te duci la un cabinet de fizioterapie? Dai acolo de "doar masaj", absolvente ANEFS, pleci de acolo de parca ai pierdut jumatate din greutate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu are cum „doar masaj„ din moment ce are poze cu fundul la camera.

Este o presupunere bazata pe logica , dar neverificata.  Astept detalii de la cei care au beneficiat de serviciile doamnei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai bine ma ajutati sa inchid acest topic. Multumesc anticipat

Deci p'asta l-a prins nevasta cu cont pe forum, a scaldat-o ca el de fapt avea o durere de sternocleidomastoidian, si acum se preface ca vrea "doar masaj"..

 

Eplin forum/ul de tipi persiflanti care se cred " Inteligenti " . Am crezut ca poate cineva poate detaila serviciile doamnei . Doar ATAT. 

Link spre comentariu

Deci p'asta l-a prins nevasta cu cont pe forum, a scaldat-o ca el de fapt avea o durere de sternocleidomastoidian, si acum se preface ca vrea "doar masaj"..

 

Eplin forum/ul de tipi persiflanti care se cred " Inteligenti " . Am crezut ca poate cineva poate detaila serviciile doamnei . Doar ATAT. 

De ce nu mergi tu si sa ne zici si noua :snap :snap :snap

Link spre comentariu

Deci p'asta l-a prins nevasta cu cont pe forum, a scaldat-o ca el de fapt avea o durere de sternocleidomastoidian, si acum se preface ca vrea "doar masaj"..

 

Eplin forum/ul de tipi persiflanti care se cred " Inteligenti " . Am crezut ca poate cineva poate detaila serviciile doamnei . Doar ATAT. 

e ok dar te poti lamuri cu un simplu telefon . . vrei masaj si doar masaj de buna calitate ? 0724 898 065 Elena . si poti beneficia eventual si de eterna " descarcare " sau cealalta varaianta , la doamna Marta 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Sal'tare mai baieti,

 

fost eu la D-na cu ceva ani in urma, 2-3 ani, poate mai mult si acum cautand masaj, ca eu sunt fan masaj, am dat de anuntul ei si vazand cat de incurcati sunteti, m-am decis sa incerc a va lumina.

 

So, am fost la ea, de mai multe ori si chiar m-am simtit super bine. Masaj complet pe masa de masaj, ea initial a stat doar in chilotei, f greu convingand-o sa renunte la ei. Mititica, creatza, frumusica si f amablia - acestea cred ca sunt atu-urile ei si imi aduc f bine aminte de ea. Odata tin minte, am nimerit cand era ziua ei - pana nu m-a convins sa iau un dulce si un suc nu m-a iertat! Mega draguta si cu fff mult simt.

 

Mignona, un pic impanata, ai pe ce pune mana; vreti scanduri, nu asta este alegerea voastra. Nu am incercat nimic altceva in afara de masaj si nu stiu sa spun daca ar accepta sau nu. Probabil ca da, dupa mai multe sedinte cu ea, cand apare apropierea si ceva incredere intre parteneri.

 

Veti intreba, daca te-ai simtit atat de bine, de ce nu ai mai mers? Pai, "toata ziua fripturica, mai vreau si altceva", pur si simplu am vrut sa mai schimb "peisajul", fara a avea insa vreo nemultumire, asa a fost sa fie si m-am indepartat.

 

Ca loc de primire pt oaspeti, undeva pe Burebista, pe partea stanga, et 3 cred, cum mergi spre biserica. Pt cei mai "plimbati" acolo am cunoscut-o si pe Laura (0721.683.537 sau 0724448220). In acelasi loc, mai era inca o tipa Elena, in varsta, de care parca lumea nu a fost happy, nu am incercat-o. Doar pe Laura, gasiti in posturile mele, recenzia despre ea.

 

Ca sa scurtez, m-am simtit fff bine la ea, masajul bun, spre f bun - nu stiu daca mai activeaza, dar cu siguranta in amintirea vremuriloe frumoase de demult, o voi revizita cat de curand imi va permite timpul si de ce nu, punga.

 

Apartament fumos, curat. Ea curata. Pret, parca 100 ron.

 

Daca voi reajunge, va voi desfata cu o recenzie, daca nu, in linii mari, cam asa arata Doamna si "imprejurimile"

 

Mr, Oki...................oki.doky???

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salutare,

 

Skyclear - da, evident: masajul a fost cu happy-end si daca imi aduc aminte bine, asta reprezentand o laba uleioasa. Dar Dna fiind la acea vreme permisiva si putand a fi atinsa, ca acum asa cum am spus,nu stiu,a reprezentat ceva placut, finalizarea

 

Ciociocio - varsta, sa zic vreo 35 - 38 ani, iar la corp, micutza, carnoasa so cum spuneam mai sus, permisiva. Tzatzele.....2 sau poate 3......au trecut cativa ani, chiar nu mai stiu exact. Dar e amabila si se face placuta

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Tinuta doamnei in timpul masajului?

 

 

...ea initial a stat doar in chilotei, f greu convingand-o sa renunte la ei...

 

E greu de lecturat un text mai lung de doua randuri? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Pai am specificat in recenzia mea: intai doar in chilotei,apoi dupa mai multe vizite, cu greu am reusit sa o conving sa-i scoata. Asta atunci, acum chiar nu mai stiu.

 

Si te rog nu ma intreba daca era epilata sau nu.....habar nu mai am. Micul neamt, Alzheimer nu ma lasa sa-ti spun

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Frate Aalexxiss, sa nu fim rai. Nimeni nu cred ca sta pe termen lung aici. Cam toti dam un ochi, citim pe diagonala si apoi ne facem timp sa le vizitam. Si le trecem.nr in tlf, cu "nenea de la gaze" sau "vecinul de sus, "Geani"", ca sa stimmpe cine sunam.

 

Sau pur si simplu lipsa timpului

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Frate Aalexxiss, sa nu fim rai. Nimeni nu cred ca sta pe termen lung aici. Cam toti dam un ochi, citim pe diagonala si apoi ne facem timp sa le vizitam. Si le trecem.nr in tlf, cu "nenea de la gaze" sau "vecinul de sus, "Geani"", ca sa stimmpe cine sunam.

 

Sau pur si simplu lipsa timpului

 

Nu-s rau. Dar daca tot nu a impartasit in viata lui vreo informatie (in afara de intrebari nu vei gasi ceva de la acest utilizator inutil) nici nu are bunul simt sa citeasca in totalitate un post si mai arunca o intrbare stupida in scarba. Asa ca, din punctul meu de vedere, individul merita un mega-jet.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost eu acum 2 luni la ea.

Avea o rochita pe ea, m am asezat cu fata in jos si cand ma masa am observat ca mai era doar in chilotei, a fost o surpriza frumoasa..sani mari usor lasati dar frumoasi.

Finalizat cu o laba de toata frumusetea, permite atingeri, o doamna cu mult bun simt, recomand.

Eu voi mai revenii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...