Sari la conținut

GEANINA 0726066981 0725791534


skyclear

Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Daca mi se aliniaza planetele si am "pasarica" in ascendent, vineri m-as "risca" sa-i trag o vizita, in amintirea vremurilor de odinioara.

 

Sa o revad pe Doamna si sa vedem daca e tot acolo sus, calitatea masajului.....

 

Va anunt vineri spre seara pozitia planetelor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca mi se aliniaza planetele si am "pasarica" in ascendent, vineri m-as "risca" sa-i trag o vizita, in amintirea vremurilor de odinioara.

 

Sa o revad pe Doamna si sa vedem daca e tot acolo sus, calitatea masajului.....

 

Va anunt vineri spre seara pozitia planetelor

 

vezi cum stabilesti intalnirea. telefon la ora 10, telefon la 11.30. telefon din fata blocului   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Sal'tare mai baieti, sal'tare................si noroc,
 

 

Iaca cum planetele se aliniara si cum cuvantul unui "Mr" trebuie sa fie cuvant, am stabilit de joi o intalnire cu Doamna, pt vineri la 14.30. Vineri, la 14,00, am sunat-o pt reamintire si la 14.20 eram deja la ea pe masa.........pe masa de masaj. Aviz "lu amicu" string - iete domne, ca asa fontzioneaza programarile, daca ambii "amandoi" partenerii, sunt oameni de cuvant!!! Nesimtita aia de alexa (cu a mic), in ciuda faptului ca ai sarit sa-i sufli in..................ceafa, nu a dat deloc dovada de caracter si cuvant, deci problema nu a fost a mea si de felul cum am facut programarea!!!

 

Deci, ajuns la Doamna, in amintirea vremurilor stravechi, de a revedea oferta de masaj....masaj care chiar a fost masaj! Chiar a insistat pe ambele fete, de la gat la talpi si de la talpi la gat. Mai mult decat atat, a fost cinstita si cu timpul, cam 1 ora din momentul in care am intrat pe usa, mai rar asa ceva. Dupa expirarea sedintei de masaj, l-a luat si pe amicu' la mangaiat, pana i "s-a facut rau si a dat afara". Cum altfel, decat prin binecunoscuta laba uleioasa, astfel incat sa fie cat mai placuta......................ma rog, cat de placuta poate fi o laba, in detrimentul unei pizde.

 

Mica mea dezamagire, daca pot spune asa, a venit din tinuta Doamnei: nu a fost chip sa o conving sa dea si chilotii jos, a fost imposibil. A stat pe durata intregii sedinte, numai in chiloti si m-a framantat temeinic. Veti zice: "pai, daca te-ai dus la masaj, de ce voiai neaparat sa o dezbraci pe Doamna...........de tot"??? Pai mai oameni buni, e cinstit, eu la popou' gol si ea in chiloti? Am vrut sa o dezbrac, DOAR de dragul de a fi egali...........

 

Deci, daca doriti masaj, nu in forta si sa lase urme, cu siguranta Doamna este alegerea voastra!

Daca doriti altceva decat masaj, cu siguranta Doamna NU este alegerea voastra

O alegere cinstita in oferta de masaj, va va duce iar la Doamna

 

Cam atat am avut de raportat dupa "front"!

 

Cu respect, Mr Oki........................oki.doky??? 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Scorbura, cu iertare sa-mi fie, nu prea o (mai) vezi.....a bagat-o la secret. Probabil daca nu esti pe vreo tasta rapida (adica vreun client mega fidel) sansele de a o vedea,sunt extrem de reduse

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Gibonul - cum sa ma supar frate, nu de asta haladuim pe aici???

 

Am mai spus in primul meu post, dar cu placere repet: "Ca loc de primire pt oaspeti, undeva pe Burebista, pe partea stanga, et 3, cum mergi spre biserica. La scara ei, este jos la parter un ceva de reparat laptop-uri, calculatoare si nu mai stiu ce................ Pt cei mai "plimbati", acolo am cunoscut-o si pe LAURA (0721683537 sau 0724448220) - gasiti recenzia in "scrierile mele alese". Tot acolo, mai era si o tipa ELENA, in varsta, de care parca............PARCA, lumea nu era prea happy (nu aduc acuze, de asta am subliniat, dar asa imi aduc aminte) si pe care, nu am incercat-o.

 

Daca mai pot face ceva pt onorata comunitate, sa nu ezite sa ma traga de "manica"!

 

Mr. Oki.....................oki.doky???

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Daaa, asa e, imi aduc aminte. Erai parca in masina cu toata si te-a sunat ea sa-ti dea un anunt de ultima ora! Jenant din partea ei.....

 

Bine ca tu ai avut prezenta se spirit si te-ai scos, altminteri......

Link spre comentariu

mai are deschis si topicul asta . http://nimfomane.com/forum/topic/74739-geanina-0726066981-0725791534/ 

dupa cum spuneam , locatie Bdul Burebista nr 3 pe partea cu biserica , la parter este un service de Laptopuri . 

doamna presteaza masaj cu finalizare si atat , in tinuta topless . masaj incadrat undeva pe la 8 

locatie curata cu baie , prosoape curate , gel de dus , papuci . actiunea se desfasoara undeva intr-o camera cam mica probabil si datorita mobilei , cu masa pe mijloc , un minus as adauga aici lipsa usei , totul e pe baza de draperii dar nu te deranjeaza nimeni , atmosfera super placuta si datorita ambientului sonos cu muzica de meditatie si relaxare , doamna miniona undeva pana in 160 si cam 60 kg dar placuta la trup , sani nr 4 spre 5 , masaj destul de bun daca facem abstractie ca nu cunoaste elemente de reyki , te lasa sa o atingi in timpul masajului , dar nu poti cu nici un chip sa-i dai chiloti jos si nici sa-i bagi mana pe langa parca sunt lipiti de ea , nu te respinge dar pur si simplu nu poti . finalizarea destul de placuta lucrat frunos si atent fara graba .

masaj 8 

gfe 9

aspect 8

locatie 9

ambianta 10 cel putin pentru mine 

halat 100 leuti o ora si un pic 

de revenit din cand in cand 

Link spre comentariu

a avut dreptate 

mr. oki

dupa mai multe vizite si insistente cu rugaminti si vrajeala a reusit sa inlature adezivul de pe chiloti si sa-i deie jos . dar doar atat , te lasa sa o mangai dar nu te lasa sa bagi degetuelul . este epilata si are o Pussy frunusica foc , un pic inchisa la culoare ..........dar super ok . pentru cei care nu cauta Slim sau BBW este ideala doamna un pic impanata , defapt la masaj nu se preteaza Slim doar sa te atinga ca un fulg dar nici BBW  sa-ti rupa oasele :) :) :) 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu. Nu știu care erau conditiile anterior, acum e vorba de 1 ora de masaj, cu finalizare prin tehnici specifice, la 100 RON. Maseuza nu este permisiva, maxim pare a fi bust nud și chiloței. În ce privește ușurința de a stabili o întâlnire, nu am avut nicio problemă, totul a funcționat corect.

 

Am și eu o intrebare: știe cineva care sunt colegele ei de apartament?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pentru ca mi-a spus ea și pentru ca am auzit cum își conduceau clienții. Pentru cine nu a fost în locație, spațiul de lucru al Geaninei este localizat în dreptul ușii de la întrarea în apartament și este delimitat cu ajutorul unor perdele. Prin urmare, se aude cam tot ce se întâmplă la intrarea în apt.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu

E cam ciudat. Camera de masaj e in bucatarie cel mai probabil cu o perdea in loc de usa. Geanina e o milfeta la vreo 45 ani, mica de statura, care face masaj de relaxare mediocru si la final o laba uleioasa rapida. Niciun fior erotic. Nu recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am mai încercat o data, nu sunt adeptul concluziilor pripite. De data asta, am zis sa încep cu masajul de finalizare, apoi sa continuam cu un masaj de relaxare și apoi sa incerc o a doua finalizare.

 

Toate bune și frumoase, la prima finalizare am încercat sa o ating jos, unde ca de obicei are chiloței și mi-a spus că nu se poate, ca este la ciclu. Poate. Am trecut peste asta. La a doua finalizare, exact aceleași mișcări mecanice, niciun pic de variație, prin urmare, niciun fel de stimul erotic. În conditiile astea, am renunțat și am plecat fără sa finalizez (a doua oara).

 

Eu nu susțin ca ea sa facă mai mult decât și-a impus (de exemplu, accept ca nu vrea sa stea nud etc.), însă e clar ca nu are nici în clin nici în mânecă cu finalizarile erotice, totul e mecanic și executat la fel indiferent de context, ca o poezie învățată și apoi repetata de 1000 de ori. Având în vedere ca nu excelează nici la masajul de relaxare, nu prea vad ce cauta în aceasta secțiune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București

Vă salut oameni buni , Doamna are anunți , pe anunțul telefonic , a mai fost cineva la ea ? Cum este se mai dezbracă ? Aș vrea să merg și eu !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 minute, Mirel778 a spus:

Vă salut oameni buni , Doamna are anunți , pe anunțul telefonic , a mai fost cineva la ea ? Cum este se mai dezbracă ? Aș vrea să merg și eu !

La prețul asta de 100 Lei ora nu găsești altceva. 😊🤗🤭

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...