Sari la conținut

GEANINA 0726066981 0725791534


skyclear

Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 21 ore, derwall a spus:

Citește și tu, nu se dezbracă...😋🤗

Maistre, salut.......nu se (mai) dezbraca.........

Nu se mai dezbraca, inca din timpurile cand o mai vizitam, acesta fiind si motivul pentru care m-am re/orientat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 9/4/2022 at 4:16 PM, mr. oki said:

Maistre, salut.......nu se (mai) dezbraca.........

Nu se mai dezbraca, inca din timpurile cand o mai vizitam, acesta fiind si motivul pentru care m-am re/orientat

Nu mai sta nici  toples? 🤣🤣🤣 Și ultima oara când am fost la ea acum 3 ani, i-am spus ca nu va mai veni nimeni la ea dacă nu este permisiva sa mai re u te la choti aia. Măcar atât ca masajul e slăbuț și începuse sa se cam ofileasca. Păcat era o tipa agreabila mai ales ca are niște țâțe mișto mai ales pt vârstă ei. Eu nu am mai fost la ea exact din același motiv am găsit oferte mai tentante și mai accesibile 

Link spre comentariu

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 9 ore, olimpianul a spus:

Nu mai sta nici  toples? 🤣🤣🤣 Și ultima oara când am fost la ea acum 3 ani, i-am spus ca nu va mai veni nimeni la ea dacă nu este permisiva sa mai re u te la choti aia. Măcar atât ca masajul e slăbuț și începuse sa se cam ofileasca. Păcat era o tipa agreabila mai ales ca are niște țâțe mișto mai ales pt vârstă ei. Eu nu am mai fost la ea exact din același motiv am găsit oferte mai tentante și mai accesibile 

Salut,

 

Orice as spune, as minti.....am renuntat la serviciile ei de ani buni....la inceputurile mele cu ea, isi mai scotea chilotii, dar ultimele intalniri pe care le-am avut, nu, nu si nu.

 

Da, statea topless si masajul era ok-ish. Ea o tipa f misto, precum spui, doar chilotii bata-i vina, lipiti de cur! Am fost atunci de vreo 2 ori, am vazut ca nu am sanse, m-am reorientat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...