Sari la conținut

http://m.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/nou-reala100-sex-total/7b0f6c767a6e6254.html


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

voi astia de comentati fara noima, sunteti prosti rau, nu stiu de unde pula mea apareti, nu vezi ca are poze la Therme? daca are poze si pe siteuri de afara, tartacutza aia a ta nu poate sa proceseze ca poate a lucrat SI pe acolo?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

voi astia de comentati fara noima, sunteti prosti rau, nu stiu de unde pula mea apareti, nu vezi ca are poze la Therme? daca are poze si pe siteuri de afara, tartacutza aia a ta nu poate sa proceseze ca poate a lucrat SI pe acolo?

Colegul oppium10 a intrebat daca este reala, iar eu am raspuns ca este si am postat si un link. Ca este aceeasi persoana ca si cel din linkul postat de mine, ca sunt doar folosite acele poze, asta nu am de unde sa stiu. Daca citeai postarea mea la o alta ora si nu tarziu in noapte poate nu te-ai mai fi inflamat fara rost.

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegul oppium10 a intrebat daca este reala, iar eu am raspuns ca este si am postat si un link. Ca este aceeasi persoana ca si cel din linkul postat de mine, ca sunt doar folosite acele poze, asta nu am de unde sa stiu. Daca citeai postarea mea la o alta ora si nu tarziu in noapte poate nu te-ai mai fi inflamat fara rost.

 

 

frate? ce consumi? omu` a intrebat daca este reala, iar tu ai raspuns ironic si dand link catre niste poze de pe un site din Anglia, "da foarte reale" adica gen are poze false si NU este reala. deci, despre ce vorbim?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...