Sari la conținut

Cosmina 0763108720 Piata Dorobanti (Petrom)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anunt:
COSMINA, te invit alaturi de mine intr-o locatie intima si discreta pt. a-ti oferi momente unice de pasiune si extaz, pozele sunt reale si imi apartin. 100 RON

Am sunat-o ieri, serviciile mentionate masaj erotic, oral, normal 100 RON/fin sau 200 RON/1H.
Locatie Dorobanti Mario Plaza, langa Petrom.
I-am zis ca pot sa ajung cam in 15-20 de min. M-am conformat insa cand am ajuns m-a rugat sa mai astept inca 10-15 min pt a pleca cineva. M-a sunat in circa 10 minute deci nu am avut timp sa ma supar prea tare.
Imi deschide o tipa mai impanata cam la 1.70 sau un pic peste si in jur de 65 de Kg(gen Cristina Nerva Traian BRD, deci ceva mai plinuta, dar nu exagerat, oricum pe gustul meu), capitolul aprecieri fizice nu este totusi capitolul meu forte. Un pic mai bruneta, insa nu sunt sigur daca de etnie sau nu, cu parul lung (ca in a 3 a poza atasata).
S-a prezentat precum in anunt Cosmina.
Mai avea o colega care statea in alta camera, nu mi-a fost prezentata si nici nu am insistat.
De poze e greu sa spun daca sunt ale ei toate pt e cu spatele si in majoritatea cu parul prins la spate.
Cu siguranta poza a 3 a ii apartine. Si am recunoscut locatia din poza 4 cu cele 2 tamburele in forma de inima, pe unul din ele fiind un prosop curat pt client.
Camera cu atmosfera intima, semiintuneric, multe perne pe pat, aer conditionat.
Am facut un dus, baia micuta, dar curata. Cateva geluri de dus, niciunul de barbati insa

Am ales varianta de 100 RON/ 1 fin, platiti inainte de dus.
Oralul de data asta am facut neprotejat, precedat de cateva sarutari pe corp si pe gat, destul de bun, umed, adanc, cu incercari de DT, lins pe bilute la cerere. Nu a reusit pana la capat, dar de apreciat incercarea. Docila, accepta usoare "repozitionari" ale capului in timpul oralului . Insa nu face CIM sau COF deci a trebuit sa punem cauciucul.
Normalul nu a durat prea mult, fiind destul de "epuizat" dupa oral .
Un plus e ca s-a umezit natural, penetrare usoara. Am trecut la diverse pozitii de capra si am finalizat in cauciuc dupa putin timp.

Program am inteles Luni-Sambata cam pana la 24:00

Ca note:
Locatie: 9.5 (mentiuni mai sus)
Fizic: Fata 7.5, Corp 8 (corpolenta, insa nu exagerat forme Ok pt mine sani mari nr 4, fund bombat)
Oral: 9, fara CIM sau COF
Normal: timpul a fost cam scurt pt o notare corecta
Anal : Nu face
GFE: Nu prea pot puncta aici pt ca am stat doar 1 fin si timpul efectiv a fost scurt.
Sarutari pe corp, FK nu am incercat nici eu si nici ea.
Masaj ul erotic nu am apucat sa-l incerc

Pt mine a fost o experienta ok, as mai reveni, insa nu curand ca mai am multe pe lista de TO DO.
De recomandat macar 1 data, in special celor carora le plac fetele mai putin skinny

post-38943-0-42617100-1344174493_thumb.jpg

post-38943-0-16630800-1344174495_thumb.jpg

post-38943-0-29138200-1344174497_thumb.jpg

post-38943-0-28825000-1344174499_thumb.jpg

post-38943-0-75876600-1344174501_thumb.jpg

post-38943-0-70214600-1344174503_thumb.jpg

post-38943-0-87248700-1344174505_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pt ca imi plac domnisoare sau doamnele cu sanii mari am zis sa incerc si yo la duduia

tot ce a spus colegul mai sus este foarte corect.eu am vazu to si pe colega care seamna un pic cu protagonista dar cu ceva kg mai putine si carea stat cuminte in bucatarie pe timpul razboiului

nu sunt un bun povestitor asa ca va spun mai pe scurt

fata a fost cuminte si totul s a desfasurat normal.prima fin s a term pe sanii ei,fata mi spus la inceput ca nu face cim si nr 2 am term pe la spate

totul a durat cred 1,10 h fara graba

locatie-9

fizic-8

oral-8,5

normal-8

nu face cim,anal(asta m a interesat)fk nu stiu pt ca nu sunt amator

200-2 fin

eu zic ca merge incercata

daca am uitat ceva va rog sa mi spuneti

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...