Sari la conținut

Anca 0740468937 programari pe PM sau YM: sexythingbm


Vizitator apuci

Postări Recomandate

  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Sper sa nu fie considerat offtopic,insa in momentul cand telefonul imi este inchis,inseamna ca nu sunt disponibila.

Am un job in afara acestuia si atunci cand sunt la munca nu am voie sa raspund la telefon.

In principiu,de saptamana viitoare voi activa cu preponderenta seara,iar in week-end si dimineata.

Imi cer scuze oficial de la domnii cu care nu am reusit sa ma intalnesc si sper sa am ocazia sa va cunosc.

 

O seara frumoasa in continuare!

 

P.S.Saptamana asta sper sa reusesc sa postez si pozele noi.

Sa auzim de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

dupa cum v-a anuntat Anca...am reusit sa ne intalnim

se pare ca urmareste cu atentie forumul...dupa ce am criticat-o in ultima postare..la maxim 15 minute mi-a trimis mail...prin care si-a cerut scuze pt ca nu a putut onora promisiunea..si am tot stabilit intalnirea pentru a 2-a zi cu ora si loc de intalnire..in fatza unei pensiuni..unde mai fusese inainte

locatia..pensiune..pret standard..50 lei cateva ore 80 lei ziua

am cerut camera single..mi-a dat camera dubla..dezavantaj pat micutz...

Anca....o pustoaica dragutza...o fatza simpaticutza....zambareatza...descrierea ei,...conform propriei descrieri..inalta 175-178...corp de fotomodel

In camera a inceput cu un dush...dupa care am facut si eu un dush de improspatare...

Servicii...oral neprotejat si oral protejat

accepta..chiar initiaza sarutul...ii place...lucru la care suntem pe acceasi lungime de unda

incearca sa se faca placuta...cu mine chiar a reusit...

e foarte atenta la criticile de pe site...ma refer la partea cu dushul inainte..rezolvat,,o critca cineva ca se plange de propriile probleme..iar rezolvat...eu am criticat-o pt telefonul lasat deschis cand nu poate raspunde...se pare ca si aceasta problema se va rezolva..deci fata vrea sa invetze..sa avanseze..si se pare ca are toate sansele

A renuntzat la anal...se pare ca dupa o experientza nefasta cu ceva coleg de forum....

Concluzii:

-o experientza agreabila..pe care vreau sa o repet

-pretul...oferit de mine..conform postarii ei..150 lei...nenegociat..ajungand la pretul intalnirii de 200 lei..un picutz cam mult...

-merita vizitata fata...isi da silintza..si mai important..chiar ii place ceea ce face....iar daca exista acea chimie cu ea..intalnirea poate deveni memorabila

-ca si corp..e in topul orasului...si serviciile..tot cam asa.....dar si pretul..

  • Like 6
Link spre comentariu

Am avut si eu intalnire cu Anca face to face,doar povestit.Intradevar este frumoasa,comunicativa,o companie placuta.Pot confirma si eu ca este destul de ocupata si trebuie sa aveti rabdare.Mi-as dori sa o ajut cu o sedinta foto,daca doreste.Sper sa o mai reintalnesc. ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Dragii mei,

 

Saptamana asta sunt mai ocupata cu scoala si serviciul,deci nu am timp decat de o intalnire,seara.

Cei care sunt disponibili saptamana asta seara si doresc sa ma cunoasca,nu ezitati.

In week-end sunt disponibila aproape la orice ora.

 

Va pup!

Link spre comentariu
Vizitator raull28pop
Reputație: 0

salut dragii mei tovarasi de catarama.in primul rand tin sa va anunt ca si eu am avut parte de 2 intalniri cu anca si sper sa mai am. eu zic ca merita sa incercati,chiar ii place ce face.notele mele...8oral ,9normal,corp9.bafta

 

Era sa uit de tine. A trecut aproape trei saptamani de cand te-am rugat sa revi cu o recenzie regulamentara. (nu ai facut)

 

Recenzie incompleta , posibil reclama = ban , conform regulamentului.

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

salut dragii mei tovarasi de catarama.in primul rand tin sa va anunt ca si eu am avut parte de 2 intalniri cu anca si sper sa mai am. eu zic ca merita sa incercati,chiar ii place ce face.notele mele...8oral ,9normal,corp9.bafta

Daca nu vrei sa parasesti forumul ,te rog sa revii cu o recenzie regulamentara (gasesti ghid in semnatura mea)

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Buna dragii mei,

Din pacate,lipsa de timp din ultima vreme m-a pus pe banca de rezerve.Insa intentionez sa ma ridic de acolo si sa joc. :))
Acestea fiind spuse,in week-end-ul asta sunt disponibila,locatie voi inchiria eu.Tariful acelasi,150 Ron/ora.
Voi fi online pe messenger, id: STERS,in serile pana la week-end si putem discuta si stabili detaliile pentru intalnire.
Garantez discretie absoluta (daca ma sunati si nu pot raspunde,fiti siguri ca nu o sa vad trimit mesaj sau o sa va resun dupa aceea,pentru ca stiu ca majoritatea dintre voi sunteti casatoriti,deci nu ar fi fair-play din partea mea sa va resun si sa va pun cumva sa da-ti cu subsemnatul la sotie).
Stiu ca am promis poze noi,insa cum spuneam,din cauza timpului lipsa,nu am reusit nici poze sa imi fac.Insa in curand voi face si le voi posta. :)

Acestea fiind spuse,va doresc o saptamana cat mai frumoasa si griji cat mai putine!

P.S.Voi fi online de la ora 21 pana la 23.

V-am pupat!

Aceeasi Anca

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

am vb cu ea pe mess am vorbit cu ea la telefon si am ajuns la ea

 

locatia inchiriata de ea era o garsoniera curata si draguta (locatia era de weekend nu pemanenta)

 

Anca este draguta cu un corp frumos (ceea ce se poate vedea si in pozele pe care ea le-a postat, poze care sunt reale) la fata draguta

 

Atitudine fetei este ok, ca prestatie oral nep. ok normal protejat ok. GFE ok. Achitat 150 lei si plecat

 

ca note

locatie 9 (era putin racoare)

corp 9

normal 9

oral 8

 

Recomand. eu voi mai apela la ea

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

 

Buna baieti,

 

 

 

Mi s-a stricat telefonul si zilele acestea nu am putut fi contactata.Sper ca de miercuri-joi sa imi iau altul.

 

 

 

Imi cer scuze celor care m-au sunat si le-a intrat mesageria.

 

 

 

Sa aveti o seara frumoasa!

 

 

 

 

Anca

 

 

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0
Ai locatie? Eu am incercat sa dau de tine pe mess si sms.

Bine ai venit pe forum spitalu95.

Aici nu e loc de chat! Ai intrebari personale suni la nr ei. Daca citeai atent postarile ,stiai deja ca nu are locatie.

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Dragii mei,

 

    Doream sa lamuresc niste lucruri.Nu ma deplasez la domiciliul clientului,decat daca a mai fost la mine si il cunosc.La clientii noi cu siguranta nu.

    Nu accept intalniri la numar sau la jumatate de ora,deci va rog sa nu veniti cu oferte de genul "iti dau atat pe o jumatate de ora".Nu ma targuiesc si nu negociez tariful.Ar fi de prost gust fata de alti clienti/forumisti sa accept la un domn o suma si la altul alta suma.

    In week-end voi reveni cu o oferta pentru clientii vechi si una pentru cei noi.

    Pana atunci,programarile se fac la telefon,unde puteti cere si alte detalii.

    

    Va pup!

 

    Anca :girly

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:XXX
  • Oras:XXX

Salutare ( la toata lumea... e primul meu post pe forum)

 

Deci, zici Anca ca accepti si clienti noi?

Eu am incercat sa stabilm o intalnire zilele trecute, atat telefonic cat si prin messanger dar n-ai raspuns deloc... ignorat complet (nici macar cu un raspuns negativ, de genul sunt ocupata, n-am locatie etc). Ce sa zic... pierzi un client care cu singuranta n-ar fi stat la negocieri si targuieli...

 

Numa' bine!

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Salutare ( la toata lumea... e primul meu post pe forum)

 

Deci, zici Anca ca accepti si clienti noi?

Eu am incercat sa stabilm o intalnire zilele trecute, atat telefonic cat si prin messanger dar n-ai raspuns deloc... ignorat complet (nici macar cu un raspuns negativ, de genul sunt ocupata, n-am locatie etc). Ce sa zic... pierzi un client care cu singuranta n-ar fi stat la negocieri si targuieli...

 

Numa' bine!

Buna Adrian,

 

Cum spuneam si intr-un post de mai sus,daca nu raspund la telefon,atunci poti incerca mai tarziu.Inseamna ca atunci cand m-ai sunat eram ocupata sau cu un alt client si atunci nu raspund la telefon.

Eu nu obisnuiesc sa sun clientul inapoi,tocmai din motivul ca majoritatea sunt casatoriti si nu doresc sa le creez neplaceri.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BM
  • Oras:BM

Am stabilit cu domnita Anca co o zi inainte intalnirea, dupa ce am incercat sa dau de ea de nenumarate ori. Am zis ca in sfarsit ajung si eu s-o cunosc. Insa, in ziua cu pricina: teapa! Telefonul inchis. Pe la 20.00 si l-a deschis, dar nu a mai binevoit sa mai raspunda. E a doua oara in cazul meu, consider ca e lipsa de respect.

Nu mai inteleg, draga Anca de ce mai postezi si iti faci atata reclama, daca nu esti in stare sa-ti respecti programarile?

Eu nu imi mai pierd vremea cu ea!

Link spre comentariu

  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Buna dragii mei,

 

Are dreptate domnul Daianu privitor la intalnirea noastra care nu s-a mai concretizat,insa am avut o urgenta in familie.Imi cer scuze pe aceasta cale.

Vreau sa inteleaga oamenii un lucru.Eu nu practic meseria asta doar pentru bani.Daca era asa,atunci luam 3-4-5 clienti pe zi si imi umpleam buzunarele.O fac si din placere si doresc ca fiecare intalnire careia ii dau curs sa ii faca foarte mare placere si partenerului.

Nu o fac la foc automat,nu accept multi clienti pe zi tocmai din acest motiv.Este drept ca lumea da greu de mine,insa asta este din cauza ca am si facultate si servici,iar timpul imi este limitat.

Avand in vedere ca nu sunt din Baia Mare,apare de multe ori problema ca sunt plecata din oras.Atunci telefonul imi este inchis,tocmai pentru a nu se spune ca nu vreau sa raspund la telefon.

Din ianuarie voi avea locatie,paleta de servicii va fi mai larga si voi avea si o colega.  :snap

Pana miercuri sau joi sunt plecata din localitate.

 

Va doresc o seara frumoasa!

 

Anca :girly

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...