Sari la conținut

Alinutza 0727678233


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

da chiar iti creiaza un avantaj enorm si trafic imens daca esti activa si pui chiar la 3 zile poze noi si actualizezi servicile si ofertele. gica nu iti vrea rau-ul in contra cautam fete pe care se merita sa le vizitam si la tine inca nu stie nici utilizator-ul nou dar nici astia vechii daca esti o alegere perfecta. eu cand am vazut pozele tale am decis sa te vizitez dar intre timp nu aveai locatie acuma ai dar lista de meniu nu ai re-actualizat-o de mult deci as veni orb la tine. nici nu pot sa imi fac fantezii intre timp pana in weekend la lista ta de nebunii.

 

Am pus akm o saptamana ...nu stiam ca teb sa pun zilnic poze si sa explic serviciile si etc ...dar tu crek esti prin alta parte :)

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu este nimic negativ, stiu din experienta ca fetele oricum sa distreaza la fotoshooting-uri si in acelas pas ne atragi si pe noi asa cum trebuie, aprop ai si tu locatie acuma?? si program??

 

Ok...o sa pun dimineață niște poze....de obicei fac la o luna poze noi etc...

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut la toti!

Alina a venit la mine de doua ori. Si a venit repede si f discret. Mie mi se pare o tipa in regula, fara fitze, curata si de cuvint.

Aspectul este cel care se vede in poze, se poate discuta cu ea.

Deci:

Aspect 8

GFE 8

OP 9/altceva nu am cautat...

Igiena 10

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...