Sari la conținut

Alinutza 0727678233


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aşa. Şi ???

 

Cam cini oi vria să ti gasiască ? Si dice ? Pientru cie ? Cari ofi motivu să ti suni pi tini...cînd ie atîtea alti feti prin priajmă ? Ci merite ai tu ? Oi zis tu vrun lucru cari să atragă ? Să fii plăcut ? Să strîrniască imajinatia si dorința ? Iai adiemenit...leai aratat...leai poviestit tu civa di tini ?

 

Nu fatah...tu doar oi sfidat baeti. Cumva tu criezi căi treabă asta. "Pff", "aiurea", aburiala asta a ta...ci cacat crideai kă ai sa rizolvi ku atitudinea asta ???

 

Ân aproapi 2 ani si 28 di pajini di forum şi niminea no ânvatat nimika dispri tini...no spus nimika...nu teo ricomandat...nu teo ânjurat. Iesti inexistientă !!! Culmea ie ka nişi nu pari ka iesti ân stari di moi mult di atîta !!!

 

Zi si tu akuma...nu iesti proastă ??? :))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aiurea ..ca au fost destui dupa forumu asta...sau cel putin asa au zis ca sunt de aici..eu n'am ce sa zic mai multe de cat am zis

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:)

 

Alinuțooo...ka iesti proasta ie incontiestabil...da poati nu iesti proasta dijaba !!!

 

Ân sfîrşit țioi dat si tu zeama ka atraji muştele ku miere si nu ku oțet !!!

 

Atíta aviai di facut: sa li baji la flacai poze reale ku tini si fara mangleala, sa li zişi ci faşi ân pat si cie nu faşi, sa li spui cît îi costă timpu ku tini, sa li vorbieşti mumos si constructiv. Ieventual, sa li mai baji cîte o poza ku gugoasa la cerere. Dara mireu sa fi atienta la solişitari si săti ajustiezi conportamientu ! Asta iti zik io ka nui "aiurea" !!!

 

Tu, ka o veritabila coardă însă, oi preferat sa ti iei ân gura ku iei...ân lok sai iei ân gura ! Sai sfidiezi ku vrajiala asta toşita cari poati mere la Ploiesti, da nu aci ! Tu nu teoi prins ka scandalu di aci nari kum sa ti ajute...ever !!! Tu vriei sa sfidezi adivaru...si crezi ka osa miarga si asa ! Zile ka iesti o fata amărîtă, ka fasi prostitutiie pientru bani si neciesitati, dar ka oferi civa corect la schinb ! Nu ti da diva, ka nu iesti, nu irita pi cei dila cari doriesti ieventual sa cieri bani !!!

 

Âs feti cari fak multi bani din treaba asta...dara nu fak ka tini !!!

 

Poati dila pajina 30 iti schinbi atitudinea !!!

 

;)

 

P.s. Puni fermoar la gura la haleala. Tioi cam ângraşat ! Dischidi fermoaru doar la pula !

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Wow..ce țeapă am luat...am citit de-anpulea 29 de pagini...ca ziarul pe wc..macar in ala găsești ceva interesant.

Poi tu la cie ti asteptai ân 29 di pajini...vro recenzii...civa ???

 

:)))))))))))

 

Nai sa viezi asa civa dispri Alinutza !!!

 

Astai toping doar di unplutura. Trafic pi forum. Nui dispri futut !!!

 

Mii âmi pari rau ka ku postarea asta io ridic iara pi prima pajina...dijaba...adika un "up" fix di flori di varza. Da las ka ân 3 zili ie din nou la pajina 4 !!!

 

:)))))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...