Sari la conținut

Alinutza 0727678233


Vizitator

Postări Recomandate

Intentionam sa nu mai fie balaria aata de toping...am zis de 300 de ori sa schimbati nr din anunt etc...acum de ce a ti pus asta nou cu asta vechi?

 

 

 

Si pisat show a scris automat de la site eu am scris pisat show ...dar asa a iesit...iar tu amelia vad ca tot de capu meu te tii..:) cum o fi sa fi doqr tare in tartita aici la butoane?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah fatah...cie sati zic ci nu țeam moi zis...si noi intentionam sa aviem iecscorte numa di top, secsoase, futacioase, aprecioase...da din pacati aviem clantoase, cari nor ântieles ca ultimu lucru cari trebe sal faca pi Nimfo ie sa se ia an gura cu utilizatori platitori !!!

 

;)

 

Io intentionam ca tu sa nu moi fi o balarie di prostitoata. Si meam tosit dejtili pi tastatura iecsplicinduti in treiji di pajini ca nu asa se fasi !!! Io intentionam sa ma tin din capu tau...sec asi adauga...pin ti prinzi ca io nus adversara ta ! Io kear intentionam sa ti ajut...ca mioi placut...da tu iejti bleaga si nuti prinzi !!!

 

Asa ca tiam aratat ca oi facut cacatu praf aci pi Nimfo ! Si in atitia ani di zili putiai sa fasi triaba nu gluma ! Tior spus si alti...tio spus Larissa...tu...Batmen !!!

 

Zi acuma...vrei sa ti ajut ? Vriei sa apara numaru coriect an titlu topingului ? Vriei sa ai ricenzi ? Vriei sa nu moi fac sto di tini ???

 

Sti ci am sati cer...nu ? :)

 

Sa ti dai pi brazda...sa vorbiejti frumos cu cleienti...sa ti futi bini...si stu ca poti faşi asta...ma rog...relativ bini...dar claaaar...sati bagi mintili in cap ca nari niminea di aci nimica personal cu tini !!! Nu sfidezi tu pi tati lumili cum oi facut. Oi vrut sto...io tiam dat sto ! Vrei altsiva...trebe sa zici...trebe sa ceri...trebe sa cred...si sigur sigur trebe sa fiie nice nice !!!

 

:))))))))

 

Ci zişi ???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fă mai veziti de treburile tale ca dja ai rupt ciocanu...dute dreaq si nu te mai baga atâta în seamă vezi-ti de pulile care le sugi tu mai suge ceva si tu nu sta aa scrii aici tot timpul...fa-ti de lucru si numai scrie aici ...ca schimb nr schimb anunțul si ma pis pe tine

Viezi...asta no fost nice nice !!! :))))))))))))

 

Tu oi schinbat o gramada di numere si anunturi...tioi straduit...da antrun final...pisat show ala di cari ziseai tu...iera pi tini !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Pai tu nu vezi ce ai facut aici ? Daia si facusem altu ca am zis ca sloboz iti revii ...dar tot degeaba ...deja e personala nu stau sa ma cert dar cand te simti in stare te astept la o cafea sa vb si fata in fata...

Dekt sa scrii 300 de posturi aici :) celebrule moderator...:)

Link spre comentariu

Mah fatah...cie sati zic ci nu țeam moi zis...si noi intentionam sa aviem iecscorte numa di top, secsoase, futacioase, aprecioase...da din pacati aviem clantoase, cari nor ântieles ca ultimu lucru cari trebe sal faca pi Nimfo ie sa se ia an gura cu utilizatori platitori !!!

 

;)

 

Io intentionam ca tu sa nu moi fi o balarie di prostitoata. Si meam tosit dejtili pi tastatura iecsplicinduti in treiji di pajini ca nu asa se fasi !!! Io intentionam sa ma tin din capu tau...sec asi adauga...pin ti prinzi ca io nus adversara ta ! Io kear intentionam sa ti ajut...ca mioi placut...da tu iejti bleaga si nuti prinzi !!!

 

Asa ca tiam aratat ca oi facut cacatu praf aci pi Nimfo ! Si in atitia ani di zili putiai sa fasi triaba nu gluma ! Tior spus si alti...tio spus Larissa...tu...Batmen !!!

 

Zi acuma...vrei sa ti ajut ? Vriei sa apara numaru coriect an titlu topingului ? Vriei sa ai ricenzi ? Vriei sa nu moi fac sto di tini ???

 

Sti ci am sati cer...nu ? :)

 

Sa ti dai pi brazda...sa vorbiejti frumos cu cleienti...sa ti futi bini...si stu ca poti faşi asta...ma rog...relativ bini...dar claaaar...sati bagi mintili in cap ca nari niminea di aci nimica personal cu tini !!! Nu sfidezi tu pi tati lumili cum oi facut. Oi vrut sto...io tiam dat sto ! Vrei altsiva...trebe sa zici...trebe sa ceri...trebe sa cred...si sigur sigur trebe sa fiie nice nice !!!

 

:))))))))

 

Ci zişi ???

 

 

Ce zici sa iti vezi de trb ta si sa nu te mai bagi ca pula in pizda ? Crezi ca esti in stare? Inca odata hai la o cafea sa vb daca tot ai cv de zis :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah fatah...io prin definitiie sint mama circotelilor !!! :)

 

Io alta triaba nam pi aci !!! :)

 

Sa ti iei an clanta cu mini...pi forum...baaad mistake !!! :)

 

Si iti moi spun...nam nimika cu tini. Citeste...prisepe...zi "I'm sorry"...si poati...! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai tu nu vezi ce ai facut aici ? Daia si facusem altu ca am zis ca sloboz iti revii ...dar tot degeaba ...deja e personala nu stau sa ma cert dar cand te simti in stare te astept la o cafea sa vb si fata in fata...Dekt sa scrii 300 de posturi aici :) celebrule moderator...:)

Ce zici sa iti vezi de trb ta si sa nu te mai bagi ca pula in pizda ? Crezi ca esti in stare? Inca odata hai la o cafea sa vb daca tot ai cv de zis :)

Mah fatah...si atita cafia !!! Ci cafia sa biau cu tini cari nam moi beuto ??? :)

 

Tu nu moi ti minti...da cu ani di zili an urma...tu statiai la peata din 4-5. Tiam loat dila posta si om fost la cafia inpriuna. Tu aveai jeaca aia neagra di motor pi tini...si bluji negri. Oi fost sinpatica...da tio stricat clanta porma !!!

 

:)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alinutzoooo...sti cum ie cu optimistu si cu pesimistu ??? :)

 

Pesimistu zise: "bagameas lindicu...tăti proastili dila recenzate, da moi alies alia dila top, fak triaba di triaba cu Nimfo asta si io nu reusiesc ân 30 di pajini macar o amarîta di ricenziie sami mearga si mii bini" !

 

Optimistu zise: "lasa fatah cai bini si asa...ca dak or ânciepe ajtia cu ricenziili sar putia sa ajunji la coltu di rusini si di ievitate...si porma pula triaba di triaba cu Nimfo asta...ca audi tat litoralu" !!!

 

Acuma daca tat am dieshis borcanu cu viermi...ia zile la flacai...tu FK fasi...adica pi buni, nu doar ci li spui la telifon ? Da oralu cum ie...niprotijat...sau tu iejti moi rau ca Jaga si poi 2 gume pi carici ??? Ca la pret nu iejti diparti di Jaga...da macar aia ie frumosa !!!

 

:)))))))))))))))

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

:) buna .buna !!!

 

daca zici tu o fi buna....!! Te-ai bagat in seamā sau acuma in loc de DISPOnibila  acum este buna,buna

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...