Sari la conținut

Alinutza 0727678233


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am promis in contextu in cari ieram supi pi tăti lumili si vroiam sa li dau pi invers. Adica...la o curva buna sa li zic cai naspa...si la o nasolie so laud cai buna.

 

In contextu ala...pi invers...ziceam di tini ca iejti buna...di top. Da acuma ca mio tricut...si nu moi sint supi...nu po sa mint...ca doar nu iejti cini stii cie...si clar...claaaaar...nu di Top. Nisi macar di prima pajina daca ie so zicem pi buni !!!

 

Da io speram ca o sati cada fisa. Cum nu tio cazut pina acuma...di atita hal di timp...nisi dacuma inainti nu moi ie sperante !

 

Insipida...incolora...inodora...invizibila.

 

Dai bini asa ! Hai pa cati fac trafic si nu vriau !!! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Alinuto ...daca tot vrei reclama fati-o singura ,pune si tu un set nou de poze ,reale bineinteles ....si prezita-ti calitatile ,adica serviciile mai precis si preturile. 

 

Mai precizeaza daca vrei varsta aproximativa si eventual zona unde poti fi gasita ....nu de alta dar in 37 de pagini n-am gasit nimic concret ....esti o enigma .

 

Iar enigmele desi toti vor sa le descopere nimeni nu prea se indura ca nu stie peste ce da.....deci fa cumva ca sa te descoperim si garantat ca va fi in avantajul tau . 

 

si ....apropo LA MULTI ANI !!! ...ca azi este ziua ta, ziua femeii....ca banuiesc ca n-oi fi fata mare. Deci? Te bagi?

  • Like 3
Link spre comentariu

http://i66.tinypic.com/v86f9.jpg

http://i65.tinypic.com/34rav69.jpg

http://i64.tinypic.com/5voupj.jpg

http://i67.tinypic.com/2mcf2wp.png

 

 

 

Locatie - zona Dobrogea

Preturi -150/finalizare 300 1h

Servicii- sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena(deepthroat)!sex normal protejat diferite pozitii ! Masaj relaxare/erotic, 69, sarutari (in functie de igiena).GFE,uro giving, scato giving , si plus altele ...pentru orice altceva suna....

 

0727678233

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Asta s-a intamplat din cauza voastra sau mai precis a vreo 4 5 insi ...uite si cateva poze...

Hmmm...io zic ca ie moi multi di 4-5...dara nu asta contiaza. Da tu teoi intribat vrodata dice tati baeti ajtia or facut complot doar inpotriva ta ???

 

:)

 

Adica...ie gramezi di feti cu cari iei vorbiesc, comunica, glumiesc pi aci...si din tată turma ceia di feti...doar pi tini tior bagat la ignor !!!

 

Nu țise pari ciudat ? Oari sa fie di fapt problema la tini ???

 

:)

 

Nu tio tricut prin cap ca atitudinea ta ie buba...nu ???

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...P.s MODERATORILOR v-am trimis 23632 de mesaje sa imi schimbati nr din titlu !...

Fatah...viezi ca si aia ie tăt complotişti !!!

 

:)))))))

 

Oari ci or avia cu tini ???

 

Norocu tau ie ca tu il ai pi Mihai Costea !!! Asa ca tioi scos !!!

 

:)))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Asta s-a intamplat din cauza voastra sau mai precis a vreo 4 5 insi ...uite si cateva poze ..

 

 

 

P.s MODERATORILOR v-am trimis 23632 de mesaje sa imi schimbati nr din titlu !

 

Nici macar multumesc nu ai zis ca cineva ti-a schimbat nr de telefon !! Sau nici nu ai remarcat!!?. Si in legatura cu 23.632 msg mai taie dā'le dracu daca nu  :onloo

  • Like 6
Link spre comentariu

Nici macar multumesc nu ai zis ca cineva ti-a schimbat nr de telefon !! Sau nici nu ai remarcat!!?. Si in legatura cu 23.632 msg mai taie dā'le dracu daca nu :onloo

 

Pai daca erai un pic atent dragule vedeai ca nu am intrat aici de ieri...acum am intrat si am vazut ca sa schimbat ...multumesc !

  • Like 1
Link spre comentariu

Nici macar multumesc nu ai zis ca cineva ti-a schimbat nr de telefon !! Sau nici nu ai remarcat!!?. Si in legatura cu 23.632 msg mai taie dā'le dracu daca nu :onloo

 

Pai daca erai un pic atent dragule vedeai ca nu am intrat aici de ieri...acum am intrat si am vazut ca sa schimbat ...multumesc !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Pai daca erai un pic atent dragule vedeai ca nu am intrat aici de ieri...acum am intrat si am vazut ca sa schimbat ...multumesc !

 

 

Pai daca erai un pic atent dragule vedeai ca nu am intrat aici de ieri...acum am intrat si am vazut ca sa schimbat ...multumesc !

 

te-ai bâlbâit? sau ai vrut sa postezi de 2 ori sa fi mai convingatoare?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...