Sari la conținut

ups - muzica hot !


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 2 minute, tolerans_yok a spus:

Tristă viață ai, NikyLucy juicy pussy 😥👎

8 ore la serviciul tău de kkt, încă 8 în care eşti aservit lui nimfo cu bancuri şi muzică de kkt. Pe zi ce trece cred tot mai mult că tu şi analfabetul de Scorpion1970 sunteți clonele labradorului  de Marean Cristescu, cel cu gust de preamărire şi obsedat de puncte +  din Balta Brăilei... 🤮

dedicatie pt tine

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
14 minutes ago, nikilucy said:

dedicatie pt tine

 

 

 

 

Nu prea-s cu manele, scuze 😥

Overigens, şoldoveneee, a pune zilnic 30 jde bancuri şi youtube cu muzică la DG Bucureşti, e un fel de terapie ptr muile ce ți le iei pe topicele de la Iaşi.
Te înțeleg şi nu te condamn, bp în mă-tă, caraghiosule.
Hai că nu mai ai mult până la 1000 postări!!! 
 
Champ!! ❤👍🏻💋
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 2 minute, tolerans_yok a spus:

 

 

 

Nu prea-s cu manele, scuze 😥

Overigens, şoldoveneee, a pune zilnic 30 jde bancuri şi youtube cu muzică la DG Bucureşti, e un fel de terapie ptr muile ce ți le iei pe topicele de la Iaşi.
Te înțeleg şi nu te condamn, bp în mă-tă, caraghiosule.
Hai că nu mai ai mult până la 1000 postări!!! 
 
Champ!! ❤👍🏻💋

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 5 minute, tolerans_yok a spus:

 

 

 

Nu prea-s cu manele, scuze 😥

Overigens, şoldoveneee, a pune zilnic 30 jde bancuri şi youtube cu muzică la DG Bucureşti, e un fel de terapie ptr muile ce ți le iei pe topicele de la Iaşi.
Te înțeleg şi nu te condamn, bp în mă-tă, caraghiosule.
Hai că nu mai ai mult până la 1000 postări!!! 
 
Champ!! ❤👍🏻💋

si eu ii dau lui mata numai iubire in gura costum de dama ce esti. muie iti iei tu de la tot siteul din cate vad, tu nu faci preferinte geografice vidanja ce esti.

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 52 minute, tolerans_yok a spus:

Tristă viață ai, NikyLucy juicy pussy 😥👎

8 ore la serviciul tău de kkt, încă 8 în care eşti aservit lui nimfo cu bancuri şi muzică de kkt. Pe zi ce trece cred tot mai mult că tu şi analfabetul de Scorpion1970 sunteți clonele labradorului  de Marean Cristescu, cel cu gust de preamărire şi obsedat de puncte +  din Balta Brăilei... 🤮

"Nimfomane" nu e o sală de clasă în care toţi ăia care  atasam diverse, stăm în bănci, numai tu stai la catedră. Asta înseamnă că, atunci cineva postează un "text" , textul ăla nu conţine implicit şi întrebarea “Cum ţi s-a părut acest text, dragă prostule de internet?”. Iar, dacă n-o conţine, înseamnă că n-ai de ce să te simţi obligat să răspunzi “Slab!”, “Din ce în ce mai slab!”, “Foarte slab.” sau “Nu mai intru niciodată aici!”. Fiindcă, am uitat să-ţi spun, nici întrebarea “Dragă prostule, ai de gând să mai intri pe-aici?” n-o conţine nici unul dintre textele de pe net. 

Faptul că eu şi alţii atasam, scriem texte, iar tu le citeşti, nu te legitimează să te comporţi ca dom’ profesor care-şi evaluează elevii. Nici tu nu eşti profesor, nici noi nu suntem elevii tăi. Pariez că, dacă te-aş pune să scrii ceva, n-ai fi capabil să legi mai mult de două propoziţii gângave, prin urmare nu ai nici o calitate să mă evaluezi pe mine sau pe alții. Tu nu poţi însă să ne evaluezi , pentru că eşti prost. Dacă n-ai fi prost, ai da un altfel de feedback textelor pe care le citeşti. Ai dezbate ideile din ele, l-ai contrazice pe autor de i-ar merge fulgii, doar că inteligent şi cu argumente. Dacă n-ai fi prost, n-ai intra să laşi comentarii arogante, puţind de la o poştă a autosuficienţă şi a adoraţie de sine. Dacă n-ai fi prost, te-ai abţine să intri undeva să laşi o sentinţă ca “Slab!”. Oamenii inteligenţi nu fac niciodată asta. Pe bune, pe verificatelea, fă un sondaj. Întreabă toţi oamenii inteligenţi pe care-i cunoşti dacă ar intra undeva să facă pe deştepţii cu un comentariu de genul ăsta. Mă rog, asta ar presupune să ştii să recunoşti un om inteligent… Deci mai bine nu face nici un sondaj, crede-mă pe cuvânt: un om inteligent nu intră niciodată să-i evalueze pe alţii pe net, nu intră niciodată să se dea “profesor”. Chiar dacă e.

In concluzie:"prost catarg a fost la pupa originii tale"! 😁 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...