Sari la conținut

Blonda cu tate mari


Postări Recomandate

Deci e clar ca lucreaza mai multe pe nr`ul asta de anunt.Mie mi`a dat nr`ul ei personal.`i`am zis de site si a zis ca o sa`mi trimita cateva poze reale.Asteapta sa o contactez eu.Cand am pozele le pun aici si confruntam variantele.Cam multi cu caterinca pe aici si recenzii de la ei cam putine.Asa e romanul.Daca cineva competent crede ca acest topic este unul gen `circ` il rog frumos sa il stearga,poate il face altul mai bine.Nu sufar de grandomanie.Vad ca nu apreciaza unii timpul si banii investiti de altul.Puteam sa nu scriu nimic si mergeam pe burta cum se merge aici  de catre unii.O zi buna domnilor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Deci e clar ca lucreaza mai multe pe nr`ul asta de anunt.Mie mi`a dat nr`ul ei personal.`i`am zis de site si a zis ca o sa`mi trimita cateva poze reale.Asteapta sa o contactez eu.Cand am pozele le pun aici si confruntam variantele.Cam multi cu caterinca pe aici si recenzii de la ei cam putine.Asa e romanul.Daca cineva competent crede ca acest topic este unul gen `circ` il rog frumos sa il stearga,poate il face altul mai bine.Nu sufar de grandomanie.Vad ca nu apreciaza unii timpul si banii investiti de altul.Puteam sa nu scriu nimic si mergeam pe burta cum se merge aici  de catre unii.O zi buna domnilor.

Îți dau perfecta dreptate, însă nu se merita sa îți bați capu', cu fel si fel de oameni, așa snt unii...

In alta ordine de idei, dc o să am ocazia să cunosc fata, o să postez aici.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Incanta de recenzia colegului am decis sa o chem si eu pe dominisoara la mine.

Am stabilit telefonic intalnirea, la telefona zis ca face total, la fata locului totalul s-a transformat in: oral neprotejat dar fara finalizare orala sau faciala si fara sex anal ( cu toate ca anunutul de pe publi 24 exact asta avea in titlu , anal anal anal).

Domnisoara este undeva peste 1.70 si in jur de 70 de kg.

 

Atentie pretul de 200 de Ron este pentru o finalizare, dupa rpimul numar s-a dus la dus sa se improspateze pt urmatorul client (nnu a facut dus la venire zicand ca a facut inainte sa vina) si s-a imbracat direct.

 

Acum si note:

Aspect: Dupa gusturile mele 8 per total; 10 pt sani;

Oral: 8, umed, atentie la accesorii dar ajutat de mana din plin;

Normal:8, se misca bine desupra;

Anal: NA, in ciuda anunturilor.

 

De revenit? Doar pt sani.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Salut,

 

Incanta de recenzia colegului am decis sa o chem si eu pe dominisoara la mine.

Am stabilit telefonic intalnirea, la telefona zis ca face total, la fata locului totalul s-a transformat in: oral neprotejat dar fara finalizare orala sau faciala si fara sex anal ( cu toate ca anunutul de pe publi 24 exact asta avea in titlu , anal anal anal).

Domnisoara este undeva peste 1.70 si in jur de 70 de kg.

 

Atentie pretul de 200 de Ron este pentru o finalizare, dupa rpimul numar s-a dus la dus sa se improspateze pt urmatorul client (nnu a facut dus la venire zicand ca a facut inainte sa vina) si s-a imbracat direct.

 

Acum si note:

Aspect: Dupa gusturile mele 8 per total; 10 pt sani;

Oral: 8, umed, atentie la accesorii dar ajutat de mana din plin;

Normal:8, se misca bine desupra;

Anal: NA, in ciuda anunturilor.

 

De revenit? Doar pt sani.

Acum, ca tu ai văzut.o, fizic, este chiar fata blonda din poze?...ms!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...