Sari la conținut

Raffaello si Vanessa sau o poveste de dragoste neimpartasita


De ce l-a refuzat Vanessa pe Raffaello  

34 membri au votat

  1. 1. De ce credeti voi ca l-a respins Vanessa pe Raffaello?

    • Vanessa a fost dezamagita crunt cand a vazut ca Raffaello este gras si urat
      14
    • Vanessa a apreciat ca Raffaello este prea prost chiar si pentru standardele ei
      18
    • Raffaello a speriat-o cu insistenta si hartuielile lui constante, specifice unui obsedat sexual
      25
    • Vanessa nu a avut niciodata intentia sa se combine cu el, ci doar si-a batut joc de Raffaello
      17
    • Vanessa este de fapt un barbat care se indragostise de Raffaello si l-a ademenit sa se intalneasca
      9


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am observat cu totii, cred, dispozitia colegului Raffello in ultimele luni: este mereu deprimat, irascibil, agresiv si melancolic. Trebuie sa-l intelegem, insa, si sa-i fim alaturi, pentru ca ce poate fi mai rau decat sa vrei pe cineva si sa stii ca nu o vei putea avea niciodata? Il intelegem ca sufera crunt si ca nu mai gandeste limpede, insa nimic nu justifica josnicia de a o expune pe Vanessa, dand detalii despre intalnirea lor doar pentru a castiga niste puncte de reputatie si pentru a le arata colegilor joisti ce macho cu succes la femei este el.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

cred ca numai picon sau nasul (ca ei au pula in fiecare postare) l-ar fute pe burtosul care se vrea moderator din nou. raffaello ... ce nume de poponar! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu mă, te futem pe tine! În gât!

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Facebook
  • Oras:Facebook

Niciodata nu l.am apreciat pe rafaelo asta..care a dat bir cu fugitii dincolo pe info...si dupa o vreme cand s.au stricat ttrburile acolo a venit aici si s.a bagat in hora cu ceilalti ca si cand nimic nu s ar fi intamplat.si se face ca ploua.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...