Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Locatia - Corneliu Coposu nr 51.

Modalitatea de contact - 0724604731

Programul de lucru - nu am întrebat,am fost pe la ora 20

Note - locație 9, atitudine 10, oral și normal 9 se implica și își dă interesul să te simți bine, gfe 9.

Tarifare - 200 lei o oră (2 finalizări)

  • Like 2
Link spre comentariu

Locatia - Corneliu Coposu nr 51.

Modalitatea de contact - 0724604731

Programul de lucru - nu am întrebat,am fost pe la ora 20

Note - locație 9, atitudine 10, oral și normal 9 se implica și își dă interesul să te simți bine, gfe 9.

Tarifare - 200 lei o oră (2 finalizări)

face FK in "gfe 9" ala?

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost, pe fuga, programare telefonica, respectata

locatie - bloc vechi pe coposu, apartament vechi, baie minimala, dar cu prosop uscat, apa calda la etaj superior, nu papuci, nu prea multe solutii la gel de dus. in camera bezna...  locatie de 7-8

ea - o fata draguta la fata 8-9, cu un corp slim, dar cu tatele din poza (tate de 10, pasa de 10. curata, stramta, picioare si fund nu cine stie ce 8, in total o tipa ok 8-9

prestatia, dupa dus eu si ea, a inceput cu o laba mica, cat sa poata preze pe puta, apoi un oral protejat civilizat. de 8, apoi NP ok, cu ea deasupra, stie treaba se misca bine 9

pret 100 / 1 fin, f corect

de revenit

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost de cateva ori. Mai demult de cand era in militari ma gandeam...oau ce frumos ar fi sa o fut pe fata asta.

 

Si bine ca a venit cu locatia mai inn civilizatie.

 

Mereu dus inainte. Fata curata....luati aminte jegoaselor care va pute pizda a mort.

 

Ar fi nedrept sa zic ca are actiune mecanica. Are un frame dar e flexibila... si e o fata chiar draguta

 

La 100 ron 1 shot... si cum arata, cum se poarta e best buy ce sa mai.

Poate doar sa vrei sa diversifici.

 

Nota 10 din partea mea. Adina my office girl:))

 

Desi mereu dupa actiunea a luat final cam trista. Nu stiu ce e in mintea ei si nu vreau sa presupun.

Ii ūrez numai bine :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Confirm spusele colegului de mai sus. Am vizitat o pe Elena de mai multe ori, superba, servicii deosebite, comportament deosebit, la un preț incredibil. De fiecare data am stat cite o ora și am lăsat 200 rhon. Adevărat, puțin trista mereu la final. Sincer și eu ii doresc tot binele din lume pt ca merita, ii o fata super și eu, de cite ori voi mai avea ocazia o voi mai vizita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat elena.o fata ok.servicii bune.mai are de lucrat puțin la niste aspecte .locație 8 Coposu singura in apartament normal 8 mai multe poziții ,nu comentează ,e docila,geme fals,nu prea se implica,nu sărută pe corp,overall experiență ok,se face plăcută e amabila,dus în prezența mea care din partea mea i-a crescut nota cu un punct. Oral 8 protejat,nu sunt fan,nu am lăsat-o să presteze prea mult. Gfe 8 amabila,zâmbește ,fara fk,cam atât.a avut tel pe sunet ceea ce a fost deranjant,după finalizare s-a grăbit să se ducă la telefon ceea ce iar a fost deranjant.un pic de fast fuck fara o mângâiere un sărut pe corp fara nimic,door to door 20 de min,după finalizare comunicandu-mi că are programare după mine. Media 8 ,De recomandat Da arata foarte bine ,silicoane reușite pt amatori,raport calitate preț ok,la 100 de lei finalizarea oferă servicii decente.

Link spre comentariu

Salut,

 

Am revizitat-o pe Elena in weekend.

Locația este pe Corneliu Coposu, un apartament foarte călduros,cam întuneric in dormitor.

După dusul de rigoare, Elena a făcut si ea duș, iar acțiunea a început cu câteva sărutări pe corp,țâțele sunt de nota 10, m-a întins pe spate, m-a pupat un pic si a trecut la oral protejat bun cu deep, cu lins ouă, cu schimbări de ritm.

La normal i-am cerut să stea pe spate, misionar, mișto, m-a încălecat cu picioarele, gemea frumos, mă trăgea in ea, zgaria cu unghiile, după finalizare am sarutat-o puțin pe buze si aia a fost, am mai stat puțin de vorbă și am plecat.

ÃŽn timpul acțiunii a fost destul de implicată.

 

Note:

Locație: 8, ușor de ajuns, dar dormitorul poate să arate mai bine, plus că era prea întuneric, o lumină de ambianță ceva.

Aspect: față: 8-9, corp: 10- mie imi plac fetele slim

Oral: 9 pentru că este protejat

Normal: 10

GFE: 7-8, e mai distanta ea, dar nu cred ca o face intenționat, pur si simplu așa e ea

Igienă: 10, piele fina, mirosea frumos

Halat: 100

 

Concluzia, mie mi-a plăcut, evident nu este pentru amatorii de GFE, dar se fute mișto ðŸ˜

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...