Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, am vizitat-o fiind curios mai mult din cauza sanilor aia si da, sunt bestiali!!

Programare facuta relativ usor, zona cunoscuta, locatie decenta, domnisoara simpatica, parca e mai micuta ca in poze dar ca si corp arata bine.

Am citit pareri diferite legat de atitudinea ei, parerea mea e ca depinde si de om, cu mine a fost amabila, glumeata adica ok.

Ca si actiune nu a fost tocmai ce ma asteptam dar pentru un trofeu nu imi pare rau de banuti.

Oral 8 protejat, nu stralucit dar nici facut sa fie,

Normal 8 arata ca se implica dar nu stiu ma asteptam la ceva mai ok

Per total 8,5 e o tipa ok si tarifare 200 un pret bun.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Elena. Nemaiavand vreo experienta cu silicoane am zis sa vad cum e :)

 

Contactata prin whatsapp, cateva mesaje si eram deja programat. Confirmat cu 1h inainte ca totul este ok.

 

Locatia: 8 - usor de ajuns, Corneliu Coposu. Locuri de parcare gasesti prin apropiere. Apartament ok, nu este wow insa ai ce iti trebuie, prosoape curate, papuci, geluri de dus. Camera de actiune este mai intunecata insa ai suficienta lumina sa ii vezi sanii :)

OP: 8 as fi pus inca un punct daca era neprotejat. Face deep, atentie si un pic la imprejurimi, insa nu pentru asta m-am dus.

NP: 9 bineinteles ca sanii sunt senzatie, se misca excelent in LOT, mi-a placut. Schimbate cateva pozitii insa pana la urma tot in LOT am finalizat. Geme frumos si nu cred ca am avut eu vreo contributie :), insa a fost buna atmosfera.

GFE: 8 sunt convins ca la urmatoarea intalnire nota va creste

Igiena: 10 Nimic de reprosat. A facut dus in prezenta mea.

 

Este o femeie frumoasa, placuta, sanii bineintes fiind punctul ei forte. Mergeti cu incredere, merita cel putin o data.

 

M-am simtit bine cu ea si personal voi reveni. Halat corect 200 pt o ora.

  • Like 1
Link spre comentariu

A doua oara cand am fost la domnisoara.

Prima data ok, nu prea am inteles multe, era seara , sfarsit de program, per total racorit plecat acasa, tocmai de aceea am zis sa revin si sa scriu o recenzie concreta.

Fata nu are 28 de ani cum nici eu numai am 20. Pielea este lasata, dar curata. Ca o completare, degeaba e pielea curata daca cearceaful dupa pat e ud in anumite puncte si e acelasi de data trecuta.

 

Castel 6 -intunecat si insalubru

Nota silicon 8 ca tot bateti pula de el, zici ca futeti un silicon, nu fata cu totul

Oral 6-7 (cu balon) nu conteaza igiena

Normal 7 (sta deasupra, incearca sa te faca mai repede, geme fals si schimba pozitii greu. Lubrifiatul se face cu lubrifiant din belsug)

Anal nu am intrebat, ca nu e apetisant deloc. Concluzia, numai laudati atata pomul laudat, ca se duc si altii sa manance citind recenziile voastre pompoase. Normal ar fii sa le platiti deranjul. :))

Sper sa nu deranjeze recenzia. Reprezinta realitatea.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Locatia - Corneliu Coposu nr 51.

Modalitatea de contact - 0724604731

Programul de lucru - nu am întrebat,am fost pe la ora 20

Note - locație 9, atitudine 10, oral și normal 9 se implica și își dă interesul să te simți bine, gfe 9.

Tarifare - 200 lei o oră (2 finalizări)

Anal este posibil ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...