Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la aceasta domnita de câteva ori si este timpul sa fac o recenzie. Programare de fiecare data pe whatsapp respectata. Ajung la locație si sunt intampinat de Elena pe tocuri cu un zâmbet uriaș si fals dar măcar se străduiește sa fie gazda buna. O domnita la 165-168 fara tocuri foarte slaba cu carnea nu chiar așa tare precum lasă pozele sa se vadă dar totusi sanii aia sunt fenomenali. Vb putin primesc prosop si purced la dus. 

Actiunea: 
După dus o gasesc pe pat, ma roagă sa ma fac comod si se scuza si ea la baie 5-7 minute. Revine de la dus si începem dansul, fata arata si miroase bine ne pupacim putin este cam reținută la sarut, ma joc si ma bucur de sani, ma mângâie ma pupa pe piept pe abdomen, ma pun pe spate si începe un oral bun cu lins de 00 si supt bine stie ce face si o face bine pare ca-i si place sa facă oral. In tot acest timp ma joc cu sanii ei o mângâi la păsărica…apoi o cer in lot unde imaginea este superba ea slăbuță si cu sanii aia frumoși foarte sexy… se mișcă bine dar se poate mult mai bine. Schimbam in capra unde pompez câteva minute apoi schimbam in misionar unde gâfâie si geme fals, mai ne sărutăm putin si vine finalul. Are grija si ma șterge cu șervețele apoi mergem la o vorba si o tigara in sufragerie. Fata este interesantă si are povesti de viața…revenim in camera si consumam similar si nr 2 mai putin lot dar in plus poziția lingurița.

Notele:

Locatia: 8,5 zona excelenta, baie cu tot ce ai nevoie, camera de lucru mare cu oglinda la șifonier,pat mare. 

Elena: 8,5 slaba, sâni sunt piesa de rezistența, drăguțică la fata, arata bine deși carnea nu mai este chiar tare pe ea o ajuta ca este slaba se menține chiar bine la cei peste 30 de ani pe care ii are. Este finuța mie mi-a plăcut fata. 

Oralul: 9 un oral bun cu atentie la oo, supt si lins bine chiar mi-a lăsat impresia ca-i place s-o sugă. 

Normal: 8 se poziționează bine si nu refuza poziții, gemetele dacă ar fi mai naturale si sa fie mai implicată sa ceara sa dea impresia măcar ca vrea sa se futa si nu sa termini repede ar fi mult mai bine.

Gfe: 7,5 tine cont de ce vrei, amabila te servește cu suc/apa, este destul de profi sa zic așa, fara prea multe dulcegării care nu ar strica si pe mine m-ar face sa o vizitez des, Fk nu am încercat dacă am văzut ca e nainretinuta…nu e rau dar se poate mult mai bine. 

Concluzia: este o fata ok care arata si se menține bine pentru vârsta ei, cine dorește o femei cu un corp frumos si nu o pustoaica, Elena este chiar de vizitat si dacă ar fi mai implicată, mai iubăreață ar fi chiar misto fata si probabil as face abonament.

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 32 minute, Subterana a spus:

Îți răspund eu dacă nu este cu supărare. Inainte avea 100/200 si OP acum are 150/250 cu ON in funcție de igiena

Ai uitat sa zici si de CIM, este imclus 😀

Un avantaj ptr ea de a o vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, Indecisu a spus:

Ai uitat sa zici si de CIM, este imclus 😀

Un avantaj ptr ea de a o vizita.

Nu am făcut cim cu ea vreodată nici nu am intreabat nici nu am simtit vreodată ca vrea sa ma termine la oral si nici ea nu a pomenit vreodată de cim. Posibil ca face…Dar pe pagina 46 a scris niște servicii si nu a pomenit de Cim nici acolo. Dacă oferă si cim este clar un plus. 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 13.11.2021 la 14:40, Subterana a spus:

Am fost la aceasta domnita de câteva ori si este timpul sa fac o recenzie. Programare de fiecare data pe whatsapp respectata. Ajung la locație si sunt intampinat de Elena pe tocuri cu un zâmbet uriaș si fals dar măcar se străduiește sa fie gazda buna. O domnita la 165-168 fara tocuri foarte slaba cu carnea nu chiar așa tare precum lasă pozele sa se vadă dar totusi sanii aia sunt fenomenali. Vb putin primesc prosop si purced la dus. 

Actiunea: 
După dus o gasesc pe pat, ma roagă sa ma fac comod si se scuza si ea la baie 5-7 minute. Revine de la dus si începem dansul, fata arata si miroase bine ne pupacim putin este cam reținută la sarut, ma joc si ma bucur de sani, ma mângâie ma pupa pe piept pe abdomen, ma pun pe spate si începe un oral bun cu lins de 00 si supt bine stie ce face si o face bine pare ca-i si place sa facă oral. In tot acest timp ma joc cu sanii ei o mângâi la păsărica…apoi o cer in lot unde imaginea este superba ea slăbuță si cu sanii aia frumoși foarte sexy… se mișcă bine dar se poate mult mai bine. Schimbam in capra unde pompez câteva minute apoi schimbam in misionar unde gâfâie si geme fals, mai ne sărutăm putin si vine finalul. Are grija si ma șterge cu șervețele apoi mergem la o vorba si o tigara in sufragerie. Fata este interesantă si are povesti de viața…revenim in camera si consumam similar si nr 2 mai putin lot dar in plus poziția lingurița.

Notele:

Locatia: 8,5 zona excelenta, baie cu tot ce ai nevoie, camera de lucru mare cu oglinda la șifonier,pat mare. 

Elena: 8,5 slaba, sâni sunt piesa de rezistența, drăguțică la fata, arata bine deși carnea nu mai este chiar tare pe ea o ajuta ca este slaba se menține chiar bine la cei peste 30 de ani pe care ii are. Este finuța mie mi-a plăcut fata. 

Oralul: 9 un oral bun cu atentie la oo, supt si lins bine chiar mi-a lăsat impresia ca-i place s-o sugă. 

Normal: 8 se poziționează bine si nu refuza poziții, gemetele dacă ar fi mai naturale si sa fie mai implicată sa ceara sa dea impresia măcar ca vrea sa se futa si nu sa termini repede ar fi mult mai bine.

Gfe: 7,5 tine cont de ce vrei, amabila te servește cu suc/apa, este destul de profi sa zic așa, fara prea multe dulcegării care nu ar strica si pe mine m-ar face sa o vizitez des, Fk nu am încercat dacă am văzut ca e nainretinuta…nu e rau dar se poate mult mai bine. 

Concluzia: este o fata ok care arata si se menține bine pentru vârsta ei, cine dorește o femei cu un corp frumos si nu o pustoaica, Elena este chiar de vizitat si dacă ar fi mai implicată, mai iubăreață ar fi chiar misto fata si probabil as face abonament.

Salutare ! 

A rezolvat cu hemoroizii, că avea un ciorchine de toată frumusețea la cur ?!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, hennesy a spus:

Salutare ! 

A rezolvat cu hemoroizii, că avea un ciorchine de toată frumusețea la cur ?!

 

Salut, 

iti spun sincer ca nu am observat acest detaliu…dar nu-mi amintesc sa fi văzut dar nu pot sa bag mana in foc. eu de fel specific lucruri de genul asta. “Piele uscata” “pete pe corp” “mirosuri” “igiena orală naspa” etc. 
 

Bafta

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Elena acum aproximativ 2 saptamani, nu prea le am cu scrisul asa ca o sa las cateva pareri personale. Este mica de statura, slim si cu niste silicoane dementiale, m-a invitat sa ma igienizez si la fel a facut si ea timp de 5 minute cat am asteptat-o in dormitor.

M-a intrebat cum doresc oralul si am ales ON (greseala mea) acesta a fost mecanic ajutat foarte mult de mana, foarte multe gemete false.

La normal schimbat 2-3 pozitii a fost ok dar nimic special, m-a lasat sa ma joc cu silicoanele si dupa am finalizat.

Per total a fost o experienta ok doar ca:

• Foarte mult fum in camera, am iesit cu gatul uscat si cu o usturime in gat mai ales ca nu sunt fumator. Putem trece peste asta.

• Oral banal mecanic si mai mult s-a ajutat de mana.

• In doggy o durea si ca sa il lamuresc pe colegul de intreaba de hemoroizi inca sunt acolo, nu exagerat incat sa mi se moaie pl dar am vazut ceva acolo, personal nu m-a deranjat.

• Pe scari dupa ce am plecat m-am intalnit cu un tip "colorat" care se facea ca se uita la cutiile postale de pe scara, dar nu am dat importanta. Poate a fost doar coincidenta.

• La cateva zile dupa vizita am avut o infectie urinara cel mai probabil de la oralul neprotejat deoarece nu am avut de unde in alta parte sa am problema asta. Ceea ce ma face sa cred ca are ceva probleme cu dantura.

Daca ar fi sa dau note

ON - 6

NP - 7.5

Eu unul nu mai revin, achitat 150/ 25 min DTD

Ciocane tari

  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...