Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

:no2 O abordare complet greșită.

Femeile, fie ele și curve, apreciază bărbații siguri pe ei.

Așa că trebuia s-o iei tare și s-o întrebi Cât îmi dai ca să te sărut?

De acord, eu voi plusa Elenei "Cat imi dai sa te si fut, dupa ce sarutul meu te-a topit?"

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Nu este vorba ca nu respect programarile ieri cand am vorbit am zis sa revii cu un telefon azi la ora 12 ca sa stabilim ora.Am programari si nu pot raspunde cu un client langa mine deoarece cred ca nici tie nu ti-ar place sa raspund la telefon de fata cu tine

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:NY
  • Oras:NY

Ok. Ieri cand am vorbit mi-ai spus ca nu poti la 12 pentru ca abia la 12 si jumatate ajungi in locatie si atunci incepi treaba. La 12:15 te-am sunat si n-ai raspuns, ulterior ti-am trimis sms la care nu am primit raspuns. Pana in ora 13 te-am mai sunat de cel putin 3 ori. Ce as fi putut sa fac diferit ? :)

Link spre comentariu
Vizitator giginel07
Reputație: 0

Vai, vai! Biata fata! Ce s-a tabarat pe ea, cum ii este analizat fiecare cuvant :).

Fii tare, rezista-le! Sunt baieti buni, doar ca le cam place sa tachineze fetele noi :)

 

Multa bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti

Astazi fiind in zona am fizitat si eu fatuca. Negasind-o pe Ana care mi-a raspuns la telefon dar mi-a spus ca inca nu a gasit chirie pentru ca este perioada in care vin studentii, am incercat-o pe d-ra.

Pot sa spun ca pozele sunt ale ei dar in realitate nu e chiar asa grozava.

Sanii sunt siliconati, medii, destul de frumosi, la fata as da un 7 este comuna si nu iese in evidenta.

Destul de slaba, poate putin cam prea slaba, fundul putin lasat.

Primire ok, apartament ok cu de toate chiar frumos.

Actiunea a inceput cu dusirile de rigoare, Op nota 8 cu ceva atentie dar foloseste mana cam mult, cam pe repede inainte.

Np peste ea deasupra si dogy, nimic deosebit, incearca sa se faca placuta dar cu mine nu a facut niciun click.

A -nu. Preturile afisate de ea sunt reale 100/200.

Per total daca sunteti in zona cred ca merita sa-i faceti o vizita. Destul de aglomerat la ea, ciudat ca nu a mai postat nimeni pana acum la ce trafic e acolo. Un plus pentru faptul ca respecta programarile, cu mine asa a fost.

Propun trecerea la testate. Per total o experienta medie, nota 8 generala, preturile mi se par cam mari pt cum arata si presteaza cat si pt zona. Comparand cu Ana lui Orlando este mult sub...

Cam atat ca sunt pe fuga tare, daca mai sunt intrebari raspund cu placere.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

...Propun trecerea la testate. Per total o experienta medie, nota 8 generala, preturile mi se par cam mari pt cum arata si presteaza cat si pt zona. Comparand cu Ana lui Orlando este mult sub...

 

 

Dar cel puțin aici nu tre să-i sugi pula lu Ronaldo. :laugh2  

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti

O recomand celor care sunt in zona si au chef de actiune pentru ca altceva mai stralucit in Militari nu cred ca exista.

Si as recomanda doar o tragere.

Fiecare alege, eu mi-am facut datoria sa povestesc.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...