Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reușit într-o zi de luni să îmi încep săptămâna cum nu se putea mai bine alături de această Elena cu silicoanele ei forță.

Nu am reușit anul acesta de cât la câteva piese să ajung,dar Elena este un must have. Am ajuns rapid fiind ghidat cum trebuie de către siliconată,locația fiind după părerea mea de nota 10,curățenie,ea a acceptat să intrăm la duș împreună,în baie am găsit tot ce trebuie,mi-a oferit 1 oră de vis.

Am început cu oral protejat,foarte atentă la coaie, cu deepthroat cât se poate de bine executat, gag-uri tot ce trebuie ca să fie se senzație,pe urmă am trecut la un 69 de nota 10+,tot la fel de bine m-am simțit lingându-i păsărica ei de prințesă dulcee și parfumată.

Am finalizat prima dată în misionar dându-mi drumul în balon. Sex normal îi dau nota 9.5.Anal nu face.GFE maxim din partea ei pentru mine ,a fost ceva exploziv în mine faptul că m-a tratat regește și am reușit să am parte de orgasm la cea de a 2-a finalizare care am terminat punându-mi pula intre silicoanele ei și țintind sub ele pe burtica și lângă buricul ei scump și dulce,după ce a reușit să mă satisface garantat în urma unui facesitting făcut intens. Aspectul ei fizic pentru mine,general o să îi acord nota 9.5,buzele ei îmi plac foarte mult,senzația maxxxximă la oral.

Am achitat la început din propria inițiativă 200 RON/h,2 finalizări + 20 tips

Eu o doresc pe Elena doar pentru mine,restul ce să vă mai scriu........

 

Duceți-vă și o să vedeți!

Cu siguranță o să revin!!

O să îmi fac abonament la Elena siliconata!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cazanul cu smoala
  • Oras:cazanul cu smoala

Am reușit într-o zi de luni să îmi încep săptămâna cum nu se putea mai bine alături de această Elena cu silicoanele ei forță.

Nu am reușit anul acesta de cât la câteva piese să ajung,dar Elena este un must have. Am ajuns rapid fiind ghidat cum trebuie de către siliconată,locația fiind după părerea mea de nota 10,curățenie,ea a acceptat să intrăm la duș împreună,în baie am găsit tot ce trebuie,mi-a oferit 1 oră de vis.

Am început cu oral protejat,foarte atentă la coaie, cu deepthroat cât se poate de bine executat, gag-uri tot ce trebuie ca să fie se senzație,pe urmă am trecut la un 69 de nota 10+,tot la fel de bine m-am simțit lingându-i păsărica ei de prințesă dulcee și parfumată.

Am finalizat prima dată în misionar dându-mi drumul în balon. Sex normal îi dau nota 9.5.Anal nu face.GFE maxim din partea ei pentru mine ,a fost ceva exploziv în mine faptul că m-a tratat regește și am reușit să am parte de orgasm la cea de a 2-a finalizare care am terminat punându-mi pula intre silicoanele ei și țintind sub ele pe burtica și lângă buricul ei scump și dulce,după ce a reușit să mă satisface garantat în urma unui facesitting făcut intens. Aspectul ei fizic pentru mine,general o să îi acord nota 9.5,buzele ei îmi plac foarte mult,senzația maxxxximă la oral.

Am achitat la început din propria inițiativă 200 RON/h,2 finalizări + 20 tips

Eu o doresc pe Elena doar pentru mine,restul ce să vă mai scriu........

 

Duceți-vă și o să vedeți!

Cu siguranță o să revin!!

O să îmi fac abonament la Elena siliconata!!!

Mda ce sa zic poate ți-a căzut ție cu tronc. Da, fiecare cu feblețea lui. Eu tot am zis ca trec și chiar o sa îmi fac ambiția sa trec și pe la ea. Sper sa ma înșel.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Vizitata domnisoara care se intituleaza Elena

 

Locatie: 6, cladire veche, darapanata, nici macar reconditionata, de pe vremea comunista, nu prea sunt locuri de parcare, totusi e accesibila

 

Locuinta: 7, apartament vechi cu mai multe camere, ea spune ca e singura, asa o fi, camera intunecata ca sta cu jaluzelele trase, conditii modeste, probabil chiria este f convenabila. Nu-s pretentios la conditii, dar i-as recomanda totusi sa gaseasca ceva mai ok

 

Atitudine: 8, este amabila, sociabila, glumeata, deschisa, cu bun simt, finuta, insa nu te serveste cu nimic (macar apa)

 

Aspect: este slabuta spre skinny, draguta, trasaturi placute, aranjata, fundul micut, cu cateva tatuaje, sanii siliconati sunt piesa de rezistenta

 

Igiena: 10, curata, miroase bine, pielea fina, isi tine parul prins

 

Oral: 8, protejat, este bun, face presiune, atentie la vecinatati, reuseste DT cu ceva gag, insa se plictiseste repede si te intreaba daca mai continua sau sa treaca la normal

 

Normal: 9, se implica, flexibila si permisiva, accepta diverse pozitii, geme pasional chiar daca-i fals

 

In conclusie

Plusuri:

- este o fata amabila si cu zambetul pe buze, iti transmite o stare buna

- tine la glume, are simtul umorului

- face totul protejat, chiar daca pentru unii este un turn off

- este ingrijita, si-a facut dus in prezenta mea

- isi da silinta sa-ti faca pe plac

- are un ventilator in camera, atmosfera ok

- acei sani sunt de senzatie, chiar daca are corpul micut

- preludiul incepe cu cativa pupici pe corp, dar ar putea sa se implice mai mult cu corpul, in special cu sanii sa se frece de tine

 

Minusuri:

- locatia lasa de dorit

- mai multa atentie la igiena din baie, mai ales pe jos, tinand cont ca n-ai nici papuci

- DTD 20 min include actiune, dusuri, nu te grabeste in mod direct, dar parca e putin pe fuga, ar trebui sa lase un interval mai mare intre clienti

- camera cu semi-intuneric, abia poti sa te vezi, poate e mai timida in timpul actului

- si cel mai deranjat lucru este ca-i suna telefonul ala incontinuu, nici macar nu-l tine pe silentios, e greu sa te relaxezi

 

Cred ca merita daca s-ar indrepta acele aspecte, insa nu stiu daca voi mai reveni. Tarifele se stiu deja

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu astazi la Elena. Mi s-a parut o fata foarte ok si cu bun simt, daca te porti cum trebuie cu ea. Programare respectata fara probleme, atmosfera ok, relaxata, fara graba sau aere de diva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...