Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut

Vizitat doamna saptamana trecuta, o super actiune. Are niste sani siliconati de iti vine sa ii sugi de cand ajungi la ea. Locatia este Corneliu Coposu intr-un apartament de doua camere decent. Cand am ajuns era imbracata intr-un body negru foarte transparent. Am achitat de la inceput 200 pt o ora ma invitat la dus si dupa a inceput actiunea. Face un sex oral protejat super misto cu momente deep si lins pe oo. Am vrut si eu sa ii intorc favoarea asa ca am facut un 69 in care am si finalizat. Am fumat o tigara in sufragerie mi-a oferit un suc si am stat ceva timp de vorba. La numarul 2 am inceput cu 69(de unde am ramas) si am continuat cu ea deasupra cea ce a fost dumnezeiesc. Se unduia ca o zeita iar eu ma jucam cu sanii ei. Dupa o perioada am trecut la 'mama iedului' si am finalizat.

Super atitutine fara graba recomand!

Nota10

Link spre comentariu
  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Vizitat din nou titulara topicului. Nu mai revin asupra recenziei, in mare parte acelasi lucru ca si prima data, vreau doar sa spun ca la 100 lei/ finalizare, raportul calitate/ pret este mai mult decat decent. Voi reveni, cu certitudine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...