Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am reusit sa ajung si eu la Elena. Calitate pret foarte ok.

 

Plusuri :

- implanturi foarte reusite;

- prosoape curate, papuci, multe geluri de dus;

- igiena impecabila; a facut dus inainte sa incepem;

- faptul ca face oral DOAR protejat eu zic ca e un plus. Face DT, iti da priviri si ofera atentie la coaie.

- nu a facut nazuri la pozitii si nici nu m-am simtit grabit.

 

Minusuri :

- desi nu are multa, carnea nu prea e asa tare pe ea. Se simte la fund. Dar asta e...

- telefonul desi e in alta camera nu il lasa pe silent si suna in timpul actului...

 

Nota generala : 8

Eu ma multumesc ca am bifat-o, nu stiu daca mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizita la Elena a venit imediat dupa vizita la Claudia. Fetele nu sunt colege, dar stau extrem de aproape.

 

Daca in cazul Claudiei am intalnit o fata care are potential si cred ca mai trebuie sa "creasca", cu Elena este o alta poveste. Ea este o tipa matura cu care am discutat chestii din lumea swingului. Am apreciat enorm firea ei open. Atunci cand intalnesc astfel de persoane, admiratia si explozia de pasiune (in cazul meu) creste. Chiar sincer ma asteptam sa nu reusesc o finalizare venind dupa o alta recenta cu Claudia. Dar am reusit datorita chimiei.

 

Nu vreau sa va obosesc si trec rapid la note:

- corp: 8 (cam slabuta, dar niste silicoane foarte sexy, iar pasarica micuta dar care se umezeste dac stii cum s-o atingi)

-locatia: Bd. Copusu 4 (va ghideaza ea mai bine. Eu m-am cam invartit nitel, dar a fost in avantajul meu ca am castigat ceva puteri). Trebuie sa fiti un pic atenti cu fumul de tigare in caz ca acasa aveti "radar". :)

- oral 9: se implica. Nu pot da 10 pentru ca a fost protejat. Ce m-a excitat e ca in acelasi timp, eu eram cu degetelul in pasarica micuta a doamnei si in acelasi timp o priveam (sau ne priveam) intr-o mare oglinda situata langa pat.

-fk: daa!! E o tipa pasionala, ii place. dar nici voi sa nu-i sariti din prima la gat. ;)

- normal: 9 (doggy style in cazul meu, cu contre din partea ei si multe multe gemete incinate)

 

Nu m-a grabit deloc. Chiar la final am stat ceva la discutie si am fost servit cu an pahar rece gheata de apa. E o femeie cu care ai ce discuta si ce face. Repet, open mind!

 

Personal, recomand!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna daniel2012, Elena!

Ai apreciat capacitățile Elenei, si Claudiei spre realitate.

Ai dezvăluit fetele asa cum apar pe forum.

 

Acceptă o recomandare - nu cred ca ai fost corect dezvăluindu le la modul direct si punându le in balanta.

Le ai apreciat, stiu...dar totusi.

 

Se cunosc...

 

Am fost si eu la ele, le stiu...

Mai mult, acum 2 sapt. am avut si eu un asemenea ,,raid,, consecutiv la două fete.

Am fost mai secretos, nu le am identificat, experiențele au fost pozitive.

Am lăsat recenzie.

 

Cam asta este, nu înțelege nimic tendentios in comentariu.

Una are tate de tate, alta are fund, una face fin.orala si te rupe in 2min., etc...

Fetele sunt bune.

 

Sanatate!

Salut! Dar nu le-am pus in balanta... Am vrut  sa zic ca fiecare este speciala in felul ei. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...