Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 18.05.2021 la 12:44, elena siliconata a spus:

Buna!! Actualizare servicii:

sex normal protejat

sex oral neprotejat( in funcție de igiena)

69

cunniligus

Uro( activ)

diferite poziții 

150 lei finalizarea

250 lei ora

Locatia: B-dul Corneliu Coposu nr 4.

Disponibila pana la ora 21:00!!😘😘😘

 

 

 

 

 

 

   

Finalizare a  orală inclusă in pret ? Sau  Servicii extra ? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare !

 

Vizitat azi titulara topic-ului...fiind in zona imi spun hai sa vedem, ca pe aici  numai pareri bune...

Mai fratilor, dar despre hidosenia, oribilitatea de hemoroid de la vur fe ce  u mentioneaza nimeni🤦‍♂️....mi-a murit pula cand s-a pus doggy🤦‍♂️

OP- alegerea mea

NP- cu gandul in alte locuri ca altfel erau bani aruncati 150 lei.

Parerea mea: clar nu merita 150 lei/fin....

Sunt variante mai bune la pretul asta !

Link spre comentariu
Vizitator rockada2
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Elena de vreo 3 ori. 
Foarte succint …

-programare la secunda. Perfect

-oral protejat la cererea mea. Face si neprotejat. 
- normal doar protejat. Schimba pozitii, are initiativa, e cu tine acolo …

- anal. Nu e genul meu

GFE nu cred ca este genul. E profi tipa. Insa se deschide discutiei la a doua, a treia vizita. Cred ca se poate si GFE, dar cand devii client fidel.

Personal, cred ca merita pentru seriozitate si igiena note maxime.

Spor!

Link spre comentariu

Salutare futaciosi,am fost si eu la duduia si raport pret calitate nu stiu ce sa zic,sunt mult mai multe variante bune la prestul acesta,daca ar compensa cu anal si chiar cu 50 lei in plus atunci as putea sa spun ca ar merge,sa nu zic de faptul ca tai fumul de tigare cu sabia daca intri in casa la ea...eu unul nu mai revin

  • Like 1
Link spre comentariu

Facut programare p wasup , confirmat cu 30 de minute inainte si am plecat spre locatie. 

Ajuns inainte cu 10 min la locatie (chiar daca bucurestiul e mult mai aglomerat decat orasul meu natal, waze-ul isi face treaba) si am gasit destul de usor loc de parcare in spatele blocului ca mai apoi sa purced pe jos spre locatie(in spatele blocului nu exista interfon si trebuie ocolit )

Intalnirea propriu-zisa a constat in : socializare - facut cunostiinta , indrumat spre camera si mai apoi spre baie pt igenizare (nu sunt fan socializare , prefer varianta asta)

Apoi m-am facut confortabil in pat la sugestia ei si am asteptat sa iasa de la dus.

Aspectul fizic : Fund foarte bine proportionat , obraznic l-as descrie. Sanii foarte agresivi o placere sa ii ai in fata ochiilor si sa ii atingi.Chipul de maicuta (una foarte frumoasa) creeaza o armonie cu celelalte doua.

Actiunea :nu ma pricep sa o descriu , pot sa va spun dupa cum i-am spus si ei ca este printre putinele la care am reusit finalizarea in balonas.

Ce mi sa parut interesant a fost la plecare cand m-am uitat in bordul masinii si am observat ca trecusera 25 de min. ( 2 dusuri eu 1 ea) De precizat ca nu am fost grabit deloc, chiar am intrebat-o la inceput daca pot prelungi de la 30 min la o ora in caz ca nu reusesc sa termin in timp util si a spus ca se poate.

Notele ar fi de 10 pe linie si sper sa mai apuc sa o vizitez pana plec in provincie 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...