Sari la conținut

Elena Siliconata - 0724604731/0724.604.731 - Zona Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.11.2021 la 15:47, bumbumdoo22 a spus:

Am fost si eu la Elena acum aproximativ 2 saptamani, nu prea le am cu scrisul asa ca o sa las cateva pareri personale. Este mica de statura, slim si cu niste silicoane dementiale, m-a invitat sa ma igienizez si la fel a facut si ea timp de 5 minute cat am asteptat-o in dormitor.

M-a intrebat cum doresc oralul si am ales ON (greseala mea) acesta a fost mecanic ajutat foarte mult de mana, foarte multe gemete false.

La normal schimbat 2-3 pozitii a fost ok dar nimic special, m-a lasat sa ma joc cu silicoanele si dupa am finalizat.

Per total a fost o experienta ok doar ca:

• Foarte mult fum in camera, am iesit cu gatul uscat si cu o usturime in gat mai ales ca nu sunt fumator. Putem trece peste asta.

• Oral banal mecanic si mai mult s-a ajutat de mana.

• In doggy o durea si ca sa il lamuresc pe colegul de intreaba de hemoroizi inca sunt acolo, nu exagerat incat sa mi se moaie pl dar am vazut ceva acolo, personal nu m-a deranjat.

• Pe scari dupa ce am plecat m-am intalnit cu un tip "colorat" care se facea ca se uita la cutiile postale de pe scara, dar nu am dat importanta. Poate a fost doar coincidenta.

• La cateva zile dupa vizita am avut o infectie urinara cel mai probabil de la oralul neprotejat deoarece nu am avut de unde in alta parte sa am problema asta. Ceea ce ma face sa cred ca are ceva probleme cu dantura.

Daca ar fi sa dau note

ON - 6

NP - 7.5

Eu unul nu mai revin, achitat 150/ 25 min DTD

Ciocane tari

Lipsa totala de comunicare din partea ei….nu inteleg, intra pe forum si se limiteaza la poze si disponibilitate. Nu spune nimic, nici macar in apararea ei…asta spune multe despre GFE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...