Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai lucreaza?

 

Sokrat, lucrez, dar din pacate am avut un accident cu catelul colegei, care ma transtit pe scari si nu am lucrat o zi pt ca ma durea foarte tare mana stanga.

 

 

 

Lucreaza azi eu ma ocup de programari

 

 

Eu sunt singura persoana care se ocupa de programarile mele. Daca vrei sa ne cunoastem, te invit sa ma suni si iti voi face o programare in functie de timpul liber.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Vad ca te bagi ca Ob-ul in seama,stiam lucrul asta deoarece am vrut o programare si ea mi-a zis lucrul asta.Si macar cand dai quote nu mai schimba cuvintele si nu mai baga cuvinte in gura oamenilor

Înțelegeam să faci gâlci dacă îți băga în gură altceva, nu cuvinte!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Coincidenta domne :D

Mai bine te invit la mine in aprt sa bem o bere si daca vrei chemam si 2 fete ca sa vezi ca nu sta nimeni cu mine in aprt decat sotia dar trebuie sa avem grija cum programam dezmatul ca ne omoara a mea daca ne prinde ne arunca de la etaj si pula mea o taie si o baga in formol sau o da la caini   :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In apartamentul tau? :D

 

Hobbit, nu vrei tu in loc sa stai singurel in fata unui calculator, si sa scrii tampenii despre mine sau Roxana, sa vii mai bine aici si sa vezi despre ce este vorba? Te si relaxezi, te si lamuresti ce se intampla in casa Roxanei, imi scrii si o recenzie dupa legata despre serviciile pe care le ofer....

 

Acest apartament este al colegei mele Roxana, si este achizitionat anul acesta. Suntem doua fete in acest apartament.

 

Terminati cu off topic-ul va rog si lasati recenziile sa apara.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai bine te invit la mine in aprt sa bem o bere si daca vrei chemam si 2 fete ca sa vezi ca nu sta nimeni cu mine in aprt decat sotia dar trebuie sa avem grija cum programam dezmatul ca ne omoara a mea daca ne prinde ne arunca de la etaj si pula mea o taie si o baga in formol sau o da la caini   :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Sau veniti la noi, ca tot faceti off topic pe thread-ul meu... :laugh2 :laugh2 :laugh2 ​Apartamentul este mare, camere suficiente, decomandat.... Nu sunt nici sotiile in zona

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai bine te invit la mine in aprt sa bem o bere si daca vrei chemam si 2 fete ca sa vezi ca nu sta nimeni cu mine in aprt decat sotia dar trebuie sa avem grija cum programam dezmatul ca ne omoara a mea daca ne prinde ne arunca de la etaj si pula mea o taie si o baga in formol sau o da la caini   :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Sper ca stai la etajul 1 cel mult, iar sub geam exista ceva sa amortizeze caderea :D

Incuie bucataria sa nu aiba acces la obiecte taioase :)

 

Hobbit, nu vrei tu in loc sa stai singurel in fata unui calculator, si sa scrii tampenii despre mine sau Roxana, sa vii mai bine aici si sa vezi despre ce este vorba? Te si relaxezi, te si lamuresti ce se intampla in casa Roxanei, imi scrii si o recenzie dupa legata despre serviciile pe care le ofer....

 

Acest apartament este al colegei mele Roxana, si este achizitionat anul acesta. Suntem doua fete in acest apartament.

 

Terminati cu off topic-ul va rog si lasati recenziile sa apara.

Vin, vin, dar momentan am o gaura in buget. Tine-o tot asa, nu ne parasi, ca sa reusesc sa ajung si eu :D

 

Sau veniti la noi, ca tot faceti off topic pe thread-ul meu... :laugh2  :laugh2  :laugh2 ​Apartamentul este mare, camere suficiente, decomandat.... Nu sunt nici sotiile in zona

 

Iauzi hobbit ne bagam ca ne invita fetele :laugh2 :laugh2 :laugh2 Bani sa avem :bow :bow

I-auzi domne, se lasa cu gang-bang  :group

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Aceste poze sunt foarte recente. Voi mai face cateva in aceasta seara pt dumneavoastra. Ramaneti dator cu :atmo vizita ​

Sa nu il mai lasi pe Ghita Muresan sa iti faca poze de la o inaltime de 3m in jos, ca iti fac picioarele sa arate scurte. De asta la paradele de moda se fac poze manechinuitelor de jos in sus, ca sa para ca au picioarele mai lungi ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sper ca stai la etajul 1 cel mult, iar sub geam exista ceva sa amortizeze caderea :D

Incuie bucataria sa nu aiba acces la obiecte taioase :)

 

Vin, vin, dar momentan am o gaura in buget. Tine-o tot asa, nu ne parasi, ca sa reusesc sa ajung si eu :D

 

 

I-auzi domne, se lasa cu gang-bang  :group

Pai Snoop Dog e mic copil pe langa ce o sa facem noi asta in cazul in care nu-mi taie nevastamea pula :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...