Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Buna seara!

 

In seara aceasta sunt disponibila de la ora 20:00 pana la ora 06:00

 

Locatie pe Bd Dimitrie Cantemir nr 18.

 

1 finalizare - 30 minute - 100 lei

2 finalizari - 60 minute - 200 lei

1h si 30 minute - 300 lei (include masaj de relaxare)

 

Accept plata cash, sau PayPal, Revolut si IngPay.

 

Va astept cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neserioasa. Am vb la telefon si dupa 15 min am plecat spre ea. Cand m-am urcat in masina i-am dat sms ca ajung in 30 min ...si am ajuns degeaba ca nu a mai raspuns nici la telefon nici la sms. Teapa ordinara. DE EVITAT!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Neserioasa. Am vb la telefon si dupa 15 min am plecat spre ea. Cand m-am urcat in masina i-am dat sms ca ajung in 30 min ...si am ajuns degeaba ca nu a mai raspuns nici la telefon nici la sms. Teapa ordinara. DE EVITAT!

Imi pare rau, dar cred ca este o confuzie. La mine nu ai fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Din 10 iulie, sunt disponibila in sectorul 6, cartierul Militari, zona Apusului.

 

Momentan sunt intr-o pauza scurta, dar de luni voi fi disponibila din nou.

 

Numarul 0734.644.323 nu mai este valabil. Am uitat telefonul in vechea locatie din zona Tineretului si am preferat sa il schimb.

 

Revin cu noul numar de telefon luni.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

          Si eu locuiesc tot acolo. Cand poti, mai pune niste poze recente cu tine.

          De asemenea vreau sa stiu daca faci FK / Cunni.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Si eu locuiesc tot acolo. Cand poti, mai pune niste poze recente cu tine.

De asemenea vreau sa stiu daca faci FK / Cunni.

Poze recente cu mine voi incerca sa fac satamana viitoare. Oricum, nu s-a schimbat nimic. Tot skinny sunt 🙂

 

FK in functie de igiena orala si de chimie. Cunnilingus da.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Din 10 iulie, sunt disponibila in sectorul 6, cartierul Militari, zona Apusului.

 

Momentan sunt intr-o pauza scurta, dar de luni voi fi disponibila din nou.

 

Numarul 0734.644.323 nu mai este valabil. Am uitat telefonul in vechea locatie din zona Tineretului si am preferat sa il schimb.

 

Revin cu noul numar de telefon luni.

Adică 10 august.... sau vorbești de trecut, că ai început să fii disponibilă pe 10 iulie și acum ești în pauză?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Adică 10 august.... sau vorbești de trecut, că ai început să fii disponibilă pe 10 iulie și acum ești în pauză?

Vorbesc de trecut. Pe 10 iulie m-am mutat in Militari. Saptamana asta am fost in pauza (concediu). De maine, luni 03 august 2020, voi fi din nou disponibila. 

Link spre comentariu

 

 

FK in functie de igiena orala si de chimie. Cunnilingus da.

Si daca portofelul meu nu are chimie cu tine ? :)))

Ori e in lista de servicii ori nu. Eu nu inteleg asta cu chimia, sugi pula pe bani dar nu iti iei limba in gura ca nu e chimie :)))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si daca portofelul meu nu are chimie cu tine ? :)))

Ori e in lista de servicii ori nu. Eu nu inteleg asta cu chimia, sugi pula pe bani dar nu iti iei limba in gura ca nu e chimie :)))))

Intr-adevar putin cam suspect cum o baga toate p-asta cu chimia. Nimic concis niciodata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Romania
  • Oras:Bucuresti, Romania

Si daca portofelul meu nu are chimie cu tine ? :)))

Ori e in lista de servicii ori nu. Eu nu inteleg asta cu chimia, sugi pula pe bani dar nu iti iei limba in gura ca nu e chimie :)))))

Daca iti promite una la telefon ca iti ofera FK, si cand ajungi acolo dai de una cu carii, dinti lipsa, gura urat mirositoare, eventual una cu o respiratie cu care poate "dobora" orice ii apare in cale, tu vei face FK cu ea? In poze sau la telefon nu ii vezi dintii, nu ii mirosi respiratia...

 

Scuza-ma ca nu fac schimb de bale cu oricine.

Link spre comentariu

Daca iti promite una la telefon ca iti ofera FK, si cand ajungi acolo dai de una cu carii, dinti lipsa, gura urat mirositoare, eventual una cu o respiratie cu care poate "dobora" orice ii apare in cale, tu vei face FK cu ea? In poze sau la telefon nu ii vezi dintii, nu ii mirosi respiratia...

 

Scuza-ma ca nu fac schimb de bale cu oricine.

Cu igiena am inteles, si e corect. Eu am zis de chimie, poate nu ai inteles, mai citeste o data ca poate iti pica fisa.

Link spre comentariu

Intr-adevar putin cam suspect cum o baga toate p-asta cu chimia. Nimic concis niciodata

Sa atraga fraierii, se gandesc ca poate poate si cand ajunge oricum nu pleaca ca are scula tun si tre sa futa indiferent :)))

Nu sunt fraiere, noi prosti ca stam :)))

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Sa atraga fraierii, se gandesc ca poate poate si cand ajunge oricum nu pleaca ca are scula tun si tre sa futa indiferent :)))

Nu sunt fraiere, noi prosti ca stam :)))

La fel m-am gandit si eu. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...