Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:British Virgin Islands
  • Oras:British Virgin Islands

Buna seara!

 

Imi pare rau ca ai batut drumul "de pomana" pana in Militari Residence si imi cer scuze in numele Andrei si al Alinei. Ar fi trebuit sa revina macar cu un sms la tine, ca a intervenit o problema, dar probabil au fost prea speriate.

 

Andra avea o programare cu tine, iar Alina avea o alta programare. Eu eram plecata la o intalnire outcall.

 

Andra era in dus, iar Alina a raspuns la telefon pt a te indruma catre locatie.

Inainte sa ajungi tu, a ajuns domnul care avea programare la Alina.

 

Problema a fost urmatoarea: domnul care avea programare la Alina le-a aratat fetelor o legitimatie de la o IPA si a intrat in apartament sa o caute pe una Ana. A deschis toate usile de la dormitoare, a vazut ca nu erau decat ele doua in apartament, asa ca sa asezat pe canapea si a inceput sa vorbeasca cu ele, si sa le spuna ca el stie ce se intampla acolo, ca el stie cine este in spatele lor si tot intreba de aceea tipa Ana, ca el a venit sa o caute pe Ana.

 

Andra mi-a spus ca in momentul in care ea a iesit din dus, Alina era cu acel domn in sufragerie. Cand Andra a vrut sa iti raspunda la telefon, tipul acela a spus sa nu raspunda si atunci a inchis apelul. Dupa nu a putut sa raspunda la telefon, pt ca domnul acela se uita foarte urat la ele cand se apropiau de telefoane.

 

Domnul acela a stat aproximativ 1h in locatie, cu Andra si cu Alina speriate pe langa el, pana cand am ajuns eu inapoi de la hotel. A incercat acelasi lucru si cu mine, mi-a aratat legitimatia aceea dar l-am poftit afara, in caz contrar voi apela la politie pt ca el foloseste fara drept o calitate oficiala.

 

Banuiesc ca acel domn este un user al acestui forum deoarece Alina a spus ca el a precizat ca stie despre locatia noastra de aici.

 

Ne cerem scuze inca o data.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/e4/fd/59/e4fd59ffd5026e8d4fc2498d89905d41.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tonysoprană, las că stiți voi ;)

Şefu de sală ;)

Vad ca iar iti place sa faci niste afirmatii pe care nu le poti sustine.Deci nu te mai baga ca OB -ul in pasarica  si mai bine in loc decat sa comentezi mult,prost si fara rost fa si tu o recenzie ca din cate posturi ai nu ai nici o recenzie facuta.

P.S Daca nu iti permiti sa te duci la fete zimi ca iti dau eu bani sa vezi si tu cum e cu bani in buzunar si sa te duci sa vezi si tu pasarica ca am impresia ca esti rupt de "labinstain"

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Buna seara!

 

Imi pare rau ca ai batut drumul "de pomana" pana in Militari Residence si imi cer scuze in numele Andrei si al Alinei. Ar fi trebuit sa revina macar cu un sms la tine, ca a intervenit o problema, dar probabil au fost prea speriate.

 

Andra avea o programare cu tine, iar Alina avea o alta programare. Eu eram plecata la o intalnire outcall.

 

Andra era in dus, iar Alina a raspuns la telefon pt a te indruma catre locatie.

Inainte sa ajungi tu, a ajuns domnul care avea programare la Alina.

 

Problema a fost urmatoarea: domnul care avea programare la Alina le-a aratat fetelor o legitimatie de la IPA si a intrat in apartament sa o caute pe una Ana. A deschis toate usile de la dormitoare, a vazut ca nu erau decat ele doua in apartament, asa ca sa asezat pe canapea si a inceput sa vorbeasca cu ele, si sa le spuna ca el stie ce se intampla acolo, ca el stie cine este in spatele lor si tot intreba de aceea tipa Ana, ca el a venit sa o caute pe Ana.

 

Andra mi-a spus ca in momentul in care ea a iesit din dus, Alina era cu acel domn in sufragerie. Cand Andra a vrut sa iti raspunda la telefon, tipul acela a spus sa nu raspunda si atunci a inchis apelul. Dupa nu a putut sa raspunda la telefon, pt ca domnul acela se uita foarte urat la ele cand se apropiau de telefoane.

 

Domnul acela a stat aproximativ 1h in locatie, cu Andra si cu Alina speriate pe langa el, pana cand am ajuns eu inapoi de la hotel. A incercat acelasi lucru si cu mine, mi-a aratat legitimatia aceea dar l-am poftit afara, in caz contrar voi apela la politie pt ca el foloseste fara drept o calitate oficiala.

 

Banuiesc ca acel domn este un user al acestui forum deoarece Alina a spus ca el a precizat ca stie despre locatia noastra de aici.

 

Ne cerem scuze inca o data.

nu stiu cat de reala este relatarea ta , dar nu cumva locatia este aceeasi unde a locuit Ana si Orlando in trecut ?

da de ce o cauta pe ANA ? S-o beleasca ?

  • Like 28
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:British Virgin Islands
  • Oras:British Virgin Islands

Buna seara!

 

Imi pare rau ca ai batut drumul "de pomana" pana in Militari Residence si imi cer scuze in numele Andrei si al Alinei. Ar fi trebuit sa revina macar cu un sms la tine, ca a intervenit o problema, dar probabil au fost prea speriate.

 

Andra avea o programare cu tine, iar Alina avea o alta programare. Eu eram plecata la o intalnire outcall.

 

Andra era in dus, iar Alina a raspuns la telefon pt a te indruma catre locatie.

Inainte sa ajungi tu, a ajuns domnul care avea programare la Alina.

 

Problema a fost urmatoarea: domnul care avea programare la Alina le-a aratat fetelor o legitimatie de la o IPA (NU de la ANA - Agentia Nationala Antidrog) si a intrat in apartament sa o caute pe una Ana. A deschis toate usile de la dormitoare, a vazut ca nu erau decat ele doua in apartament, asa ca sa asezat pe canapea si a inceput sa vorbeasca cu ele, si sa le spuna ca el stie ce se intampla acolo, ca el stie cine este in spatele lor si tot intreba de aceea tipa Ana, ca el a venit sa o caute pe Ana.

 

Andra mi-a spus ca in momentul in care ea a iesit din dus, Alina era cu acel domn in sufragerie. Cand Andra a vrut sa iti raspunda la telefon, tipul acela a spus sa nu raspunda si atunci a inchis apelul. Dupa nu a putut sa raspunda la telefon, pt ca domnul acela se uita foarte urat la ele cand se apropiau de telefoane.

 

Domnul acela a stat aproximativ 1h in locatie, cu Andra si cu Alina speriate pe langa el, pana cand am ajuns eu inapoi de la hotel. A incercat acelasi lucru si cu mine, mi-a aratat legitimatia aceea dar l-am poftit afara, in caz contrar voi apela la politie pt ca el foloseste fara drept o calitate oficiala.

 

Banuiesc ca acel domn este un user al acestui forum deoarece Alina a spus ca el a precizat ca stie despre locatia noastra de aici.

 

Ne cerem scuze inca o data.

 

Nu stiu ce impresie ti-am facut noi pe aici de ne servesti o asemenea vrajeala ieftina. Fix aseara cand sa vin si eu, in alea 10 minute cat mai aveam sa ajung la voi a ajuns gaboru, doamne ce ghinion pe capu meu. Las-o jos ca macane rau de tot. Cat v-oti fi gandit voi sa nascociti ineptia asta...

In primul rand, nu am vorbit niciodata cu tine, nu stiu cine esti tu si in ce calitate raspunzi. Din cate se vede tu esti "aia mai rasarita" dintre ele. tu te-ai intepat imediat ca ala nu e gabor, tu te chinui cu nitica diplomatie pe aici,etc

In al doilea rand, cand a raspuns la al 3lea apel a raspuns fara nicio "frica" ca si cand s-ar fi pregatit sa insire detaliile doar ca, atunci cand a auzit credeam ca nu-mi mai raspunzi probabil, concidenta, i-a zis "gaborul" sa inchida si a inceput sa se uite urat pe ea. Mi se pare incredibil, cat pula mea de prosti ne-oti crede voi pe noi nu pot sa-mi dau seama... dumnezeule mare...

In al treilea rand, Andra chiar a revenit, dupa vreo 2 ore, cu un telefon si nu cu un sms spundanu-mi ca-si cere scuze dar a avut un client vechi pe care nu l-a putut refuza. Stiu, nu putea sa-mi spuna la telefon ce s-a intamplat pt ca poate avea telefonul ascultat.

Si-ar mai fi multe contraargumente cu care as putea demonta sf-urile voastre dar ma opresc aici...

In concluzie. Daca suna 3 persoane ca vor sa vina in juma' de ora dati ok-ul la toate si care ajunge primu ala e servit, restu da-i in pula mea pe banii si pe timpu lor.

P.S Data viitoare scorniti o poveste mai credibila, vreun incendiu, vreo apocalipsa ceva...

Hai, spor la ca$hcaval!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu stiu cat de reala este relatarea ta , dar nu cumva locatia este aceeasi unde a locuit Ana si Orlando in trecut ?

da de ce o cauta pe ANA ? S-o beleasca ?

 

Buna! Locatia este un apartament intr-un bloc nou construit,care a fost dat in folosire acum aproximativ 3 saptamani,deci in nici in caz nu are vreo legatura cu nici o tipa Ana.

 

De ce este cautata Ana, nu stiu. Nu este prima oara cand cineva vine sau suna si intreaba daca avem o colega Ana. Acum ceva timp,un tip a asteptat 45 minute pe ceas sa ma eliberez eu sa ma vada, crezand ca eu sunt Ana. Nu stiu cine este Orlando

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Roxana, eu apreciez bunul tau simt si incercarea de a oferi o explicatie...insa:

- esti avocata Andrei? Ea a gresit si tot ea ar fi trebuit sa ceara scuze public, plus o explicatie... nu tu in numele ei.

Am observat ca si pe topicul Alinei, tot tu raspunzi....deci esti un fel de "sefa, mama, protectoare" a lor?

Parerea mea ca daca vrei sa joci acest rol, le poti certa sau organiza mai bine "indoors". Pe noi nu ne intereseaza "treburile interne", dorim doar respect reciproc, respectarea programarilor, preturi decente, igiena, sanatate si servicii de calitate din partea voastra. Atat.

Incearca sa discuti serios cu fetele aceste aspecte, in mod deosebit respectarea programarilor. Daca faci outcall, banuiesc ca stii ca din centru pana la locatia voastra faci cam 40-60 min, trafic infernal...deci este urat sa va bateti joc de niste oameni care pana la urma va asigura veniturile.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Locatia este un apartament intr-un bloc nou construit,care a fost dat in folosire acum aproximativ 3 saptamani,deci in nici in caz nu are vreo legatura cu nici o tipa Ana.

 

De ce este cautata Ana, nu stiu. Nu este prima oara cand cineva vine sau suna si intreaba daca avem o colega Ana. Acum ceva timp,un tip a asteptat 45 minute pe ceas sa ma eliberez eu sa ma vada, crezand ca eu sunt Ana. Nu stiu cine este Orlando

 

Mai exact pe ce data a fost dat in folosire? Intreb si eu de curiozitate

Cand l-ati luat in primire? In ce zi?

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Sunt Roxana

 

 Sunt Roxana.

 

Ne cerem scuze inca o data pt ceea ce sa intamplat. Am explicat mai devreme ce sa intamplat

 

Pot intelege faptul ca toate trei fetele din locatie folositi acelasi cont. Insa modul cum scrii, stilul, ma face sa cred ca nu posteaza de pe contul @gentlemenssecrets nici Andra, nici Roxana si nici noua fata. In acelasi stil ai postat sustinand ca esti Andra, tot in acelasi stil sustii acum ca esti Roxana. Atat cat le-am vazut personal si pe Andra si pe Roxana.. nici una nu-mi da senzatia ca ar avea acest stil. 

Raman la aceeasi parere si anume ca acest cont este creat si utilizat de PR-ul fetelor. 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

@gentlemenssecrets, nu mai ai argumente/ motivatii si apelezi la rezursele "verzi"?  :laugh2

 

PS

Acum inca este bine afara, insa cand se face vremea proasta din ce loc vei supraveghea intrarea in bloc? Pana acum stateai langa usa salonului.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze pt punctul negativ Raffaello. Sunt conectata de pe telefon si am atins din greseala pe butonul de - .Acum observ ca nu pot edita

 

Daca ai fost clientul Andrei, si m-ai cunoscut si pe mine, probabil lucram la PC, ma pregateam sa ma pun la somn sau chiar dormeam pe canapea la ora la care ai venit pt ca eu nu lucrez noaptea, decat daca ziua isi face cineva o programare la o ora tarzie.

 

Nu stiu cine esti, deci nu stiu daca doar m-ai vazut sau am si vorbit.

Iar daca am vorbit, mai mult de "Buna! Eu sunt Roxana...." nu cred ca am spus, deci nu iti poti da seama cum vorbesc eu si ce stil am.

 

Daca tot ai acest dubiu, te invit la o cafea sa vorbim ca sa incheiem subiectul asta cu PR.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Scuze pt punctul negativ Raffaello. Sunt conectata de pe telefon si am atins din greseala pe butonul de - .Acum observ ca nu pot edita

 

Daca ai fost clientul Andrei, si m-ai cunoscut si pe mine, probabil lucram la PC, ma pregateam sa ma pun la somn sau chiar dormeam pe canapea la ora la care ai venit pt ca eu nu lucrez noaptea, decat daca ziua isi face cineva o programare la o ora tarzie.

 

Nu stiu cine esti, deci nu stiu daca doar m-ai vazut sau am si vorbit.

Iar daca am vorbit, mai mult de "Buna! Eu sunt Roxana...." nu cred ca am spus, deci nu iti poti da seama cum vorbesc eu si ce stil am.

 

Daca tot ai acest dubiu, te invit la o cafea sa vorbim ca sa incheiem subiectul asta cu PR.

 

Nu, multumesc pentru invitatie. 

N-are rost sa ajung pentru a "clarifica" ce nu e cazul. 

Va recomand sa va faceti fiecare cate un cont. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@gentlemenssecrets, nu mai ai argumente/ motivatii si apelezi la rezursele "verzi"? :laugh2

 

PS

Acum inca este bine afara, insa cand se face vremea proasta din ce loc vei supraveghea intrarea in bloc? Pana acum stateai langa usa salonului.

Doamne cat de carcotas esti. Ce cauti tu mereu explicatii....

 

Mi-am creat un cont verde pt mesageria privata.

 

Pe mine cred ca m-ai intalnit in interiorul apartamentului, nu pe palier.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Andra. Programare pt miine se poate ? La ce nr de telefon ? Merci

q

 

Buna! Vorbeste te tog cu Andra pe numarul ei de anunt. Ii poti lasa un sms si iti raspunde mai tarziu. Momentan doarme si nu am cum sa vorbesc cu ea.Ea lucreaza seara de la 18:00 pana dimineata la ora 06:00

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Roxana, eu apreciez bunul tau simt si incercarea de a oferi o explicatie...insa:

- esti avocata Andrei? Ea a gresit si tot ea ar fi trebuit sa ceara scuze public, plus o explicatie... nu tu in numele ei.

Am observat ca si pe topicul Alinei, tot tu raspunzi....deci esti un fel de "sefa, mama, protectoare" a lor?

Parerea mea ca daca vrei sa joci acest rol, le poti certa sau organiza mai bine "indoors". Pe noi nu ne intereseaza "treburile interne", dorim doar respect reciproc, respectarea programarilor, preturi decente, igiena, sanatate si servicii de calitate din partea voastra. Atat.

Incearca sa discuti serios cu fetele aceste aspecte, in mod deosebit respectarea programarilor. Daca faci outcall, banuiesc ca stii ca din centru pana la locatia voastra faci cam 40-60 min, trafic infernal...deci este urat sa va bateti joc de niste oameni care pana la urma va asigura veniturile.

Roxana, daca nu mi-ai raspuns inseamna ca esti in "sedinta" cu fetele ptr cresterea calitatii, nu?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxana, daca nu mi-ai raspuns inseamna ca esti in "sedinta" cu fetele ptr cresterea calitatii, nu?

 

Buna Laury! Nu sunt sefa/mama/protectoare/. Suntem doar colege.

 

Nu sunt in sedinta cu ele.

 

Din pacate, aseara ea nu a putut sa raspunda personal pt ca internetul de la RDS nu a functionat in blocul nostru si atunci am raspuns eu in numele ei, dupa ce am vorbit cu ea la telefon.

 

Cand se va trezi probabil ca se va conecta ea si va discuta cu voi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna Laury! Nu sunt sefa/mama/protectoare/. Suntem doar colege.

 

Nu sunt in sedinta cu ele.

 

Din pacate, aseara ea nu a putut sa raspunda personal pt ca internetul de la RDS nu a functionat in blocul nostru si atunci am raspuns eu in numele ei, dupa ce am vorbit cu ea la telefon.

 

Cand se va trezi probabil ca se va conecta ea si va discuta cu voi.

Ce vrajeala pe capul vostru.

Prima data ca a venit unu cu ligitimatie de IPA,netu de la RDS nu merge...bai voi cand va opriti din mintit?

Buna Laury! Nu sunt sefa/mama/protectoare/. Suntem doar colege.

 

Nu sunt in sedinta cu ele.

 

Din pacate, aseara ea nu a putut sa raspunda personal pt ca internetul de la RDS nu a functionat in blocul nostru si atunci am raspuns eu in numele ei, dupa ce am vorbit cu ea la telefon.

 

Cand se va trezi probabil ca se va conecta ea si va discuta cu voi.

Ce vrajeala pe capul vostru.

Prima data ca a venit unu cu ligitimatie de IPA,netu de la RDS nu merge...bai voi cand va opriti din mintit...

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

maica sa-mi bag ceva daca nu unde se face cuibar incep si lucrurile sa o ia razna!

fetelor daca nu va puneti in ordine toate cele o sa asteptati clienti mult si bine de pe forum

 

si lasati si voi vrajeala asta ieftina ca suntem multi curvari p'aci si le-am cam auzit pe toate ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...