Sari la conținut

Anda 0742822135


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze de offtopic ... Dar am o boala cu silicoanele sau cu siliconatele

 

Vizual nu pot sa zic ca silicoanele nu arata bine dar chiar te excita o minge de handball cand o atingi ??? Stiu inexistenta sanilor in cazul D-soarei dar sunt sigur ca exista si clienti carei place pe ea si asa. 

Link spre comentariu
Vizitator rasca
Reputație: 0

Salve, mai lucreaza fata? Sincer, ma chinui sa dau de ea de 3 saptamani, am insistat, mesaje, etc. NIMIC :)

 

Da Da lucreaz am fost saptanana trecut ...

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Salve, punctat la dsoara! :)

Nota 10 pt prestatie, am sunat-o cu o zi inainte sa ma programez dar intervenise ceva si i-am dat sms ca nu mai pot. A inteles, iar a 2-a zi am stabilit sa ne vedem la locatia ei, langa fabrica de bere :)

Putin jenant a fost ca la intrare era o domnita ce statea la intrarea in bloc si "ma fila" .. dar asta e!:) Am depasit momentul.

 

Ce a urmat la ea a fost ceva f tare, nu voi da detalii doar ca am facut de toate:)

Fata e receptiva, si mi-a placut ca de la inceput am putut sa vb cu ea ce doresc, fara sa ma simt stanjenit. M-a facut sa ma simt f bine pe parcursul vizitei si de remarcat e ca nu are ceas in camera!:)

La final am mai cotizat 50 de lei pt ca prestatia ei mi s-a parut excelenta, a insistat ca nu e nevoie dar am facut-o pt ca asa am vrut!

Am stat cam 1ora si 10 min door-to-door.

 

Ca si note:

 

Normal Protejat 9,5

Anal Protejat: 9,5

Oral neprotejat: 10,5 - mi-a placut enorm, cu scuipaturi, deep, etc.

Tin sa comentez ca e foarte stramta, si in fund si in vagin... epilata corect

Locatie: 8, curat, locul unde s-a desfasurat actiunea parea prietenos! Patul nu scartaia

Aspect: 9 - stiam unde merg, stiam ca e f slaba si ca nu are sani, chiar asta ma si interesa:)) aveam un fetish. Fundul mi s-a parut rotunjor, chiar daca e f slaba, buci mici dar rotunde.

Am cotizat 200 si am stat o ora, nu regret nici un banut.

Ai ce sa vb cu ea, nu e cu nasul pe sus si un lucru foarte bun : e normala la cap, nu ca altele :)

 

Salve!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

citind recenziile bune de care a beneficiat Anda, m-am hotarat sa-i fac o vizita. nu regret deloc.....desi nu e genul meu 100%, ma bucur de alegerea facuta.

 

din capul locului trebuie sa confirm ca, adjectivul "slab" nu e absolut defel, corect. Anda e piele si os, carne mai are pe buci si din fericire este tare la pipait.

tatele aproape lipsesc insa cu putina autosugestie descoperi ca sunt la locul lor.....compenseaza, in schimb, prin sfarcuri.....mari si erectile in timpul "actiunii".

 

de ce nu regret "investitia"? pentru ca e o fata volubila, neinhibata, zambitoare si fara ifose. iar in momentul ca incepe prestatia, chiar ca nu te mai intereseaza cele aprox. 8-10 kg care-i lipsesc.

am avut parte de un oral de zile mari.....pot s-o clasific, fara problema, ca fiind o "muie adevarata". inghite toata pula pina se ineaca, se bate cu ea peste gura, o scuipa, o freaca si ti-o pregateste la maxim pentru futut. sexul este bun, te calareste, se umezeste si te face sa crezi ca si-a dorit sa faca sex cu tine.

Ochiul maro nu l-am inspectat, din simplul motiv ca, lucrandu-se in zona la reteaua de apa, nu si-a putut face clisma...dar a ramas pentru data viitoare....pentru ca, din punctul meu de vedere, o sa fie o data viitoare.

 

la buna vedere!...sau mai bine zis, la buna copulare!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare tuturor,

Saptamana asta fiind cu traba prin Timisoara am zis sa ii fac si eu o vizita domnisoarei Anda.

Am ramas placut surprins de prestatia ei. Am facut programare cu o ora inainte, programare ce a si fost respectata de ea.

Actiunea s-a petrecut intr-o camera la care m-a deranjat patul care scartia, Anda este foarte comunicativa si simpatica.

Voi da direct note.

Locatie: 7 Apartament modest, un mare minus are patul.

Aspect fizic: 7 .Frumusica, intradevar foarte slaba dar cu ceva carne pe fundulet.

Oral: 9 Placut cu atentie si la zonele adiacente si umed

Normal: 9 Parca ii face o deosebita placere sa faca sex.

Anal: 9 Foarte placut
Gfe: 9 Foarte simpatica si comunicativa.
Nota de plata: 100 lei pentru 30 min ON+NP+Anal protejat

Servicii: Oral, normal, anal
Concluzie: Voi mai ajunge pe la ea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...