Sari la conținut

Anda 0742822135


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0722900104
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Buna dragilor si la multi ani..de maine 6.01.2020 imi reiau activitateaðŸ˜ðŸ˜š

Atasez câteva poze sper sa va placa😉

 

Te prind bine baby 😘🥰🥰🥰🥰!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ce-mi fata mie mintea azi? Sa joc un LuckySix. Asta-i un joco da bile. Sa extrag 35 de bile din 48 si ideea e să prinzi 6 nr din cele 6 pe care le alegi.

Taxa minima/belet=2 lei. Cu cat le prinzi mai iute cu atât câștigul e mai consistent.

Asa ca zis si facut. Zic hai la Anda sa joc un LuckySix.

Acuma stiam io ca aici beletu costa doar cu 2 zerouri in plus dar zic...poate câștig.:D

Ma prezint, cumpăr belet si ma gandesc la nr.

Pa direct cu 2 lei daca ai noroc, se configurează o ecuație de forma: 2-13-25-36-42-44=Win

Asa ca la Anda am băgat următoarea ecuatie: On-Op-Ca-On-Op-Lot=Fin

După cum se observa a fost un LuckySix cu Fin.:D

PS: Ca=capra :laugh2

Faine tate si-a tras Andyuta!

Ai pup iu Anda! :)

Nota generala:9

După revenire totală de la operație, stiu ca Anda e de 10. :)

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

De când s-a înnoit, Anda primește și clienți cu bile? :giggle:

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Cu bile extrase la 6 din 48! Nu stii tu de astea ....  :rax2  :rax2  :rax2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Am tot jucat zilele acestea, ba sah, ba Lucky Six. Zic, hai sa mai schimb game-ul. Asa ca ma programez la Anda. Toată un zâmbet, pac-tac o sfarleaza de fata. Io zic ca sigur e sangvinica. Băgăm o țigărilor, dus si in camera. Incepe fata azi cu sărutări si linsuri pe corp după care coboară spre zona fierbinte. Stie fata ce si cum. Ataca adiacentele apoi combina dar asa de bine le combina ca daca nu-l protejezi pe "Gogu" îl executa rapid.:D

No si zic io: hai sa jucam si o partidă de golf. Asa ca schimbam poziția si ma executa fata cu un annilingus da "Gogu" nu mai înțelegea nimic. Ba si face fata asta niste combi de te ameteste. Faza e că are asa o atitudine mișto de parca efectiv ii place ceea ce face. Clar ca experienta își spune cuvântul aici.

Schimbam iar poziția si face Anda o combi de adiacente cu ON de era ca "Gogu" sa scuipe. Stai! :D Minunea (prezervativul) zic.

Montează minunea di băgam un LOT. Bineinteles ca la cat de încălzit am fost "Gogu" a capitulat urgent. :laugh2

Ideea e ca fata asta e profesoara la golf si alte sporturi de camera.

Baby! Jos pălăria.:)

Locatie: in Timisoara :D

Nota generala: 10

PS: recomand cursurile profesoarei Anda.

Kiss you baby!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Part two: a avut loc azi. :D

După ce mi a făcut Anda alaltăieri, nu am rezistat si m am dus la partea a 2-a.

Ai de poli! Imaginati-va o excitare cu limba, începând din zona fierbinte, cm cu cm pe toată coloana vertebrală, pana la ceafă. Asta asa ca o noutate. În rest partidă de golf si restul, precum in part one.

Încă imi zice Anda:

-p'asta o stii? :D

Si a trecut la acțiune...:laugh2

Nota: 10 again

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ma apuca pa mine azi da dimineata un amalgam de fantezii...:D Na dracea, ce sa fac? Un sms la Anda...cam de dimi dar ce sa tii cont cand te apuca...

Fata, cred ca nici nu se trezise dar asa cam peste aprox o oră primesc raspuns. Asa ca bag the first pe ziua de azi.

Dus, țigărilos, o poveste si ma întind pa spate.

No, ca sa înțelegeți despre ce e vorba, trebuie sa va spun ca dată trecuta i-am arătat Andyutei un filmuleț cu una ce îl executa pe unu, numai cu limba. I l-am arătat asa intr-o doară...

Asa ca deodată Anda zice:

-Hai sa te fac ca si tipa din filmulet

Perfect! :D

Ba si incepe Anda...iar "Gogu" încet, încet, se trezeste...

Dovada cea mai clară că dacă fata se stie "Gogu" se ameteste si doar din combinatii cu limba.

Minunat, fata asta se stie ca-n filme. Noroc ca simțea că imi vineeeee...si mai trecea pe adiacente...

Apoi băgam un LOT si asta fu.

Ma igienizez again, mai o țigărilos si pa and pu.

Thank's baby! :)

Locatie: Timisoara, Timiș, România :D

Note: ten ON line 10

Tarif: 200 the ron

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma apuca pa mine azi da dimineata un amalgam de fantezii... :D Na dracea, ce sa fac? Un sms la Anda...cam de dimi dar ce sa tii cont cand te apuca...

Fata, cred ca nici nu se trezise dar asa cam peste aprox o oră primesc raspuns. Asa ca bag the first pe ziua de azi.

Dus, țigărilos, o poveste si ma întind pa spate.

No, ca sa înțelegeți despre ce e vorba, trebuie sa va spun ca dată trecuta i-am arătat Andyutei un filmuleț cu una ce îl executa pe unu, numai cu limba. I l-am arătat asa intr-o doară...

Asa ca deodată Anda zice:

-Hai sa te fac ca si tipa din filmulet

Perfect! :D

Ba si incepe Anda...iar "Gogu" încet, încet, se trezeste...

Dovada cea mai clară că dacă fata se stie "Gogu" se ameteste si doar din combinatii cu limba.

Minunat, fata asta se stie ca-n filme. Noroc ca simțea că imi vineeeee...si mai trecea pe adiacente...

Apoi băgam un LOT si asta fu.

Ma igienizez again, mai o țigărilos si pa and pu.

Thank's baby! :)

Locatie: Timisoara, Timiș, România :D

Note: ten ON line 10

Tarif: 200 the ron

Frate, ce preocupari matinale au unii! Si eu care ma chinui sa dau impresia ca muncesc sa nu ma platesca patronul degeaba....

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Frate, ce preocupari matinale au unii! Si eu care ma chinui sa dau impresia ca muncesc sa nu ma platesca patronul degeaba....

Sunt situatii de urgenta...uneori.

Atunci se apelează la invoiri. :D

Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Scumpo...cel mai bine e acasa...in Tm.:D

măi da egoiști mai sânt bănățenii 😉. Mă gândeam că poate vine Anda intr- un concediu la Felix să se mai trateze și ea 😜. Anda oradenii te așteaptă 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...