Sari la conținut

Cristina am revenit !!! Servicii de calitate !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor revin in Braila cu mare drag cu toate ca a trecut ceva timp de cand nu am mai fost , deschid topic aici cu toate ca in trecut am avut foarte multe recenzii , dar din bun simt voi incepe de la inceput , in primul rand vreau sa salut pe toti si chiar imi era dor de voi , voi ramane cateva zile bune in oras asa ca va astept cu bratele deschise sa ne rasfatam in arta amorului cu aceleasi servicii de calitate (zic eu) , oral protejat-neprotejat (in functie de igiena ) , voi incerca sa fie cat se poate de deep ,cu priviri si foarte umed , normal doar protejat aici vreau sa incercam cat mai multe pozitii , si ANAL preferatul meu  :girly  , vreau sa fie cat se poate de adanc nu conteaza marimea , ador analul  , finalizarea poate fi corporala , iar cea faciala s-au orala se plateste extra si anume 50 roni , se mai pot indeplini si anumite fantezii in limitele bunului simt , cadoul incepe de la 100 o-n- 1 fin , 150 o-n-a - 1 fin  , ora 250 sau 2 fin o-n-a , astea fiind spuse sper sa va bucure revenirea mea si sa ne simtim bine impreuna ...pupici. 0754877349 

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Bună dragii mei astăzi și mâine nu pot ajunge , dar ne vedem de luni pentru toată săptămâna asa avem timp sa ne facem de cap va pupic și va doresc weekend plăcut.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna dragilor revin de fiecare data cu mare placere in oras , si vreau sa avem momente cel putin la fel de bune cum am avut de fiecare data in Braila , asa ca va astept la mine sa ne satisfacem cele mai ascunse fantezii , pupicei... :kiss3

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...