Sari la conținut

Recomandare club de striptease si ceva extra


Postări Recomandate

  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Salutare,

 

Pentru o iesire de burlaci am nevoie de ceva recomandari pentru cluburi de striptease/lap dance care sa aiba fete doritoare (pentru suma corecta si in functie de click) de a face si ceva extra - finalizare manuala/orala.

 

Daca stiti astfel de locatii sa imi spuneti si un price range.

 

 

La saloanele de masaj erotic fetele nu prea au abilitati in acest sens si mai mult se merge pentru masaj direct. Dar daca cunoasteti niste fete talentate din aceasta categorie care fac si striptease...share the info.

 

Multumesc anticipat!

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna

Striptease fara extra eu cunosc Maia ( mijlocul săptămânii ) si XS ( la sfârșitul săptămâni )

E ok insa mai putin de 6-700 la fiecare 2 persoane nu cred ca iesi, daca faci ceva

si nu stai numai sa bei bere.

Link spre comentariu
Vizitator giginel07
Reputație: 0

Da, The Budhist este si recomandarea mea. Singur problema...preturile!!! Nu ma refer la tratatie, tu poti bea pana cazi lat de aia 200 de lei pe care ii dai la intrare, ma refer la fete. Daca nu ai "frane" si stai o noapte pe acolo, e posibil sa pleci cu portofelul gol :)

Majoritatea fetelor arata foarte bine si se comporta super. Un alt avantaj, numarul mare de fete, ai de unde alege.

Cand vine vorba de extra, bani sa ai, ca ele au ofertele la ele. Si nu oferte indexate la nivelul Romaniei, ci la cel din Vest :)

 

Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da, The Budhist este si recomandarea mea. Singur problema...preturile!!! Nu ma refer la tratatie, tu poti bea pana cazi lat de aia 200 de lei pe care ii dai la intrare, ma refer la fete. Daca nu ai "frane" si stai o noapte pe acolo, e posibil sa pleci cu portofelul gol :)

Majoritatea fetelor arata foarte bine si se comporta super. Un alt avantaj, numarul mare de fete, ai de unde alege.

Cand vine vorba de extra, bani sa ai, ca ele au ofertele la ele. Si nu oferte indexate la nivelul Romaniei, ci la cel din Vest :)

 

Bafta!

bine punctat cu indexul :)))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

club budhist , 200 intrarea unde beneficiezi  de free bar si daca  doresti sa intri cu  una din fete pe camera   , preturile incep de la 100 de euro in sus ....dar fete sunt top toate !!!!

 

 

Da, The Budhist este si recomandarea mea. Singur problema...preturile!!! Nu ma refer la tratatie, tu poti bea pana cazi lat de aia 200 de lei pe care ii dai la intrare, ma refer la fete. Daca nu ai "frane" si stai o noapte pe acolo, e posibil sa pleci cu portofelul gol :)

Majoritatea fetelor arata foarte bine si se comporta super. Un alt avantaj, numarul mare de fete, ai de unde alege.

Cand vine vorba de extra, bani sa ai, ca ele au ofertele la ele. Si nu oferte indexate la nivelul Romaniei, ci la cel din Vest :)

 

Bafta!

 

a-ti fost acolo colegii ? daca da, lasati si voi o recenzie, are topic pe forum the buddist, ca poate trec si eu pe acolo, sau vreun confrate de citeste pe aici. Ciocane tari stimabililor!  :bow

Link spre comentariu

  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Multumesc pentru detalii!

Am citit putin si pe thread-ul de la The Budhist.

Au preturi pentru strainii dispusi sa cheltuiasca 200 euro+ intr-o seara avand la dispozitie multe fete din care pot alege, fara sa mai piarda timp sa caute ceva la fel de bun dar mai ieftin. Stilul este asemanator cu cel al barurilor din Dubai, detalii in sectiunile aferente.

Pentru o iesire speciala, gen o data pe luna merge.

 

Presupun ca merg si oameni neinsotiti, pentru a testa terenul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...