Sari la conținut

vanitty aka distrugatorul de panarame si celelalte clone ale lui


Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Am primit un PM astazi, se pare ca vanitty avea dimineata reputatie negativa, dar in doar cateva ore a primit cateva sute de puncte pentru postari pe topicul de colorare rapida (?!) de la 4 useri: Zanafar, dkreventon, gionny si Dead Ghost.

Toti cei 4 useri au fost creati in iunie-iulie 2015 si au devenit mov si albastri postand pe topicele de colorare rapida, dupa care au fost pusi la naftalina pana azi.

Toti cei 4 useri au fost online la cateva minute unul de celalalt astazi dimineata.

http://nimfomane.com/forum/topic/43020-postati-aiurea-pentru-colorare-rapida/page-19137?do=findComment&comment=1323052

 

 

Sa vedem daca si ce masuri va lua Pisicuts acum cand are dovezi clare ca vorbim despre clone.

Si poate ne lamureste si care e userul consacrat care se ascunde in spatele acestor 5-6 clone.

E cel putin bizar faptul ca unii useri care s-au remarcat exclusiv prin badaranie sau trolling nu au primit nici macar un minus de la panarama.

 

 

 

 

post-206969-0-13582000-1473619030_thumb.jpg

post-206969-0-95316200-1473619040_thumb.jpg

post-206969-0-44076100-1473619049_thumb.jpg

post-206969-0-58446100-1473619061_thumb.jpg

post-206969-0-03786900-1473619277_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

tocmai ce ai confirmat ;) , ramai pe postari pentru colorare. Acolo parerea ta conteaza !

Ce am confirmat saracule?

Am fost la pușcărie, am bătut un fraier ca tine si mi-au dat cu executare.

Daca mancatorul de cacat, celalalt, nu tu, ala care a deschis threadul, avea dreptate ma bana pisicuts atunci.

Dar pot sa confirm ceva, si anume ca esti mult prea prost chiar si pentru forumul ăsta.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Din nou cu amenintarile, broscoiule! :slap2

Prostule, care ești tu prost, nu eu te-am amenințat, ci cel de mai sus! Eu doar am costatat ... că ești ilegal de prost. Bine, ăsta e un truism! 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:1
  • Oras:1

Interesant cum "mr president" a fost afectat prin stelute si minusuri aplicate, de situatia Andreei Rebeka, dupa ce Ticuta aka Jimmys a fost dovedit =))

A procedat fix la fel ca grasul ala obez liftier la Floreasca :)))

 

 

attachicon.gif LOLZ.jpg

 

attachicon.gif lake 1.jpg

 

attachicon.gif lake 2.jpg

De cine a fost dovedit, boală mentală ambulantă?

Ca tu si alți autisti credeți despre cineva ca e altcineva e treaba voastra, dar nu înseamnă ca e adevarat decat in cercul vostru de laba.

Triste destine mai aveti, argatilor...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...