Sari la conținut

New in Constanta 0725 419 169


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draji coleje si coleji...

 

Ci moi fasiti voi draji mei futaciosi, balosi, psihopati si obsedati !!!???

 

Am avut astazi o foarti lunga si informativa conviersatii tielefonica ku Mery, blonda cia ku vino'ncoaci. Uniori, cind iesti fumeie mumoasa, atraji tat felu di capcauni...dara astai alta poveste...ptr alta data.

 

Mery mio transmis printrun coleg moi discret di forum ka vria sa stam di vorba. Pi aceasta cali tin sai multumesc colegului ku mesaju. Discret baiatu, dar ieficient si ajutator la nivoie. Tenc iu colega...nu zisi tu multe public, da iesti flacau di nadejde !!!

 

Va pot spuni ka Mery ie bini merci, ka va pupa pi voi tăți si ka va transmiti cieli moi calduroase âmbrațişări...iară uni dintri voi ştiți căs distul di călduroasi âmbratisarili iei. Ka ie sanatoasa si frumoasa, dar ka o loat o pauza dila aceasta activitate. Daca, cind si cum seva intoarce nu ie o discutii pi cari o vom purta akuma. Toati la timpu lor !!!

 

Va pot spuni ka ia nu moi ie di gasit an garsoniera ceia, ka nu moi ari numaru di telifon di moi sus, dara pi noul iei numar di telifon ari o voce la fiel di secsi...ku "cs" !!! Zau di nu mi so zburlit lindicu cînd vorbiam ku ia !!! Also, va pot spuni ka ia nu moi poati primi si trimiti mesaji private aci pi forum. Ciel putin nu unili cari sa nu fii interceptati di un third party capcaun.

 

Mery vrea sa îi asigure pi tăți ciei ci o ştu ka ia nu s-a schimbat ku nimika, căi aceiaşi fată dulşica, sexoasa si iexajirat di futacioasa...si ka modu ân cari a plicat dipi Nimfo nui aparține. Dak ar fi fost dupe ia ar fi procedat ku totu altfel. Ia regreta ka nu sia putut loa ramas bun dila fiicari dintri voi, cei ci o ştiți !!!

 

Vriau sa va zik ka Mery nu pliaca an Irlanda, sau oricari alta tara...ie vrajeala toşită. Ka va ramîni prin zonă, dar ka ari nisti treburi administrativi si personali di rezolvat. Io va pot spuni ka voi fi bucuroasa pientru voi, dara si pientru mini, cînd ia se va ântoarce !!!

 

Akuma....pientru Georjika fara frica...halimeai tat lindiku. Vriau sati zik ca ie o postură ingrată ka tu să nu şti apsolut nimika dispri o persoana, dara persoana ceia sa ştii tăt dispri tini !!! Se poati lasa ku Surprizi Surprizi...dara nu varianta ku Andreea Marin !!! Oricum, am sa ti sun io curind sa purtam o conversații ka ântre fete !!! Good luck ții mah Georjika...si sanatati maxima, da ???

 

;)

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cezare vedeți de treburile tale pe aici și nu mai amenință tu pe mine, de vorbit nu am ce sa vorbesc eu cu gay nui genul meu

Tu cezare vedeți de treburile tale, dacă tot te crezi femeie poate vin să te fut, dar ai noroc ca nu fut bărbați

Maimuțoiule pun eu mâna pe tine sa vezi ce jet în gură îți dau eu ție hhhhhhhhhhhhhhh

Mah Georjika...mah Gicuță...mah cumetre fara frica...io akum mam prins...dara tu oi spus di 2 ori faza ku Cezar...ku amenintarili ka futi tu...dai tu jet...fasi voinicii dastea...da nam antieles io ka tu la mini faseai trimitere. Mah baete...pi mini nu ma cheama Cezar...io is Amelia si Luiza...Cezar...pai ala ie iuby al mieu. Sti tu...iuby mieu cari ari 125 di kili...ka o slabit saracu dila sala, ka tat chinuie sacu ala ku pumnii ! Io stu ka tu iai spart profilu lu Mery di aci...si ka ai cetit toati PM'urili...da sigur nai antieles bini. Sigur !!!

 

Dak tu antielejeai kum trebuea...iti dadeai siama ka iuby al mieu ari 5 bile pi pula. Asa faseau iei nebunatişii astia la gradinita, cind ierau mici, pin la ieliberare. Akuma io nu pot sa zik ku mina pi inima ka iuby al mieu ie gay...da din cind an cind, vaz io cai licuriesc ochi dupe dastia ka tini...prostanaci tinerei...slabanoji păstaie...di 60 di kili cind ies cu paru ud din duş...si masochisti. Am io impresia ca ari o latura dasta sadistica ân iel cind li rupi gaozu...cînd îi faşi să chițăie !!!

 

Io nu stu cari ii genu tau...da tu iesti ka tinaru vinator din bancu ku ursu: ții clar iți plaşi sa suji pula !!! Si dak cumva nuti plasi...ânvieți !!! Dara stai linistit...ka lu iuby îi faşi mari plăşeri sa anviete tineri flacai ka tini kum sa fak deep throat. Zau di nai sa ajunji sai băloşieşti pula din plaşere...ka doar repetițiia ie mama ânvățături !

 

Uiti cari îi triaba...io nu ti moi sun pi tini sa vorbim ka fetili la telifon...ka nari rost. Io ii dau direct adresa ta lu iuby...ka tat fasi iel drumuri dila Costinesti pin la Braila...si sa comunice iel ku tini, live, ântro noapte târzie !!! Îti sugierez doar sa ții o sticla di apa di gura ân masina ta frantuzeasca...ka doamni feresti sa lasi ramaşite di şaorma pi pula lu iuby...ka nai sa moi manînci vro 2 luni dupe !!!

 

Io îs o doamna...ci pula mea...si numi pun mintea ku capcauni ka tini cari cre ka îs masculi feroce ku muierili...da sa ti vaz io pi tini ci fiel di mascul iesti tu cînd oi da ochi ku iuby !!!

 

Ai prinso mah Gicuț Micuț Slabuț si Prostuț ??? ;)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Ba prostule vorbește cu toți dinți, și dute dracu în pula mea, nici măcar nu ști unde e Brăila pe harta și lasă dracu poveștile astea sa nu-ți bubuie curul, nu mai te alinta atât vrăjeală de șantier, vedeți de prostia ta acolo pe forum

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Știi cum zic georgica ..

Să descânți orgasmul Ameliei cu patos, cu evlavie și dedicație.

 

De asemeni, îți doresc să ne sugi pula cu atâta ardoare, încât să te propunem la top.

 

Și știi de ce vorbesc așa trivial la adresa ta !? Pentru că așa merita personajul tau.

Ești cu o karma negativa pe acest forum, ori asta atrage nori de puli învrăjbite de tentativa ta de denigrare a unei femei care, vrei nu vrei, a fost apreciată de multi de pe aici.

 

Și ca să poți să înghiți sutele de grame de energie coică, te v anunț că doamna este așteptată cu multă stimă înapoi !

Și de-al dracu, mă ofer să fiu primul care merge, plătesc ora, ofer un buchet de flori doamnei și un zâmbet, și plec. Vin să îți dau ție o muie, sau felație, sex oral cu pula sculată.

 

 

 

Încearcă să fii original când îmi vei transmite înjurături și alte dejecții ale minții tale !! Altfel nu citesc decât un sfert !

 

Te sărut dragule!!!

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah baeti...akuma nu trebe sa fim kear asa di rai ku Gicuta...ie si iel un tinar schelet ambulant, ci so andragostit di o doamna futaciosa si buna an draci ku ai dreaq di lunji craci. Ari iel oricum problemili lui cari trebe sa si li rizolve antai di toati. Om videa kum o iesi din ieli...ka doar puniem si noi o mîna di ajutor !!!

 

Prima lui probliema ie prostia !!! Iel credi ka se poati pi lumea asta...dragostea ku forta. Flacau asta nu prisepi ka ala ie viol, japca, santaj. Mii mio placut maxim, ka tat o manincat iel cacat di forumu asta, cit di mult so straduit iel sa fak diversiune aci. Simpatic al dreaq prost !!! Cika Irlanda, peştii, 1500 di lire...dobitoku !!!

 

Cikă iel sanchi, nu dadea di Mery so futa si iel. Bruia iel paci. Poi maah prostule...tu sa zisi mercik ka moi traesti, cati dadea Mery o contra din pizda di zburai dila ietaju garsonierei cu cerceafu anfipt an cur pi lok di parasuta. Poi tu ai față di iexclusivitati mah capcaune ? Poi aia ii femeie so tii doar tu ? Poi tu nu sti ka Mery ie patrimoniu national mah ! Bun obştesc ! Kum sa vriei tu sa ții doar pientru tini...ku japka ? Io stu cai fata frumi si ti ia nebuneala cind ti gindesti ka baga alta pula an ia...da nu moi fi si tu asa iegoist. Fi si tu baiat...ten gura di prost !!!

 

Uiti kum ie treaba...am vb ku iuby di tini. Ai driptate...nari harta, dara ari GPS. O bagat adresa ta...kear pi street view dila Goagăl...si ghici cie...bingo !!! O zis sa nuti fasi griji ka se rezolva ku bubuiala curului. Akuma makar pi ultima suta di metri fi si tu baiet jiorno si apucate sati fasi clisme !!! Kal apuca nebunia pi asta di o scoate ku pamînt galben din rozeta ta.

 

Ai grija ka se vede munte ku munte pi lumea asta...darmite om ku prost !!! ;)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Vezi ca ești obosit, tot nu am înțeles nimic, eu sunt plecat la țară am de prășit niște grâu, dar sap viitoare ma întorc iau autobuzul și vin eu la Constanța nu trebuie sa mai consumi tu benzina poate nu ai, sa te bag la cheltuieli, și pe căldură asta să nu-ți cadă bilele din cur alea cinci, am vorbit să-ți vezi de treaba ta, tu te crezi și tu ce spui din gura aia, lasă nr de tel și sap viitoare te sun când vin cu siguranță poponarule ce ești

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Gicutaaaaa...kum mere mah prasitu ? Am uitat sa ti antrieb...tu prasesti ku dantura ta ? Daia ai tu dintii grebla ???

 

Ten gurita di papagal andragostit si santajist !!! Tu crezi ka iesti di capu tau ???

 

:)))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...