Sari la conținut

New in Constanta 0725 419 169


Postări Recomandate

  • Oras:ex ravanelli
  • Oras:ex ravanelli

Am inteles de la membrii marcanti ai acestui forum (care sunt din ce in ce mai putini) ca momentan dna Mary nu este in localitate, dar ne-a promis ca va reveni. Cand ...? Poate ne spune chiar ea. De n-o intra si ea in circuit inchis, ca unele doamne.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Doamna Mary sa retras... nu mai munceste in acest domeniu...am vb cu ea si duce o viata normala acum!

 

 

Nu e vorba de nici un circuit inchis.

Doamna s-a casatorit,are un job si duce o viata normala de familie.

Asa ca,puteti sa treceti topicul asta la Inactive.

 

Nu confirm,nu neg cele de mai sus!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Intrebarea pe care toti ti-o vor pune este: cum ai vorbit cu ea ?? Gen o cunosti?? Sincer mie imi miroase a circuit inchis , sau poate ma insel , cine stie.

Daca tie iti miroase...ai nasul infundat..

Da ma cunosc cu ea...si eu am ramas dezamagit cand mi-a spus ca nu mai are de gand sa mearga pe acest drum!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Ravanelli sa mor arici daca am mai văzut o recenzie mai detaliata că a ta.

Nu stiu daca este o usoara ironie la adresa mea ...sau sunt eu sensibil... :laugh2 , dar crede-ma ca pe topicul ce l-a avut la momentul respectiv, i-am facut distinsei doamne o recenzie ... mai ceva ca Rebreanu, care din ce-mi amintesc a fost destul de apreciata.  A starns mai multe puncte de reputatie decat punctele ce le-a adunat FCSB in ultimele luni. Si doar in vreo 2-3 zile... :rax2  :laugh2  :rax2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu stiu daca este o usoara ironie la adresa mea ...sau sunt eu sensibil... :laugh2 , dar crede-ma ca pe topicul ce l-a avut la momentul respectiv, i-am facut distinsei doamne o recenzie ... mai ceva ca Rebreanu, care din ce-mi amintesc a fost destul de apreciata.  A starns mai multe puncte de reputatie decat punctele ce le-a adunat FCSB in ultimele luni. Si doar in vreo 2-3 zile... :rax2  :laugh2  :rax2

 

i. Si doar in vreo 2-3 zile..efectiv timp pierdut aiurea, ca si banii RAGNO..ar zice  EFECTIV BANII DE SEMINTE

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...