Sari la conținut

Deea Miniona Simpatica 0728535790


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Eu ultima data cand am vb cu ea i-am salvat numarul si este fix asta din anuntul respectiv.

Doar ai vb la tel? Sau ai si fost si ti-ai confirmat live? :hmmm

Daca o stiai dinainte, posibil sa o recunosti si dupa voce, la tel. Altfel... mi-e greu sa fiu convins.

 

Incerc si eu un phone. Ca-i stiu bine graiu 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
La 04.11.2016 la 13:02, dozadeamor a spus:

Tipa slabuta rau e chiar prastie...., zgarciul ala de la prastie.... in schimb tipa aia tupeista de care pomenesti daca o iei tot cu tupeu se mai inmoaie... cu mine a fosr mereu de treaba, a facut ce am zis, i-am facut ce am avut eu pofta.

 

La 07.04.2017 la 20:22, dozadeamor a spus:

Bai va certati ca fraierii, treaba e simpla ... tipa are la prieteni pe unii dintre noi ;) clientii. de fata cu mine si-a facut unu programare... deci... nu prea se fereste nimeni de nimic parese! asa ca aveti voi grija de voi nu de altele/ altii ... liniste in familiile voastre va urez :D PS: o prea ridicati in slavi... a devenit ahtiata fata dupa bani.. si-a luat si figuri! 

 

La 01.08.2017 la 15:58, dozadeamor a spus:

Domnisoara a revenit cu o noua prezenta ... poze noi, numar nou , pret nou ( marit) si o noua atitudine???? Noua?! Atitudine?! Nimic schimbat aceeasi doar ca acum e mai scump

 

La 07.09.2017 la 10:31, dozadeamor a spus:

A revenit Deea... cu niste preturi bomba... 150fin si 250 ora... de data asta ... lasa un inel.de aur pe penis... de aceea a crescut pretul... mi se pare nejustificat. Atata timp cat facea la 80-100 fin .... frati futaciosi acum voi decideti ce faceti cu banii vostrii

Tot plin de carisma erai și acum 5 ani 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂 vai vai vai..ce ma fac eu cu voi doi.. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...