Sari la conținut

Deea Miniona Simpatica 0728535790


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu am minute si din cauza asta nu o sun!  

Asta e cea mai comica faza din ultimele 10 zile! 

 

:laugh2 

 

Dar din ce cauza te intereseaza oferta domnisoarei, daca nici minute n-ai?! Mie mi se pare evident ca in actuala situatie este o incompatibilitate totala intre tine si oricare din ofertantele disponibile.  :pope 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-------------
  • Oras:-------------

Asta e cea mai comica faza din ultimele 10 zile! 

 

:laugh2 

 

Dar din ce cauza te intereseaza oferta domnisoarei, daca nici minute n-ai?! Mie mi se pare evident ca in actuala situatie este o incompatibilitate totala intre tine si oricare din ofertantele disponibile.  :pope 

 

E parerea ta si o respect! Si inca ceva am vrut sa o intreb pe Deea aici daca lucreaza in weekend sa afle toata lumea programul ei! Va salut! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut. Am fost la domnisoara Deea astazi, numărul de telefon 0727472537, m-a programat imediat si mi-a dat ca punct de reper maternitatea din mihai bravu. Ajuns acolo, revin cu un telefon, ma indruma la un bloc din imediata apropiere si imi spune sa aștept jos pana vine sa mă ia. Dupa 2-3 minute apare si mergem sus.

Locatie 5 apartament vechi, un pat in camera de lucru si atat. La baie nu am fost, veneam de acasa.

Aspect 7 pozele sunt ale ei, slim, micuta, cel mult 18 ani dupa parerea mea; ea spune ca are 19... asa o fi.

Oral 6 isi da silinta, dar refuza categoric sa faca neprotejat, altfel era de nota 8.

Normal 8 stramta, da contre, e ok.

Gfe 8 amabila si zâmbăreata

Tarif 100 ron op+np

Sa ma mai duc la ea nu cred, daca erau active Alexandra sau Iasmina nu calcam la ea!!

Una peste alta, cine doreste o experienta cu o pustoaica slim se poate duce.

  • Like 11
  • Minus 4
Link spre comentariu

Salut. Am fost la domnisoara Deea astazi, numărul de telefon 0727472537, m-a programat imediat si mi-a dat ca punct de reper maternitatea din mihai bravu. Ajuns acolo, revin cu un telefon, ma indruma la un bloc din imediata apropiere si imi spune sa aștept jos pana vine sa mă ia. Dupa 2-3 minute apare si mergem sus.

Locatie 5 apartament vechi, un pat in camera de lucru si atat. La baie nu am fost, veneam de acasa.

Aspect 7 pozele sunt ale ei, slim, micuta, cel mult 18 ani dupa parerea mea; ea spune ca are 19... asa o fi.

Oral 6 isi da silinta, dar refuza categoric sa faca neprotejat, altfel era de nota 8.

Normal 8 stramta, da contre, e ok.

Gfe 8 amabila si zâmbăreata

Tarif 100 ron op+np

Sa ma mai duc la ea nu cred, daca erau active Alexandra sau Iasmina nu calcam la ea!!

Una peste alta, cine doreste o experienta cu o pustoaica slim se poate duce.

iti multumesc pt recenzie si pt corectitudine...te pup si te mai astept.apartamentul nu este ceva permanent in scurt timp imi voi schimba locatia cu ceva mult mai decent.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

In weekend lucrezi?

 

 

aoleu ..deja o stresati pe fata...alex..pune mana pe tel..in plm..ce naiba sunteti atat de puturosi ...asteptati sa va raspunda pe un forum in loc sa sunati ..nu pot intelegi chestia asta...nici nu a venit bine si o faceti cu capu...EXISTA TELEFON!SUNATI!!!!!!!!!!!!

Colegul adresase o intrebare buna! Decat sa primeasca zeci de telefoane cu intrebarea asta, mai bine ca a raspuns aici.

 

tu esti inger,nu ai cum sa fii curvar! :kiss3

Tu nu ai alta treaba decat sa faci chat pe toate topicurile? 

 

Aspect 7 pozele sunt ale ei, slim, micuta, cel mult 18 ani dupa parerea mea; ea spune ca are 19... asa o fi.

 

Cum se prezintă la faţă, dantura...? FK face?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Bună Deea.nu se mai înțelege nimic!!??😕pina ieri spuneai ca faci totul protejat deoarece te gândești la sănătate ta și a noastră iar acum postezi ca faci oral neprotejat! Poate mâine vei face și anal?

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...