Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

Vizitator samertx
Reputație: 0

Nu cumva asta e un fetish? :)

O fi...si cui ii place sa-l practice n-are decat sa apeleze la doamna batrana din podul casei galbene :D Eu doar am spus un adevar venit sa-i ajute pe cei care nu vor sa traiasca astfel de fantezii .

Link spre comentariu
Vizitator axen
Reputație: 0

harrypoker77, on 09 Sept 2015 - 07:57, said:

Nu cumva asta e un fetish? :)
samertx, on 10 Sept 2015 - 01:45, said:
O fi...si cui ii place sa-l practice n-are decat sa apeleze la doamna batrana din podul casei galbene :D Eu doar am spus un adevar venit sa-i ajute pe cei care nu vor sa traiasca astfel de fantezii .
 
Ba da, e un fetis pe care il am si eu. Ma exita sa fiu dominat/umilit uneori de femei de calitate indoienica in conditii mizere iar Fabiana si podul casei galbene din Ritoride sunt perfecte.  Postul care deschide acest topicul mi-a fost de mare folos:
 
Bibanuloparit, on 10 Aug 2012 - 02:36, said:
Ieri am citit anunţul.ro şi am văzut că a apărut din nou anunţul stăpânei Fabiana, Beatrice ori ce alt nume o mai fii având. Pentru că îmi doream de mult să-i fac o vizită am sunat-o şi mi-am făcut o programare, mare greşală ! Adresa e şoseaua Viilor, strada Ritoride nr. XX . La adresa asta am găsit o casa cu etaj ce avea o cioara bătrână la poartă, nici acum după atâtea ore nu ştiu ce m-a făcut să urc ?! Am urcat pe o scară îngustă la un fel de mansardă. Aici mă aştepta stăpâna de etnie romă ce pe tocuri avea în jur de 1.63 m dar simpatică. Camera e de fapt un dormitor cu un geam micuţ(l-a acoperit cu un cearceaf). E curat, are un LCD de peste 80" dar nu are aer condiţionat. Ţigăncusa(are în jur de 30 de ani), aşa îi zic eu, ştie să se facă plăcută m-a aburit i-am dat banii şi după ce şi i-a băgat la sutien mi-a zis să mă dezbrac. Când am întrebat-o de dus a început să râdă. Deşi am vrut să plec totuşi are o dezinvoltură ce mă atrage şi am decis să rămân. M-a întrebat ce-mi place şi a început programul. Este pricepută, se cunoaşte că are experienţă, m-am simţit bine până în momentul în care a urinat pe mine deşi îi spusesem că nu-mi doresc asta neavând condiţii pentru aşa ceva. Am strigat la ea că e proastă dar cred că fiind excitată de imaginea mea, ud de urină, legat cu mâinile la spate nu a realizat că nu vroiam asta şi mi-a băgat o cârpă-n gura, după care a continuat programul. La final când m-a dezlegat şi i-am spus că nu mi-am dorit asta a râs din nou a ieşit din camera şi sa întors cu un lighean de apă. M-am spălat atât cât am putut şi am plecat mirosind a urină de ţiganca. Nu o recomand, deşi are experienţă nu are condiţii pentru şedinţe de dominare.
 
Nimfomane este un site de informare. Primul post al lui samertx e binevenit si util:
 
samertx, on 02 Sept 2015 - 03:29, said:
O tigancusa de 1,50 m care se crede Stapana .Am fost la ea...in fata casei stateau doua ciori batrane iar curtea era plina de puradei in puta goala care se jucau la pompa cu un furtun cu apa .In fine...am urcat scarile si am ajuns in locatie .Cand am vazut-o pe doamna respectiva...m-am scuzat politicos si am sters-o cat am putut de repede rugandu-ma sa nu ma intampine pe scari sau in curte vreun bulibasa nervos ca i-am tratat doamna cu lipsa de respect.Concluzia? Fratilor...daca vreti dominare mergeti la una care are conditii si arata a Stapana .Cucoana din podul de pe Ritoride nu indeplineste niciuna dintre cele doua conditii .
 
Urmatoarele nu isi au rostul,polueaza inutil topicul . 
Cei care intra si citesc decid ce au de facut in cunostinta de cauza
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E a cincea oara cand postezi clipul pirandei :slap2 Si cand ti-am spus ca esti troll... ai inceput sa injuri ca ultimul badanar  :D

O vaca croseta clatite intr-un copac, un bou trece pe sub copac si zice :

- Ziua buna ! Vaca raspunde :

-Prost e fiul lui ma-ta !

Link spre comentariu
Vizitator samertx
Reputație: 0

O vaca croseta clatite intr-un copac, un bou trece pe sub copac si zice :

- Ziua buna ! Vaca raspunde :

-Prost e fiul lui ma-ta !

Pt bancuri din astea...am fost dat afara de la gradi  :slap2 Dar de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Sclavescu are nickname de sclav, CORECT ! Te rog sune-mi Samertx tu pentru ce ai vizitat tigancusa ? 1. Sa-i lingi picioarele ? 2. S-o lingi in pizda si-n cur ? Sa te calareasca ? Sa urineze pe  tine in timp ce esti legat ? Sa te umileasca, domine ? Orice ce ai raspunde tot ca SCLAV ai fost ! In rest numai de bine si numai daca se poate tine-ti vocabularul infect pentru tine !

mavros de ce nu le spui ca esti bibanuloparit ca sa se stie cu ce curva masculina  sta lumea la discutii.

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cunostiinta veche. Am chemat-o outcall. Placuta, punctuala, foarte curata.Pasarica perfecta.

Experienta maxima, face tot ce ii ceri. Uro deosebit, stie sa dozeze cantitatea.

Achitat 300 lei ( taxi inclus ).

La sfarsit i-am oprit chiloteii...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost suspicios cand am citit ca Fabiana face si deplasari pentru ca eu desi sunt un client fidel nu am beneficiat de beneficiile unei sedinte outcall asa ca am sunat-o. A NEGAT CU VEHEMENTA CA OFERA SEDINTE DE DOMINARE OUTCALL !

Acum stau pe ganduri , oare cine minte ?

post-117932-0-77916500-1457116084_thumb.jpg

post-117932-0-22911600-1457116124_thumb.jpg

post-117932-0-01010000-1457116169_thumb.jpg

post-117932-0-88291100-1457116223_thumb.jpg

post-117932-0-85840300-1457116269_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cunostiinta veche. Am chemat-o outcall. Placuta, punctuala, foarte curata.Pasarica perfecta.

Experienta maxima, face tot ce ii ceri. Uro deosebit, stie sa dozeze cantitatea.

Achitat 300 lei ( taxi inclus ).

La sfarsit i-am oprit chiloteii...

A venit la hotel. Nu spun unde ca nu e frumos.

Restul e can-can.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...