Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Colegu zona ne spui si noua

 

 

In sectorul 5, soseaua Viilor, aleea Ritoride 44.

Eu nu o recomand datorita lipsei dusului și faunei ce populează zona in rest tipa are experiență și pare că-i place sa domine.

 

P.S. Bineînțeles că și ea este de aceeași etnie cu Salam, Bursuc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

In sectorul 5, soseaua Viilor, aleea Ritoride 44.

Eu nu o recomand datorita lipsei dusului și faunei ce populează zona in rest tipa are experiență și pare că-i place sa domine.

 

P.S. Bineînțeles că și ea este de aceeași etnie cu Salam, Bursuc.

Am sunat si nu raspunde. Nici anuntul nu l-am mai vazut. Mai stie cineva de ea

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Activează în spate la Liberty cu o colegă..tot dominare fac amândouă, eu merg la ele doar pentru Trampling, le iau la pachet...se pricep fetele bine...

Salut cat a costat cu amândouă. Cum arată cealaltă ca fizic.
Link spre comentariu

Am luat legătura cu ea(mi-a zis ca a răspuns pentru ca ma avea in agenda) dar nu mai vrea sa presteze(nici eu n-am insistat) din diferite motive(avea chef de vorba dar eu aveam chef de acțiune nu de fabulațiile ei) și ca dacă-și schimba decizia o sa-mi dea un mesaj pe whatsapp.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am luat legătura cu ea(mi-a zis ca a răspuns pentru ca ma avea in agenda) dar nu mai vrea sa presteze(nici eu n-am insistat) din diferite motive(avea chef de vorba dar eu aveam chef de acțiune nu de fabulațiile ei) și ca dacă-și schimba decizia o sa-mi dea un mesaj pe whatsapp.

Stai linistit prestează, dar acum si a luat serviciu. Dar după servici prestează.La liberty center, str.nasaud
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fost luna trecută la ea.Am lins pizda si curul la greu. E super meseriasa, eu unul as sta non stop cu limba în curul ei.Are un cur de milioane,slăbuț cum imi place mi-e. La final ma răsplătit si cu o porție de pisat. Am testato si pe colegă ei ,nu e cine stie ce dar ma atras curul ei mare. Locație pe Năsăud.

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov
On 7/7/2020 at 11:30 AM, capetanos said:

Fost luna trecută la ea.Am lins pizda si curul la greu. E super meseriasa, eu unul as sta non stop cu limba în curul ei.Are un cur de milioane,slăbuț cum imi place mi-e. La final ma răsplătit si cu o porție de pisat. Am testato si pe colegă ei ,nu e cine stie ce dar ma atras curul ei mare. Locație pe Năsăud.

leai lins in bașe pe ambele? nu rid intre ele in timpu ala si zic "iote faaa ma linge ruminu astan cuăr" ?

Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
La 20.03.2021 la 8:08, trebor005 a spus:

leai lins in bașe pe ambele? nu rid intre ele in timpu ala si zic "iote faaa ma linge ruminu astan cuăr" ?

🤣

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 20.03.2021 la 8:08, trebor005 a spus:

leai lins in bașe pe ambele? nu rid intre ele in timpu ala si zic "iote faaa ma linge ruminu astan cuăr" ?

Nu rad deloc ,sunt serioase in ce fac.Cel putin nu rad de fata cu mine.Dupa aceea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...