Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Pana sa ma ,,opareasca" m-a supt !

P.S. Nu-mi plac criticii literari ce fac analiza pe text postarilor de pe siturile XXX ! Eu am scris despre ea pentru ca am vizitat-o si nu-mi plac vorbele celor ce se baga aiurea-n seama.

in topicul asta parca era vorba de fabiana!daca vrei sa vb de mara sau de alta baba senila cauta-i topicul in forum si fa-i reclama acolo.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare!

dat fiind faptul ca pana acu am avut ocontributie destul de modesta la acest forum si totusi eu am beneficiat de cele scrise de catre confratii mai harnici am decis sa las lenea deoparte si sa vin si eu cu o contributie mai substantiala.

asadar am vizitat-o si eu pe susnumita FABIANA / BEATRICE sau ma rog cum vrea ea. asta se intampla acu vreo 2 luni si in urma celor citite pe aici. am contactat-o tel ,discutia foarte interesanta, dusat, aranjat si am purces catre locatia sus amintita. ajuns foarte simplu dupa indicatii...... fratilor e dezastru casa obosita care sta sa cada la et 2 fara baie fara apa, singurul lucru bun in acea odaie era intrdevar curat. notam cu 2 cu indulgenta si trecem mai departe.

fata, clar de ceva etnie dar surprinzator pielea alba (nu e cea din filmulet cu toate ca se pare ca locatia e cea de acolo si fata nu are nicio treaba cu pozele), dar slabuta cu carnea tare pe ea, e totusi ok cu toate ca nu e genul de femeie aranjata care trece pe la cosmetica, manichiura , pedichiura, in schimb foarte curata.

am discutat vreo 10 min cu ea si ai ce chiar daca are unele faze mai cidate ( mi-a spus ca ea nu face sex cu nimeni niciodata nici femei nici barbati). trecut la actiune...... si de aici surpriza... fratilor fata asta chiar stie ce face , chiar are experienta, are imaginatie ii place sa domine. eu am fost total surprins cerusem ceva mai hard si.. chiar am primit mult peste imaginatia mea mult peste ce pot eu suporta, a fost super. aviz pentru cei ce cauta ceva mai deosebit mai dur trebuie vizitata. prestatie nota 10 . la final am discutat cu ea si se pare ca cel mai mare minus al ei ....... cazatura de bordei in care locuieste si la care nu vrea a renunta deh chiria modica... se poate indrepta in sensul ca accepta si intalniri la hotel fara pretentii si la alegerea mea. cand o sa o mai iau razna si o sa am chef de nebunie si duritate clar va fi prima la care voi apela.

sper ca v-am fost de folos...... o seara minunata va doresc

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revin putin:

 

Am intrat in legatura cu Mara, si prin telefon si pe mess. Chiar am facut si cont pe Fetlife, ca acolo sa vorbeste mai usor, si are mai multe poze. Totusi... ce a zis @Bibanuloprit mi-a intrat in cap. Stand de vorba cu ea pe mess si pe Fetlife, cam mi-am dat seama cum este. Nimic de zis, din tot ce am zis eu ce vreau, a raspuns positiv chiar mi-a dat de inteles ca va fi cu placere, dar azi mi-a intrebat din sine daca o urmaresc (?). Adica? N-am altceva de facut decat sa urmaresc vreo stapana?!? Cand am intrebat-o mi-a zis ca vorbim maine... si a inchis.

 

Plus... azi am vazut anuntul de la 'Fabiana' pe care o cheama acum Amalia:

http://www.anuntul.ro/acord-adult?redirect=http%3A%2F%2Fwww.anuntul.ro%2Fanunturi-matrimoniale%2Fea-cauta-partener%2Fstapana--amalia-stapana-cu-experienta-in-domeniul-bdsm-va-asteapta-la_6199281.html

Sincer... mi-e cam frica s-o sun, dar daca anuntul mai e la sfarsitul saptamanii... cred ca ma duc. Cit ca mi-e teama... ;)

 

Cu respect,

Arie

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bibanule confirmi ca Fabiana ar mai avea acum o locatie in Dr taberei!? Stii ceva despre conditiile de acolo!? Daca ele sunt mai bune decat ce avea pe Ritoride e o varianta buna de luat in calcul ptr sectiunea BDSM!

Link spre comentariu

Este posibil, am sunat-o acum o luna si ceva pe numarul ei si mi-a spus ca nu este acasa(ritoride) si ca ajunge dupa ora 17. Cum era ora 13 i-am zis ca este prea tarziu si nu mi-am mai facut rezervare. Daca locatia din Ritoride nu ar fi VARZA tipa ar fi in top, chiar ii place sa domine si o face c-o normalitate ce m-a facut de fiecare data sa trec peste lipsa conditiilor.

Link spre comentariu

Excitat de filmuletul postat pe xvideos.com am sunat-o pe Fabiana desi nu mai are anunt pe anuntul.ro. Mi-a raspuns repede dar a zis ca nu poate sa ma primeasca decat dupa ora 17. Am fost de acord si pe la 17:15 ghidat de ea am ajuns in fata cascarabetei cu etaj urcand pe aceasi scara ingusta pana la utumul etaj. Ea ma astepta in capatul scarii zambind pervers, tipa e scunda sar nu are gram de grasime pe ea. Am intrat in camera indicata de ea unde am inceput o mica discutie de informare in care mi-am expus preferintele. Ea a parut ca asculta cu interes dupa care brusc m-a palmuit si mi-a ordonat sa ingenunchez si sa-i sarut pantofii. In timp ce executam comanda ea imi indica cum s-o fac razand in acelasi timp de zelul meu. Dupa aproximativ 10 minute mi-a mai tras cateva palme si s-a intors cu spatele la mine zicand s-o ling in cur....sedinta a cotinuat inca 25 de minute in care am executat diferite comenzi dupa cate in timp ce ma aflam pe spate mi-a ordonat sa ma masturbez in timp ce ea ma calca pe gat uitanduse in ochii mei cu un zambetul pervers ce se pare c-o caracterizeaza. Cand a observat ca-mi dau drumul s-a postat deasupra mea si a urinat pe mine ! Am fost in extaz desi sedinta a durat doar 42 de minute.

Partea proasta a urmat dupa aceea, cand mi-a adus un lighean cu apa unde m-am mozolit, ca de spalat nu poate fi vorba. E buna dar nu are conditii !

Plata a fost de 150 lei platiti la inceputul sedintei dupa o scurta negociere, ea pretinzand 200 lei dar a scazut imediat dupa ce am intrebat-o daca are baie.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...