Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am citit anunţul.ro şi am văzut că a apărut din nou anunţul stăpânei Fabiana, Beatrice ori ce alt nume o mai fii având. Pentru că îmi doream de mult să-i fac o vizită am sunat-o şi mi-am făcut o programare, mare greşală ! Adresa e şoseaua Viilor, strada Ritoride nr. XX . La adresa asta am găsit o casa cu etaj ce avea o cioara bătrână la poartă, nici acum după atâtea ore nu ştiu ce m-a făcut să urc ?! Am urcat pe o scară îngustă la un fel de mansardă. Aici mă aştepta stăpâna de etnie romă ce pe tocuri avea în jur de 1.63 m dar simpatică. Camera e de fapt un dormitor cu un geam micuţ(l-a acoperit cu un cearceaf). E curat, are un LCD de peste 80" dar nu are aer condiţionat. Ţigăncusa(are în jur de 30 de ani), aşa îi zic eu, ştie să se facă plăcută m-a aburit i-am dat banii şi după ce şi i-a băgat la sutien mi-a zis să mă dezbrac. Când am întrebat-o de dus a început să râdă. Deşi am vrut să plec totuşi are o dezinvoltură ce mă atrage şi am decis să rămân. M-a întrebat ce-mi place şi a început programul. Este pricepută, se cunoaşte că are experienţă, m-am simţit bine până în momentul în care a urinat pe mine deşi îi spusesem că nu-mi doresc asta neavând condiţii pentru aşa ceva. Am strigat la ea că e proastă dar cred că fiind excitată de imaginea mea, ud de urină, legat cu mâinile la spate nu a realizat că nu vroiam asta şi mi-a băgat o cârpă-n gura, după care a continuat programul. La final când m-a dezlegat şi i-am spus că nu mi-am dorit asta a râs din nou a ieşit din camera şi sa întors cu un lighean de apă. M-am spălat atât cât am putut şi am plecat mirosind a urină de ţiganca. Nu o recomand, deşi are experienţă nu are condiţii pentru şedinţe de dominare.

Geniala idee Domnilor. Ne.ati dat o idee super. De azi incuiem baia. Asta da sedinta de dominare domnilor.
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

da am fost eu la ea acum aproximativ o luna eram in trecere prin buc si am mers la ea seara pe la 22 si am ramas si peste noapte pina dimineata pe la 9 pot spune ca totul a fost asa cum imi doream adica o dominare un pic mai hard se vede ca ii place sa domine ,nu intru in detalii doar pot spune ca locatia e ok mai  era cu o colega mult mai in virsta dar care doar a orivit nu sa implicat   de revenit  ,ca minusuri  nu are imbracaminte latex sau decit bici si strapon  cam putin pentru o stapina  in rest  ok  

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

da am fost eu la ea acum aproximativ o luna eram in trecere prin buc si am mers la ea seara pe la 22 si am ramas si peste noapte pina dimineata pe la 9 pot spune ca totul a fost asa cum imi doream adica o dominare un pic mai hard se vede ca ii place sa domine ,nu intru in detalii doar pot spune ca locatia e ok mai era cu o colega mult mai in virsta dar care doar a orivit nu sa implicat de revenit ,ca minusuri nu are imbracaminte latex sau decit bici si strapon cam putin pentru o stapina in rest ok

La cine ai fost?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...