Sari la conținut

Stapana Fabiana, Beatrice, etc 0722840407 si 0761735436


Postări Recomandate

  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

Gumiyca, am impresia că fabulezi bășinos.

Da ne totuși ceva detalii.

ce vrei sa iti zic ? daca ar fii sa iti povestesc tot ce sa intimplat in seara aceea si dimineata ar trebuii sa iti scriu o ora  deci seara am fost dominat cam 2 ore apoi  desii  ne intelesesem de la inceput ca peste noapte o sa fiu legat si o sa dorm unde vrea ea totusi am dormit pe canapea si ea cu cealalta in pat , dimineata ne am trezit pe la 9 mau trimes la un chiosc in zona am luat 3 cafele  am mers innapoi si dupa ca am baut cafeaua si am mai stat de vb am mai primit o portie de dominare si cam atit e mult de vb dar tot ce pot spune e ca nu se grabeste deloc si chiar daca ii suna telu nu ma grabit  chiar deloc pacat ca nu intra pe forum sa comfirme  dar din ce am vb cu ea  zicea ca nu citeste recenziile despre ea si nu o intereseaza ce vb noi aici detalii despre sedinta nu imi place sa le povestesc aici mie unu mi a placut am primit tot ce am cerut  daca ma crezi de bine iar daca nu e treaba ta daca o sa mergi la ea o sa iti comfirme . atit am avut de zis   .va salut 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ce vrei sa iti zic ? daca ar fii sa iti povestesc tot ce sa intimplat in seara aceea si dimineata ar trebuii sa iti scriu o ora deci seara am fost dominat cam 2 ore apoi desii ne intelesesem de la inceput ca peste noapte o sa fiu legat si o sa dorm unde vrea ea totusi am dormit pe canapea si ea cu cealalta in pat , dimineata ne am trezit pe la 9 mau trimes la un chiosc in zona am luat 3 cafele am mers innapoi si dupa ca am baut cafeaua si am mai stat de vb am mai primit o portie de dominare si cam atit e mult de vb dar tot ce pot spune e ca nu se grabeste deloc si chiar daca ii suna telu nu ma grabit chiar deloc pacat ca nu intra pe forum sa comfirme dar din ce am vb cu ea zicea ca nu citeste recenziile despre ea si nu o intereseaza ce vb noi aici detalii despre sedinta nu imi place sa le povestesc aici mie unu mi a placut am primit tot ce am cerut daca ma crezi de bine iar daca nu e treaba ta daca o sa mergi la ea o sa iti comfirme . atit am avut de zis .va salut

Barem matura e mișto?
Link spre comentariu

ce vrei sa iti zic ? daca ar fii sa iti povestesc tot ce sa intimplat in seara aceea si dimineata ar trebuii sa iti scriu o ora  deci seara am fost dominat cam 2 ore apoi  desii  ne intelesesem de la inceput ca peste noapte o sa fiu legat si o sa dorm unde vrea ea totusi am dormit pe canapea si ea cu cealalta in pat , dimineata ne am trezit pe la 9 mau trimes la un chiosc in zona am luat 3 cafele  am mers innapoi si dupa ca am baut cafeaua si am mai stat de vb am mai primit o portie de dominare si cam atit e mult de vb dar tot ce pot spune e ca nu se grabeste deloc si chiar daca ii suna telu nu ma grabit  chiar deloc pacat ca nu intra pe forum sa comfirme  dar din ce am vb cu ea  zicea ca nu citeste recenziile despre ea si nu o intereseaza ce vb noi aici detalii despre sedinta nu imi place sa le povestesc aici mie unu mi a placut am primit tot ce am cerut  daca ma crezi de bine iar daca nu e treaba ta daca o sa mergi la ea o sa iti comfirme . atit am avut de zis   .va salut 

 

 

 

 

MINTI !!! Minti ca un lache. Tipa e casatorita si are si-o fetita,nu are in oferta dominare peste noapte. De fapt dupa ce se vede cu banii in sutien(acolo ii baga) in maxim 45 de minute esti expediat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

eu nu am intrebat -o despre viata ei personala si de ce as mintii ? ce cistig din asta ? daca vrei crezi daca nu nu e treaba ta  eu am postat aici  in ideea ca poate vrea cineva sa mearga si sa isi faca o idee cam la ce sa se astepte ,atit am avut de zis 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

Barem matura e mișto?

nuuuuuuu era nasoala rau cred ca avea cam 45 ani si  de culoare dar era excitanta chestia ca eu eram dominat de stapina si ea statea intinsa in pat si privea la noi dar ,chiar nu as fi dorit sa participe si ea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nuuuuuuu era nasoala rau cred ca avea cam 45 ani si de culoare dar era excitanta chestia ca eu eram dominat de stapina si ea statea intinsa in pat si privea la noi dar ,chiar nu as fi dorit sa participe si ea

Nu participa nici pt un bonus!?
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Eu am sunat cu mai multe zile în urmă şi mi-a propus să vină pentru dominare şi o a doua stăpână, fără să fac eu vreo aluzie, zicea că preţul e dublu, dar nu am fost interesat să merg, aşa că, dacă soliciţi, imediat se prezintă şi colaboratoarea, cu mare bucurie :) , că nu e gratis.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am sunat cu mai multe zile în urmă şi mi-a propus să vină pentru dominare şi o a doua stăpână, fără să fac eu vreo aluzie, zicea că preţul e dublu, dar nu am fost interesat să merg, aşa că, dacă soliciţi, imediat se prezintă şi colaboratoarea, cu mare bucurie :) , că nu e gratis.

Ai întrebat de preț?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am sunat cu mai multe zile în urmă şi mi-a propus să vină pentru dominare şi o a doua stăpână, fără să fac eu vreo aluzie, zicea că preţul e dublu, dar nu am fost interesat să merg, aşa că, dacă soliciţi, imediat se prezintă şi colaboratoarea, cu mare bucurie :) , că nu e gratis.

Ai întrebat de preț?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am sunat cu mai multe zile în urmă şi mi-a propus să vină pentru dominare şi o a doua stăpână, fără să fac eu vreo aluzie, zicea că preţul e dublu, dar nu am fost interesat să merg, aşa că, dacă soliciţi, imediat se prezintă şi colaboratoarea, cu mare bucurie :) , că nu e gratis.

Ai întrebat de preț?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am sunat cu mai multe zile în urmă şi mi-a propus să vină pentru dominare şi o a doua stăpână, fără să fac eu vreo aluzie, zicea că preţul e dublu, dar nu am fost interesat să merg, aşa că, dacă soliciţi, imediat se prezintă şi colaboratoarea, cu mare bucurie :) , că nu e gratis.

Ai întrebat de preț?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu nu am intrebat -o despre viata ei personala si de ce as mintii ? ce cistig din asta ? daca vrei crezi daca nu nu e treaba ta  eu am postat aici  in ideea ca poate vrea cineva sa mearga si sa isi faca o idee cam la ce sa se astepte ,atit am avut de zis 

 

 

Nu stiu de ce minti dar SUNT SIGUR ca n-ai stat toata noaptea la ea(trec peste posibilitatea de a nu fi intalnit-o vreodata).

post-135458-0-30214800-1536088577_thumb.jpg

post-135458-0-34580100-1536088604_thumb.jpg

post-135458-0-82261500-1536088631_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

Nu stiu de ce minti dar SUNT SIGUR ca n-ai stat toata noaptea la ea(trec peste posibilitatea de a nu fi intalnit-o vreodata).

nu are rost sa ne contrazicem aici degeaba daca vrei crezi , daca nu  sun-o si intreaba ce e asa greu ?as putea sa iti ofer orice detaliu sa iti demonstrez ca am fost acolo dar putin imi pasa daca ma crezi sau nu 

pacat ca sint prea departe si cu foarte putin timp liber  ca as merge din nou desi chiar ea mi-a propus sa ii fiu un fel de sclav loial adica sa merg la ea macar o data pe luna dar din pacate nu pot ajunge in buc  asa des 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator falcosul
Reputație: 0

Imbatraneste, a inceput sa lase din pretentii, am fost la ea cu 100 RON,  Oricum, nu pare sa mai fie cautata

in ce zona presteaza acum, si ce face de 100 RON? mersi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...