Sari la conținut

Caut doamna/domnisoara


robert1333

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

:)) Ma indoiesc ca in viata reala te cheama Colb.  La ce risc te-ai fi expus daca imi raspundeai sincer? Nu te-am intrebat despre CNP sau adresa de-acasa. In fine.

Dar ai cerut sa iti trimit o poza actualizata :)

Link spre comentariu

Dar ai cerut sa iti trimit o poza actualizata :)

In conditiile in care trebuie sa triez cererile, mi se pare cat se poate de normal sa am idee despre cum arata cel care doreste sa-i fiu amanta pe termen lung. Si... va stiti, sunteti destui cei care mi-ati trimis poze. Dar NIMENI nu a avut surprize neplacute cu asta, n-am niciun interes sa fac rau cuiva. Si nimeni nu e obligat sa-mi trimita. Nu ma intereseaza sa vad cat sunteti de frumosi, vreau sa ma asigur ca cel care-mi scrie nu-mi este vecin, coleg, amic, etc. Si nu in ultimul rand vreau sa vad daca imi inspira incredere. Astea sunt conditiile mele, pe care, desigur, nimeni nu e obligat sa le indeplineasca. Doar cine vrea intr-adevar sa ma intalneasca. Cine nu... sunt destule domnisoare carora nu le  pasa decat de cadou. 

 

Sa fiti iubiti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

In conditiile in care trebuie sa triez cererile, mi se pare cat se poate de normal sa am idee despre cum arata cel care doreste sa-i fiu amanta pe termen lung. Si... va stiti, sunteti destui cei care mi-ati trimis poze. Dar NIMENI nu a avut surprize neplacute cu asta, n-am niciun interes sa fac rau cuiva. Si nimeni nu e obligat sa-mi trimita. Nu ma intereseaza sa vad cat sunteti de frumosi, vreau sa ma asigur ca cel care-mi scrie nu-mi este vecin, coleg, amic, etc. Si nu in ultimul rand vreau sa vad daca imi inspira incredere. Astea sunt conditiile mele, pe care, desigur, nimeni nu e obligat sa le indeplineasca. Doar cine vrea intr-adevar sa ma intalneasca. Cine nu... sunt destule domnisoare carora nu le  pasa decat de cadou. 

 

Sa fiti iubiti!

Multumim la fel draguto.

Link spre comentariu

In conditiile in care trebuie sa triez cererile, mi se pare cat se poate de normal sa am idee despre cum arata cel care doreste sa-i fiu amanta pe termen lung. Si... va stiti, sunteti destui cei care mi-ati trimis poze. Dar NIMENI nu a avut surprize neplacute cu asta, n-am niciun interes sa fac rau cuiva. Si nimeni nu e obligat sa-mi trimita. Nu ma intereseaza sa vad cat sunteti de frumosi, vreau sa ma asigur ca cel care-mi scrie nu-mi este vecin, coleg, amic, etc. Si nu in ultimul rand vreau sa vad daca imi inspira incredere. Astea sunt conditiile mele, pe care, desigur, nimeni nu e obligat sa le indeplineasca. Doar cine vrea intr-adevar sa ma intalneasca. Cine nu... sunt destule domnisoare carora nu le  pasa decat de cadou. 

 

Sa fiti iubiti!

:inlovee

Link spre comentariu

La mulţi ani, băieţi! Cum aţi început noul an? Vă doresc toate cele bune, sănătate şi multe-multe satisfacţii pe toate planurile!  :girly

Iti trimit urarile mele de bine langa care imi exprim inca o data profunda admiratie si respect! Esti una dintre cele mai desavarsite si complexe persoane pe care le-am intalnit pana acum si iti doresc sa ramai mereu asa cum te stiu eu. La multi ani, faptura minunata! 

Link spre comentariu

Iti trimit urarile mele de bine langa care imi exprim inca o data profunda admiratie si respect! Esti una dintre cele mai desavarsite si complexe persoane pe care le-am intalnit pana acum si iti doresc sa ramai mereu asa cum te stiu eu. La multi ani, faptura minunata! 

Awwww...  :ezpi_blush   :heart:  :angel

Link spre comentariu
  • Oras:zalau
  • Oras:zalau

Da am vazut ca ati si dat deja minus.Toti cei care luati apararea a niste curve sunteti niste curve si voi.Atata timp cat o femeie isi cauta parteneri pe un astfel de site este o CURVA si voi restul care le tineti apararea sunteti panarame.Singurul judet unde nu vezi comenturi este Salajul probabil ca sunt prea mti poponaru in zona si prea multi luzeri care sa tina in secret o curva adica doar pentru ei.credeti ca aveti vreo importanta on fata lor daca le tineti in secret dar singura voastra importanta este atunci cand deschizi portofelul,cea ce multi nu o stiu si cei mai putini au luato spre Cluj sau alta parte decat sa asiste la rahaturile din zona care fac reguli.Bafta pentru cei care se repecta,pt restul fuck off

Link spre comentariu

Wow, ne-ai arătat tu nouă acum!  :hmmm Oh, şi ne-ai rănit şi sentimentele făcându-ne curve şi panarame.  :discuss_gathering: Cum o să ne mai continuăm noi vieţile după ce un tip minunat ca tine ne-a jignit in halul ăsta? Ai uitat totuşi să ne spui în ce categorie te integrezi tu, atâta timp cât îţi cauţi de futut pe un site de curve :jackass. Să fii oare un mare cuceritor (pe bani), ceva cavaler  :serenade  sau vreun zmeu :giggle:? Sau poate doar un lăbar frustrat că este refuzat mereu si mereu... oare de ce? Tu continuă să-ţi exprimi neajunsurile liniştit  :onloo în timp ce noi, curvele şi panaramele, avem parte de sex grozav   spre deosebire de... alţii.  :onbed

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...